Vikinglerin Danielle Hunter Hakkında Endişesi YokVikinglerin Danielle Hunter Hakkında Endişesi Yok
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, eski baş antrenör Mike Zimmer yönetiminde önceki sezonlara kıyasla dört maçta acele etti. Özellikle Danielle Hunter’ın performansı daha zayıf, ancak takımın savunma koordinatörü Ed Donatell bundan etkilenmedi.

Hunter, 2022’de NFL’de en fazla 89. olan dört QB baskısı kaydetti. Ve Hunter, Vikingler’deki en yüksek ücretli ikinci oyuncu, bu yüzden şu anki pas acelesi eksikliği kaşları kaldırıyor.

Yine de Donatell, bu hafta Hunter’ın sessiz performansının anormal olmadığını doğruladı. Aslında, Hunter’ın yeni 3-4 savunmasına alışması için zamana ihtiyacı olduğunu ima ediyor gibiydi. donatell gazetecilere söyledi, “Bu geçişi yapan her erkek, ilk ayı buna çok benziyor. Bu role alışmak var. Çok, çok normal.”

Vikinglerin Danielle Hunter Hakkında Endişesi Yok
7 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, defans oyuncusu Danielle Hunter’ın dışında. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

İşte 4. Hafta boyunca Minnesota’nın hızlı geçiş istatistiklerine bir göz atın.

Vikinglerin Karşı QB’lere Baskıları,
Sezonun İlk 4 Oyunu aracılığıyla,
2018’den beri,
Başına Devlet Başkanı:

2018 = 41
2019 = 41
2020 = 33
2021 = 41
2022 = 22

Ve bunlar QB Aceleleri:

Vikingler QB Savunmada Acele Ediyor,
Sezonun İlk 4 Oyunu aracılığıyla,
2018’den beri,
Başına Devlet Başkanı:

2018 = 20
2019 = 17
2020 = 16
2021 = 23
2022 = 8

Vikings EDGE Rusher'ın İtibarını Yeniden Kurmak için Hakimiyet Sezonuna İhtiyacı Var
4 Kasım 2018; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings savunması Danielle Hunter’ı bitirdi. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Bu nedenle, geçen ay bir Vikings maçı izlediyseniz – muhtemelen bunu okuyorsanız – karşıt oyun kurucular üzerindeki baskı eksikliği de sayılarda ortaya çıkıyor. Bu sadece göz testiniz değil.

Normalde bu zamanda, sağlıklı olduğunda, Hunter neredeyse tek başına savunmayı ayakta tutan Vikingler QB baskısının itici gücü olacaktı. 2021’de, Hunter 2021 Cadılar Bayramı gecesinde sakatlanmadan önce durum böyleydi. Ancak şimdi Minnesota’nın savunması, Hunter’ın kadroda ve takımın savunması inilti ile – değişen derecelerde başarı ile – ilerliyor. Vikingler, bu yıl şimdiye kadar en üst düzey bükülme-kırma savunmasını benimsediler ve izin verilen puanlarda 13. ve izin verilen yardalarda 27. sırada yer aldılar.

Ayrıca Vikinglerin savunma hattı, Packers, Eagles, Lions ve Saints arasındaki futboldaki en iyi hücum hatlarının bazılarıyla karşı karşıya geldi (çeşit New Orleans için – gardiyan Andrus Peat yoktu). Hunter, buna karşı hücum oyuncularından ve yıldızlardan çok fazla ilgi görüyor.

Açıklama: Vikings-Bears'da İzlenecek 8 Büyük Şey
27 Ağustos 2021; Kansas City, Missouri, ABD; Minnesota Vikings savunması Danielle Hunter’ı bitirdi. Zorunlu Kredi: Denny Medley-USA TODAY Sports.

Şimdi taraftarlar beklemeli ve Donatell’in haklı olup olmadığını belirlemeli. Hunter’ın 3-4 defans aralığında uyum sağlaması “biraz zaman alıyor” mu? 5.5 sezon boyunca Hunter, Zimmer’ın ünlü 4-3 şemasında gelişir. Dışarıdan bir 3-4’ün onun reçeli olmaması ihtimali var ki bu biraz tuhaf olur.

Ve eğer 3-4 savunması Hunter’ın gücü değilse, bu onun için Vikingler ile yolun sonunun habercisi olabilir. Bu çılgınca olası değil, ancak bağlam için belirtilmelidir.

Yine de, Hunter’ın hala 75.4’e sahip olduğunu unutmayın. Profesyonel Futbol Odağı seviye. İnsan inanmadıkça PFF yalan söylüyor, adam kötü oynamıyor, Donatell’in teorisine daha da güveniyor.

Hunter ve Vikingler, bu Pazar ABD Bankası Stadyumu’nda Chicago Bears’a karşı futbolun en kötü hücum hatlarından birini oynuyor.


Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-have-no-anxiety-about-danielle-hunter

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir