Vikinglerin Ayılara Saygı Duyması Gerekiyor



Vikinglerin Ayılara Saygı Duyması Gerekiyor
12 Aralık 2021; Green Bay, Wisconsin, ABD; Chicago Bears oyun kurucu Justin Fields. Zorunlu Kredi: Benny Sieu-USA TODAY Sports.

Ayıları gözden kaçırmak kolay olurdu. Minnesota, 4. Hafta’da onları 3-1’e getiren harika bir galibiyet alıyor. Pek çok Vikings taraftarı, Chicago’nun programda sırada yer almasından bu yana (erken) favori takımlarında 4-1’lik bir rekor için kalem tutuyor. Bu yanlış yönlendirilmiş bir şey. Vikinglerin Ayılara saygı duyması gerekiyor.

Gerçekten de asıl oyunu oynamamız gerekiyor arkadaşlar.

Kağıt üzerinde Vikinglerin çok daha iyi bir takımı var ama bu, Ayıların saygı görmemesi gerektiği anlamına gelmiyor. Doğru, Justin Fields yıla zor bir başlangıç ​​yaptı ancak 2021’de genel olarak 11. seçildiğini unutmayalım. Harika istatistikler sunmasını beklemiyorum – 2022’deki en iyi maçı 11 tamamlama ve 174 pas yardı içeriyor; 1. Haftadan beri TD kartı atmadı – ama Minnesota’nın yapabileceği en kötü şey onu gözden kaçırmak. Bir takım böyle yenilir.

Geçen yıl, kazanansız Aslanlar Vikingleri yendi. Amon-Ra St. Brown’ın Jared Goff’tan bir TD pası aldığı son bir oyuna gereksiz yere yakın bir oyun geldi. Minnesota’nın playoff şansı önemli bir darbe aldı ve Lions ilk galibiyetini aldı.

Potansiyellerini kullanırlarsa, Minnesota, Illinois rakibinin üstesinden gelmek için çok fazla sorun yaşamayacak. Fields, bu son iki maçta 11 kez görevden alındı. Vikingler, genç QB’nin peşinden erken ve sık sık geçmek için acelecilere sahiptir. Za’Darius Smith ve Danielle Hunter, akla en kolay gelen iki isim ama ortadaki büyük adamı da gözden kaçırmamalıyız. 6’3, 325 olarak listelenen Dalvin Tomlinson şu anda DT’ler arasında en iyi 5. pas atma puanına sahip PFF.

Bu arada, suçun işlerinin sonunda başaracak çok şeyi olacak.

Kirk Kuzenleri bu sezon şimdiye kadar harika değildi. Aslında, 2022’de elit olacağını düşündüren bir cap vuruşu getirmesine rağmen, sadece ortalama olduğuna dair yapılması gereken oldukça iyi bir dava var. Ayıları oynamak, umarım #8’in tekrar rayına oturması için bir fırsat olabilir.

Bir kez daha Justin Jefferson ile erken ve sık bağlantı kurmaya çalışacak. Jaylon Johnson’ın oynaması pek olası değil, ancak Chicago’nun savunmasında Roquan Smith, Robert Quinn ve Eddie Jackson da var, bu da Kevin O’Connell’in grubunun keskin olması gerektiği anlamına geliyor.

Ayrıca koşu oyununa da göz kulak olacağım. Yerde iyi bir yarda yakalayabilmek, bir bütün olarak ekip için hayatı önemli ölçüde kolaylaştıracaktır.

Vikingler ve hayranları, makul bir şekilde yenilgiden önce gelebilecek bir saygı eksikliği olan Ayıları görmezden gelmek akıllıca olmaz. Chicago’nun savunması oyuna giriyor 12. puana izin verildi ve saygın bir 2-2’de. Özellikle ilk çeyrekte yakın bir maç bekleyin.

Minnesota işin icabına bakarsa, oyun ilerledikçe onlar da ilerlemeli. Yine de rahat galibiyeti kazanmaları gerekecek.


Cevaplanan Sorular: Vikings Yaralanma Raporu, Danielle Hunter'ı Hak Etmek, Khyiris Tonga


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/the-vikings-need-to-respect-the-bears/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir