Vikinglerin Artık Daha Sağlıklı Bir Köşe Grubu VarVikinglerin Artık Daha Sağlıklı Bir Köşe Grubu Var

31 Ekim 2021; Denver, Colorado, ABD; Denver Broncos’un köşe oyuncusu Nate Hairston (27) dördüncü çeyrekte Mile High’daki Empower Field’da Washington Futbol Takımı’nın geniş oyuncusu Dax Milne (15) için tasarladığı bir pası bozdu. Zorunlu Kredi: Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports

Vikingler çoğunlukla sağlıklıdır. Parmaklar, bunun hem 2022 sezonunda hem de öncesinde gerçek olarak kalacağını gösterdi. Daha önce Nate Hairston’ın hastalandığını öğrendiğimizde bazı olumlu haberler ortaya çıktı. yaralanmadan döndü.

Daha önce Kevin O’Connell, ayak bileği yaralanmasıyla uğraştığı için sahadan çıkacağını belirtmişti:

Hairston, oldukça açık bir şekilde daha iyi hissediyor. Vikinglerin koçluk ekibine, köşeye ayrılmış sınırlı kadro noktalarından birine layık olduğunu göstermeye çalışacak.

Bu sezon dışında aldığım en cesur şeylerden biri, Nate Hairston’ın bu takımda Chandon Sullivan’ı potansiyel olarak yenerek bu takımı kurmasıydı. Bu inancın nedeni büyük ölçüde The Donatell Diary’den öğrendiklerimden kaynaklanıyor. Denver’ın maçlarını izlerken çeşitli noktalarda kalfalık köşesinden etkilendim. Kendini güvenle taşır, oyun oynamasına izin verir.

Minnesota’ya gelmeden önce Broncos, Jets ve Colts için oynadı. Bu gerçeklik hem olumlu hem de olumsuzdur. Bir yandan, hiçbir yere tutunamadığını söyleyebiliriz. Öte yandan, takımlar yetenek olduğunu öne sürerek ona bir şans vermeye devam ediyor.

İçinde Denver ile 16 maç, Hairston savunma snaplerinin %15’ini ve özel takımların snaplerinin %63’ünü oynadı. Güçlü bir özel ekip katılımcısı olabilmek Hairston için çok önemli olacak. Özel takımlarda katkılar olmazsa derinlik seçeneği olarak takım yapmak çok ama çok zor. Tabii ki, sonunda Hairston’ın slottaki en iyi seçenek olması makul. Bu, eğitim kampı ilerledikçe en belirsizliği sunan köşe noktasıdır.

Patrick Peterson, Cameron Dantzler ve Andrew Booth Jr. takımı oluşturacak kilitler. Akayleb Evans da neredeyse kesin. Aksi takdirde, birkaç genç oyuncu ve serbest oyuncu veterinerleri arasındaki bir rekabet. Nate Hairston, takıma harika bir savunma oyunu sunduğunu umarız gösterebilir.


Vikinglerin Artık Daha Sağlıklı Bir Köşe Grubu Var
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/nate-hairston-the-vikings-now-have-a-healthier-corner-room/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir