Vikinglerin 8 Sürprizi Chicago Üzerinde KazandıVikinglerin 8 Sürprizi Chicago Üzerinde Kazandı
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı KJ Osborn (17) ve ekibi. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Bu 139.Bölüm VikesNow, günlük Minnesota Vikings analizine ayrılmış bir YouTube kanalı. Bu bölüm Vikinglerin 5. Hafta’da Chicago Bears’a karşı açıkladıkları sürprizleri inceliyor.

Özellikle Christian Darrisaw, Garrett Bradbury ve saldırgan yaratıcılık tartışılıyor.

Herhangi bir geri bildirimi – özellikle yapıcı eleştiriyi – [email protected] adresine e-posta ile gönderin.


Vikingler, Kirk Cousins’in bir başka maç kazandıran sürüşü ve köşe oyuncusu Cameron Dantzler’ın vahşi bir beceriksizliği sayesinde 5., 29-22. Haftalarda Chicago Bears’ı mağlup etti. Minnesota’nın savunması eski numaralarına bağlıydı, 4. Çeyrekte yükselirken oyunun orta bölümünde uyuyakaldı. Bir trend haline geldi.

Vikinglerin 5. Haftada Ayıları Yenmesine Tepki
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Geniş alıcı Justin Jefferson 12 yakalama, 154 karşılama yardası kaydetti ve Vikingler açıkça yetenekten yoksun olan cılız bir küçük Bears takımı tarafından kaydıkça touchdown yapmadı.

Vikingler, 6. haftada New York Jets’te 40-17 mağlup olan Miami Dolphins’e karşı erken üç sayılık yol favorileri. Green Bay Packers, Londra’da New York Giants’a yenildi ve Minnesota’nın NFC Kuzey’in tepesinde en az iki hafta tek başına oturmasını sağladı. Vikingler aynı zamanda NFC’de Philadelphia Eagles’ın arkasındaki 2 numaralı tohum ve playofflar bugün başlasa bir ev playoff maçına ev sahipliği yapacaktı.

Minnesota’nın hücum hattı, 2012’den bu yana herhangi bir sezondan tamamen farklı bir tempoda jöle olmaya devam ediyor. Christian Darrisaw ve Brian O’Neill’in üstesinden geliyor, Garrett Bradbury birdenbire korkunç değil ve ardından gardiyanlar Ezra Cleveland ve Ed Ingram. kendi tutuyor. Bir Vikings takımının oyun kurucu Kirk Cousins’i dik tutması yeni ve cesur bir dünya gibi geliyor.

Yolun geri kalanında 6-6’lık bir rekor, sezon sonunda Vikingleri alt ederdi. Tabii ki, bölümü kazanmak tercih edilir, ancak yolun geri kalanı, en kötü durum senaryosu olarak, bir playoff rıhtımını netleştirir.


4. Hafta Boyunca Dört Mor Pozitif

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/the-8-surprises-from-vikings-win-over-chicago/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir