Vikinglerin 16. Haftada Devlere Karşı İyi Yaptığı Üç ŞeyVikinglerin 16. Haftada Devlere Karşı İyi Yaptığı Üç Şey
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Pazar günü Wild Card playoff karşılaşması için New York Giants’a ev sahipliği yapıyor. Aynı iki takım, bir aydan daha kısa bir süre önce US Bank Stadyumu’nda karşı karşıya geldi ve Vikingler, yürüme mesafesindeki bir golle galip geldi. Rövanş maçında onlara yardımcı olmak için ilk seferden itibaren neye güvenebilirler?

Vikingler, 16. Haftada Giants’ı devirmek için franchise rekoru kıran bir saha golüne ihtiyaç duysa da, yarışma boyunca sadece kısa bir süre geride kaldılar ve biz asla gerçekten sürücü koltuğundan çıkmadık. Minnesota’nın bu sefer biraz daha hakimiyet kurması ve geri çekilmeye çalışması harika olurdu.

Kasete dönüp bir önceki karşılaşmada onlar için neyin işe yaradığını bilen Kevin O’Connell, bu sefer Brian Daboll’un ekibinden yararlanmak için birkaç alana girebilir. İşte Vikinglerin bu iki takımın son karşılaşmasında iyi yaptığı üç şey.

Justin Jefferson’ı Harekete Geçirin

Vikinglerin 16. Haftada İyi Yaptığı Üç Şey
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

New York Giants’ın ikincil bir kilitlenmesi yok. Justin Jefferson, NFL’deki tartışmasız en iyi geniş alıcıdır. Bu iki takım Vikingler ile en son eşleştiğinde, yıldız genişliği 12 resepsiyonda 133 yarda gitti.

Hem Jefferson hem de sıkı son TJ Hockenson, Minnesota için güzel günler geçirdi ve Jefferson bir gol ekledi. Oyun kurucu Kirk Cousins ​​onu 16 kez hedef alırken, oyun planının Jefferson’a topu almak olduğu açıktı. Kevin O’Connell, Jefferson’u serbest bırakmak için benzersiz yollar buldu ve Pazar günü bundan çok daha fazlasını görmeliyiz.

Kirk’ün çalışmasına izin ver

Vikinglerin 16. Haftada Devlere Karşı İyi Yaptığı Üç Şey
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Açıkçası, Vikingler, Dalvin Cook’un hücumda ağır kaldırmanın bir kısmını yapmasını isterdi, ancak o bu sezon büyük ölçüde etkisiz kaldı. Minnesota, New York’u en son gördüğünde 14 şutta 64 yarda attı, ancak Giants’ın ikincil olduğu bir saha günü geçiren Kuzenler’di.

Minnesota’nın oyun kurucusu 299 yarda ve üç gol attı. Topu yoğun bir şekilde Jefferson ve Hockenson arasında dağıttı, ancak günde toplam yedi farklı pas yakalayıcı kullanarak savunmayı tahmin etmeye devam etti. Hat, Cousins’e zaman kazandırabilirse, başarıyı yine hava yoluyla bulmalıdır.

Bahar Danielle Ücretsiz

Vikinglerin 16. Haftada Devlere Karşı İyi Yaptığı Üç Şey
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçın ardından galibiyeti kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Topun savunma tarafı, Minnesota’nın bu sezon sorunlarının çoğunu yaşadığı yer. İkincil oyuncuya kilitlenmesi gereken Vikingler, oyun kurucuyu devirerek pas korumalarına yardımcı oldu. Danielle Hunter, Daniel Jones’u son gördüğünde iki kez yanına geldi ve bu anında bir ivme yarattı.

Vikingler, Pazar günkü maça girerken savunmada nispeten sağlıklı olmalı ve kenarda koşucu arkadaşı Za’Darius Smith de dizilişe geri dönmeli. Jones ve Saquon Barkley’i bastırmaya çalışmak bir zorunluluktur ve Ed Donatell pası koşanlara fırsatlar sunmak için ne kadar çok şey yapabilirse o kadar iyidir.

Vikingler, daha önce yaptıkları gibi, Devleri yenmek için ne gerektiğini biliyorlar. Geçen sefer neyin işe yaradığına güvenmek odaklanma olmalı ve son saniye şutuna ihtiyaç duymamak için küçük ince ayarlar yapmak bir zorunluluktur.

Justin Jefferson, Meslektaşları Tarafından Tamamen Profesyonel Olarak Seçildi

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/opinion/three-things-the-vikings/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir