Vikingler Za’Darius Smith’i Aldı – Şimdi Ne Olacak?Vikingler Za'Darius Smith'i Aldı - Şimdi Ne Olacak?
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings taraftarları, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Birileri panikledi. Diğerleri bunu bekliyordu. Geri kalanlar omuz silkti.

Za’Darius Smith artık Minnesota Vikings tarafından istihdam edilmiyor ve Cuma gecesi iki 5. Tur seçimi karşılığında Cleveland Browns’a takas edildi. Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah ayrıca Smith ile birlikte Browns’a 6. ve 7. Turları gönderdi.

Vikingler Za’Darius Smith’i Aldı – Şimdi Ne Olacak?

Yani – şimdi ne olacak? Vikingler lanetlendi mi? Gökyüzü düşecek mi? Cevap HAYIR ikisine de ve işte nedeni.

Marcus Davenport Zamanı

Boom veya Büst
17 Kasım 2019; Tampa, FL, ABD; New Orleans Saints defans oyuncusu Marcus Davenport (92), Raymond James Stadyumu’ndaki maçtan önce antrenman yapıyor. Zorunlu Kredi: Kim Klement-USA TODAY Sports.

Dinleyin baylar ve bayanlar. Vikingler bunu planladı – Smith’in tüm Minnesota’lılara artık kötü şöhretli veda tweetini atmasından dört gün sonra gibi.

Marcus Davenport bir yedek oyuncu değil; o, avantajı yüksek olan bir 1. Tur draft seçimi. Ayrıca Minnesota’da sezon başına 13 milyon dolar tazminat aldı. Vikingler, Davenport’u önümüzdeki Şubat veya Mart’ta uzatılabilecek bir yıllık ispat anlaşması imzaladı.

13 Mart’ta Adofo-Mensah, Davenport’u imzaladığında, Smith’in günlerinin sayılı olduğu çok net olmalıydı. Vikinglerin onu takas etmek için neden iki aydan fazla beklediğini kimse tam olarak bilmiyor ama bu köprünün altından sular akıyor.

Minnesota’nın Danielle Hunter, Davenport’u işe alacağını varsayarsak, Ve Smith aptaldı. Bu, EDGE acelecilere tahsis edilen çok fazla para – dünyadaki en pahalı pas atma grubu olurdu – bu nedenle, bir Smith takası veya serbest bırakılması görünüşte kaçınılmazdı.

Vikingler, Davenport’u bir başlangıç ​​fiyat etiketiyle imzaladı ve şimdi başlayacak. Oldukça basit.

Patrick Jones ve Andre Carter’a Yol Açın

demirci
26 Kasım 2022; Amherst, Massachusetts, ABD; Ordu Kara Şövalyeleri dış savunma oyuncusu Andre Carter II (34), Warren McGuirk Mezunlar Stadyumu’nda Massachusetts Minutemen’e karşı oynanan bir maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Danny Wild-USA TODAY Sports.

Ve Davenport incinirse veya kötü kokarsa ne olur? Pekala, Vikingler en iyi Jones’larını ve Carter’larını tanıtacaklar. Jones ligde Üçüncü Yıla giriyor ve 2022’de bazı gösterişli oyunlar yaratıyor. 62.5 kaydetti. Profesyonel Futbol Odağı seviye2023’te yükselebilecek veya azalabilecek mütevazı bir puan.

Jones’tan sonra Minnesota, DJ Wonnum’un çaylak kontratının son yılına giriyor. O iyi bir yedek pas koşucusu. Akılda kalıcı Luiji Viilain de 53 kişilik kadroya girmeye çalışacak.

Ancak Hunter, Davenport ve Jones’un Army’den Andre Carter’ı büyüleyici olarak aday göstermesinin ardından şimdilik tüm bahar vızıltıları sıradaki adam. Carter ilginç bir şekilde geçen ay draft edilmedi ve çoğu draft başkanı 4. veya 5. Turda tahtadan uçarsa şaşırmazdı. Carter aktif kadroyu ve ardından bazılarını yapmaya çalışacak, bu şimdi Smith için daha cazip bir görev ‘yoldan çekil.’

Minnesota, derinlik çizelgesinde Hunter ve Davenport’tan (ve tabii ki Smith’ten) sonra övgüye değer seçeneklere sahip.

Bir EDGE Taslağı Oluşturma Zamanı; Bir süre oldu

Piyango Bileti QB
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

bu diğer Smith’in ayrılışının gözden kaçacak olan bir kısmı, ekibin elini bir nevi zorlaması. Nasıl? Pekala, hiçbir Vikings genel menajeri, 18 yılda taslağın 1. veya 2. Turunda bir EDGE hücum oyuncusu seçmedi. Son adam 2005’te Erasmus James’ti.

Minnesota, son yirmi yılda Everson Griffen, Brian Robison ve Danielle Hunter’ı geliştirirken Jared Allen (2008) için takas yaparak incelemeden kurtuldu. Gerçekten de şapkanın ucu.

Yine de, muhtemelen kulüp binasında bazı erken dönem EDGE saplamaları almanın zamanı geldi. Diğer takımlar, taslak sermaye ile savunma siperleri inşa etme konusunda ürkek değiller. Vikinglerin şansı, orta tur dış savunma oyuncuları geliştirirken veya serbest oyuncularla sözleşme imzalarken muhtemelen bir noktada tükenecektir.

Smith’in çıkışı, sonraki birkaç taslakta gündemde 1. veya 2. Tur bir EDGE koşucusuna işaret ediyor – özellikle Davenport reklamı yapılan kadar iyi değilse.


Seahawks, Eski Vikings RB'yi İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/smith

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir