Vikingler Yeni OLB’yi İmzaladıVikingler Yeni OLB'yi İmzaladı
Cleveland Browns güvenliği D’Anthony Bell, solda, 12 Ağustos 2022 Cuma günü Jacksonville’de oynanan bir sezon öncesi maçın üçüncü çeyreğinde Bell’in bir fumble’a zorlanmasının ardından defans tarafı Curtis Weaver tarafından kucaklanıyor. © Corey Perrine/Florida Times-Union / USA TODAY AĞI.

Buna Kwesi Adofo-Mensah özel deyin.

Eski Cleveland Browns yöneticisi, Minnesota Vikings genel müdürü oldu ve eski bir iş arkadaşını pas geçme görevi için çağırdı. Curtis Dokumacı Çarşamba günü Vikingler tarafından karşılandı.

bu öncü basınChris Tomasson tweet attı kadro ilavesi hakkında, “Vikingler, OLB Curtis Weaver ile bir vadeli işlem sözleşmesi imzaladı. O, bu hafta vadeli kontrat imzaladıkları yedinci oyuncu ve antrenman kadrolarında sezonu bitiremeyen ilk oyuncu.”

Vikingler Yeni OLB’yi İmzaladı

24 yaşındaki Weaver, en son XFL’nin Seattle Sea Dragons’ıyla ilişkilendirildi.

Vikingler Yeni OLB'yi İmzaladı
29 Ağustos 2021; Atlanta, Georgia, ABD; Atlanta Falcons oyun kurucusu Feleipe Franks (15), Mercedes-Benz Stadyumu’ndaki ilk yarıda Cleveland Browns defans tarafı Curtis Weaver’dan (59) kaçıyor. Zorunlu Kredi: Dale Zanine-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah, Vikings GM işini almadan önce 2020 ve 2021’de Browns organizasyonunun bir parçasıydı ve Weaver da 2020’den 2022’ye kadar Browns’un bir üyesiydi. 2021’de Cleveland Browns için bir maç oynadı ve 6 puan aldı. geçen yıl 17. Haftada Cincinnati Bengals’a karşı defans ani çıkışları.

Bundan önce Miami Dolphins, Weaver’ı 2020 NFL Draftının 5. Turunda buldu. Minnesota, Temple Üniversitesi’nden Harrison Hand’i seçmeden önce beş kez seçildi.

Vikingler Yeni OLB'yi İmzaladı
24 Ağustos 2020; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Miami Dolphins defans oyuncusu Curtis Weaver (96), Baptist Health Training Facility’deki eğitim kampı sırasında geriniyor. Zorunlu Kredi: Jasen Vinlove-USA TODAY Sports.

Boise State mezunu, Dolphins’te yaklaşık dört ay geçirdi ve 24 Ağustos 2020’deki kadro kesintileri nedeniyle feragat edildi. Bundan sonra, Cleveland’a kilitlendi ve Brown olduktan üç gün sonra Injured Reserve’e yerleştirildi. 2021’den Sea Dragons’a katılana kadar Weaver, bir dizi uygulama ekibi ve telsiz maceraları yaşadı.

Weaver, kolejde 2019 MWC Yılın Savunma Oyuncusu ve iki kez Birinci Takım All-MWC idi. Boise State’te 40 maçta 128 toplam top çalma, 47.5 mağlubiyet, 34 çuval, 2 müdahale ve 6 pas kaydetti – çılgınca etkileyici bir istatistik.

Vikingler Yeni OLB'yi İmzaladı
21 Ağustos 2022; Cleveland, Ohio, ABD; Philadelphia Eagles oyun kurucusu Reid Sinnett (13), FirstEnergy Stadyumu’nda ikinci yarıda Cleveland Browns defans tarafı Curtis Weaver (59) ve defansif mücadele Glen Logan’ı (63) kovalarken topla koşar. Zorunlu Kredi: Ken Blaze-USA TODAY Sports.

Vikings savunmasının bu sezon dışında radikal bir karışıklığa uğraması bekleniyor, çünkü grup her yıl NFL’de en kötü altıncı sırada yer alıyor. savunma DVOA’sı ve Giants’ın playoff mağlubiyetinde iyice açığa çıktı. Baş antrenör Kevin O’Connell, savunma koordinatörü Ed Donatell’in geleceğinin belirsiz olduğunu açıkladı. Çarşamba günü “değerlendirme modu” durumunda olduğu gibi.

Savunma ve bir bütün olarak takım hakkında konuşan O’Connell, yıl sonu basın toplantısında ayrıntılarıyla açıkladı: “Benim rolümde, sorumluluk sorunları çözmek ve ilerlemek için hangi yolu izlersek seçelim, devam etmenin en iyi yararına olduğundan emin olmaktır. bir şampiyona standardında yarışmak için bu yol.

Weaver, Boise State’te mevcut Vikings oyuncuları Ezra Cleveland ve Alexander Mattison ile takım arkadaşıydı. Ayrıca Dallas Cowboys defans oyuncusu Leighton Vander Esch ile oynadı.

Bunlar, Vikings kadro yörüngesindeki mevcut EDGE acelecileri:

  • Danielle Avcı
  • patrick jones
  • Za’Darius Smith
  • Luiji Vilain
  • Curtis Dokumacı
  • Benton Whitley
  • Kenny Willekes
  • DJ Wonnum

Weaver Ağustos’ta 25 yaşına girecek.


Vikings Yıl Sonu Basın Toplantısından 3 Çıkarım

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/vikings-sign-new-olb

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir