Vikingler Yeni Güvenlik İmzaladı – Vikings BölgesiVikingler Yeni Güvenlik İmzaladı
Tennessee savunması Theo Jackson’ı geride bıraktı. © Calvin Mattheis/News Sentinel / USA TODAY NETWORK.

Geçen hafta çaylaklar Lewis Cine ve Ty Chandler’ı sakatlıklara gönderdikten sonra Minnesota Vikings için iki kadro noktası açıldı.

Salı günü ekip çaylak güvenliği eklendi Theo Jackson 2022 NFL Taslağının 6. Turunda Tennessee Titans tarafından seçilen kadroya.

Daha önce, Cine yaralı rezervi vurduktan sonra, Khyiris Tonga’nın defansif mücadelesi kadroya eklendi.

Vikingler Yeni Güvenlik İmzaladı - Vikings Bölgesi
Theo Jackson. © Abbey Cutrer / Tennessean / ABD BUGÜN AĞI.

Tennessee’den bir çaylak olan Jackson, Ağustos sonunda Titans’ın 53 kişilik kadrosuna tam olarak giremedi. Ancak Tennessee kadro feragatinden birkaç gün sonra Titans antrenman ekibine ulaştı ve o zamandan beri kaldı. Vikingler geldi ve Jackson’ı Titans antrenman ekibinden aldı, muhtemelen Kwesi Adofo-Mensah, Kevin O’Connell ve Ed Donatell’in taslak oluşturma sırasında çalıştığı bir savunma oyuncusu.

Vikinglerin aktif kadroda en azından şimdilik beş emniyeti var: Harrison Smith, Camryn Bynum, Josh Metellus, Myles Dorn ve Jackson. Adofo-Mensah, Cine’deki yaralanma haberlerinden sonra güvenlikte bir aile yaz yüzü olan Mike Brown’ı da yeniden imzaladı.

Vikingler Yeni Güvenlik İmzaladı - Vikings Bölgesi
27 Ağustos 2022; Nashville, Tennessee; Tennessee Titans güvenliği Theo Jackson. Zorunlu Kredi: Andrew Nelles-USA TODAY Sports.

Jackson, muhtemelen Minnesota’nın kalabalık evinde güvenli bir şekilde oynamayacak, ancak yaralanma durumunda müsait olacak. Tennessee’deki kolejde 47 oyun oynadı, toplam 190 top, 17 defans, 12 mağlubiyet, 3 müdahale, bir fumble recovery ve bir touchdown kaydetti. Jackson ayrıca 2021’de 2. Takım All-SEC Honors kazandı.

İşte Jackson için 2022 taslak öncülüğünden bazı taslak hikayeler:

Ve bir oyun klibi.

Jackson, Tennessee Üniversitesi’nde Velus Jones (Bears, WR), Jauan Jennings (49ers, WR), Josh Palmer (Chargers, WR) ve Trey Smith (Cheifs, OL) ile takım arkadaşıydı. Geçen hafta 24 yaşına girdi.

Vikingler savunması, NFL’de kişi başına beş hafta boyunca 21. sırada yer alıyor. savunma EPA/Oynat.


Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-sign-new-safety

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir