Vikingler WR Kolordusunu Olduğu Gibi SevmeliVikingler WR Kolordusunu Olduğu Gibi Sevmeli

Adam Thielen ve KJ Osborn

Minnesota Vikingleri, geçen hafta Jameson Williams, Christian Watson, Treylon Burks, George Pickens ve diğer WR’leri hazırlamak için canlı fırsatlara sahipti – ve dedi ki: hayır teşekkürler.

Cehennem, yeni genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, Detroit Lions ve Green Bay Packers yöntemlerinin Williams ve Watson’ı indirmesini doğrudan sağlayarak, seçimleri ve draft yerleşimini bile takas etti.

Bu nasıl cesur?

Bunun yerine, Vikings draftı için Adofo-Mensah savunmacı bir zihinle hareket etti – 2021’de en çok üçüncü yarda rakiplerine izin veren takım için fena bir fikir değil, sadece Houston Texans ve New York tarafından (kötü bir şekilde) geride kaldı. Jetler. Gerçekten de Vikingler, Lewis Cine (S), Andrew Booth (CB) ve Brian Asamoah’ı (LB) ilk üç turda organizasyona kabul ederek mevcut eksikliğin kabul edildiğinin sinyalini verdi.

Ne yapmadılar? Büyüleyici geniş alıcılarla ünlü bir taslaktan baştan çıkarıcı bir geniş alıcı ekleyin. Vikingler yaza şu geniş açılımlarla başlayacak:

WR1: Justin Jefferson
WR2: Adam Thielen
WR3: KJ Osborn
WR4: Ihmir Smith-Marsette
WR5: Olabisi Johnson
WR6: Dan Chisena
WR7: Jalen Nailor
WR8: Blake Proehl
WR9: Myron Mitchell
WR10: Trishton Jackson
WR11: Thomas Hennigan

Ve görünüşe göre bu konuda sorun yok.

Vikingler WR Kolordusunu Olduğu Gibi Sevmeli
26 Eylül 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), geniş alıcı Adam Thielen ile bir gol kutluyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Minnesota, “iç 1998”ini kanalize edebilir ve zorunlu olmasa da WR kolordusunu destekleyebilirdi. 24 yıl önce Randy Moss’u Cris Carter ve Jake Reed’de zaten üretken bir ikili ile eşleştirmek harika bir şekilde çalıştı. Ama kabul edelim, Randy Moss muhtemelen bu draft sınıfında denizcilik yapmıyordu.

Yeni koçluk kadrosu da hücum odaklı. Kevin O’Connell, Super Bowl şampiyonlarının hücumunu birlikte yönettiği Los Angeles Rams’tan geldi. Kasabaya girip daha fazla saldırgan ateş gücü ekleseydi hiç de garip olmazdı.

Ne yazık ki, yapmadı. Ve Vikinglerin Jefferson-Thielen-Osborn üçlüsünden duyduğu memnuniyeti ifade ediyor. Belki Ihmir Smith-Marsette eğlenceye katılır.

Vikingler WR Kolordusunu Olduğu Gibi Sevmeli
9 Ocak 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Ihmir Smith-Marsette. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Son olarak, önümüzdeki birkaç hafta veya ay içinde Adofo-Mensah’ın tetik parmağı kaşınırsa, serbest oyuncu WR’leri de tehlikede. Julio Jones, Odell Beckham, Jarvis Landry, TY Hilton, Will Fuller ve diğerleri mevcuttur.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Akıncılar Tarafından Vikinglerden Çalınan Adam
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/the-vikings-must-enjoy-the-wr-corps-as-is

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir