Vikingler ve Sinsi Şampanya SorunlarıVikingler ve Sinsi Şampanya Sorunları
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Minnesota Vikings ile New York Giants arasında US Bank Stadyumu’nda oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, 2022 sezonunu Çarşamba günü genel menajer Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell’in yıl sonu basın toplantısı düzenlemesiyle tamamladı.

Adofo-Mensah ve O’Connell, ekibin savunma koordinatörü Ed Donatell’in geleceğini değerlendirdiğini açıkladı, oyun kurucu Kirk Cousins’e ilk sezon dışı taahhüdünü doğruladı ve şampanya sorunları hakkında sohbet etti.

Evet, şampanya sorunları.

Vikingler ve Sinsi Şampanya Sorunları

Bunlar da ne? Harika soru. ‘Şampanya sorunları’ esasen “sahip olunması gereken iyi sorunlardır” ve Vikingler, geniş çapta Justin Jefferson ile tam olarak buna sahiptir. Olağanüstü başarılı oyuncu, önümüzdeki aylarda dev bir sözleşme uzatması yapmaya hak kazanacak ve tüm işaretler Jefferson’ın tam olarak bunu yapacağını gösteriyor. Çaylak anlaşması 2024 sezonundan sonra sona eriyor, bu nedenle bir Vikings uzantısı teorik olarak LSU mezununu önümüzdeki altı ila yedi yıl boyunca Minnesota’ya yapıştıracaktır.

Vikingler ve Sinsileri
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önceki ısınmalar sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bahsi geçen basın toplantısıAdofo-Mensah’a, yakında Yılın Hücum Oyuncusu olacak olan Jefferson’u elinde tutmanın bir meydan okuma. Genç yönetici sırıttı ve “Meydan okuma kelimesini kullanmazdım. Özel bir oyuncunuz var, özel bir insan. Bunlar sorun değil. Ya da en azından bunlar şampanya sorunları.

şampanya sorunları aynı zamanda bir Taylor Swift şarkısıdır.

Adofo-Mensah, Jefferson’ın yaklaşan uzatması hakkında şunları ekledi: “Öyleyse oradan başlayacağız. Menajeri olan onunla ilk diyaloğumuz oldu. Planlamada buna geri döndüğümüz tüm bu şeyler, ama yine de gerçekten oyuncudan, kişiden başlıyor ve oradan çözümler üzerinde çalışacağız.

Vikingler İçin Sorun Ortaya Çıkıyor
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Jefferson’a göre, başka bir yere girme planı yok. Pazartesi günü gazetecilere anlatmak, “Nerede isteniyorsam orada olacağım. Beni burada istiyorlarsa, buradayım. Bu gerçekten kontrol edebileceğim bir şey değil.”

Dolayısıyla, Adofo-Mensah, Jefferson’ın play-off mağlubiyetinin ardından yaptığı açıklamanın fazlasıyla farkındaydı ve gazetecilere ve kitlelere Jefferson’la ilgili şampanya sorunları yaşadığını doğruladı. Artık ne zaman, ne kadar ve kağıda mürekkep koyma meselesi.

Vikingler, Jefferson’ı 2020’de draft etti ve genç adam şimdiden bir DJ’in evinden daha fazla plağa sahip. Jefferson, 2022 sezonunun çoğunda ulaşılabilir bir hedef olarak 2.000 karşılama yardasını takip etti, Vikinglerin tek sezonluk karşılama yarda rekorunu, resepsiyon rekorunu kırdı ve her “ilk üç sezonda” ve “sonunda” paramparça oldu. xx kariyer oyunları” işaretleri. Adam akıllara durgunluk veriyor.

Vikingler ve Sinsi Şampanya Sorunları
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson (18), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Artı, 2022 makul bir göstergeyse, Minnesota’nın başarılı olmak için Jefferson’ın her damlasına ihtiyacı olacak. Adamın ikili veya üçlü korumayla etkisiz hale getirildiği maçlarda, Vikinglerin hücumları genellikle inledi ve takım kaybetti. Jefferson rakiplerini yaktığında, Vikingler kazandı. Bunun nasıl çalıştığı komik.

Jefferson’ın sözleşmesi – şampanya sorunları nedeniyle – geniş alıcı pazarını belirleyecek ve muhtemelen sezon başına yaklaşık 30 milyon dolar getirecek.


Patriots, Vikings Coach ile Röportaj Talep Etti

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/the-vikings-and-their-sneaky

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir