Vikingler ve Ayılar Soldier Field’da Kazananlar
Vikingler Bölge Dağılımı: Vikingler ve Ayılar her ikisi de kazanan

Sonunda hem Vikingler hem de Ayılar kazandı. Vikingler, Chicago Bears’ı kolayca yendi ve önemli bir yaralanma olmadan kurtuldu, Bears, 1947’den beri ilk kez 2023 Draftında bir numaralı seçimi kilitledi ve Soldier Field’a bir maç için ilk seyahatimin tadını çıkardım (olan oğlumla birlikte) orada yaşıyor), Ocak ayında Chicago’da 34 derecelik ılık bir günde son bölgenin sekizinci sırasında oturuyor. Heck, Turuncu ve Mavi kadar Mor’un da yer aldığı mekanda duyduğumuz en büyük tezahürat, Houston-Indianapolis maçının final skoru geldiğinde bir telefonun etrafına toplanmış bir grup Ayı’dan geldi. Bears hayranları birkaç dakika içinde kaybetti ve kazandı.

Bunlar, sezonun son haftasonunda NFL’nin kaprisleri. Detroit Lions, başlama vuruşundan dakikalar önce Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı sezonlarının bu gece sona ereceğini – kazan, kaybet ya da berabere – öğrendiğinde, tüm NFC Kuzey hayranlarına daha fazla Pazar gecesi cümbüşü sağlayan bir hafta sonu. Oynayacakları gururdan başka bir şeyleri yoktu ve son anlarda “kazan ve sen de varsın” Packers’ı yenip sezonlarını da bitirerek bir gemi dolusu gurur örneği sergilediler. Tüm NFL, her sezonun son maçlarında bu tür bir kararlılık göstermelidir. (Şimdiye kadar Detroit’e bir daha Lowly Lions demeyeceğime yemin edeceğim ve tüm Vikings hayranlarına “geri yüklenen kükreme”den sakınmaları için bir uyarıda bulunacağım, çünkü onlar da gelecek seçmelerde ilk 10’a girecekler. Bunlar hafife alınmamalı. ile.)

Ama ne kadar yan yana: Kaybederek kazanacak her şeyi olan bir takım (Ayılar) ve kazanmakta sıfır olan ve çok yıllık sezon sonrası oynayan Packers’ı uzun bir sezon dışı sezona sürüklemekte hiçbir şeyi geride bırakmayan başka bir takım (Aslanlar). belirli bir ayahuasca-swilling QB’yi çevreleyen değişim, sorular ve dram. Tamam, sanırım Pazar günü herkes mutlu olmadı mı?

Ama önemli değil. Vikingler sezonu 13-4 tamamladı ve önümüzdeki Pazar günü US Bank Stadyumu’nda New York Football Giants’ı Wild Card maçında ağırlayarak playofflara yükseldi. Onları birkaç hafta önce Vikingler, G-Men tarafından Greg Joseph’in 61 yarda atışında gıcırdadığında gördük, bu yüzden bu büyük oyun hakkında önizlenecek çok şey var. VT’den Joe Oberle ile Vikings Territory Breakdown podcast’inde sizin için her şeye sahip olacağız ve morPTSD ve Mark Craig Star Tribune’den. Ayarlayın ve buradaki herkesin ne kadar mutlu olduğunu görün.

Vikings Bölge Dağılımı’nı dinleyin:

Chicago'da 13 Numaralı Galibiyetten Sonra Playoff Zamanı


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/analysis/vikings-and-bears-both-winners

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir