Vikingler Türkiye Günü’nde Süslü Üniformalar GiyecekVikingler Türkiye Günü'nde Süslü Üniformalar Giyecek
5 Aralık 2021; Detroit, Michigan, ABD; Minnesota Vikings defans tarafı DJ Wonnum’un kaskının arkasında bir O çıkartması. Zorunlu Kredi: David Reginek-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Şükran Günü gecesinde Dallas Cowboys’a karşı tüyler ürpertici bir mağlubiyetten sonra toparlanmaya çalışacak.

Ve bunu New England Patriots’a karşı yapacaklar. süslü “Primetime Purple” renkli acele üniformalarını giyiyor.

Üniformalar temelde aynıdır – ancak altın harflerle ve numaralarla. Vikingler de mor pantolon giyse de mor aynı kalır.

Vikingler Türkiye Günü'nde Süslü Üniformalar Giyecek
9 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

Kasklar ve yazı tipi aynı kalır. Kıyafetler, çoğu Vikings hayranı tarafından oldukça şık ve Vikinglerin herhangi bir üniforma değişikliğiyle aldığı kadar korkak olarak kabul edilir. Diğer çeşitli NFL franchise’ları üniforma değiştirmekten keyif alıyor esasen tamamen farklı bir ana renk gibi özel durumlar için. Bakınız: Cincinnatti Bengals bu yılın başlarında beyaz üniformalar.

Ancak Vikingler, forma değişiklikleriyle asla tekneye çok fazla sallanmazlar ve takımın başlangıcından bu yana hiçbir zaman temel değişiklikler yapmayan birkaç takımdan biridir. Ve bu bir değil kötü şey. Tek yolu bu.

20 Kısa ve Temel Bilgi: Vikingler-Kovboylar
22 Kasım 2020; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Vikingler donduğunda Primetime Mor Şükran Günü’nde, renklerde beşinci kez olacak. 2016 yılında tanıtıldılar, özellikle Perşembe Gecesi Futbolu Dallas Cowboys’a karşı maç. Vikingler evde sadece renk acele giyerler ve 2-2 (.500) giyerler. Yani Perşembe günkü maç geçici bir lastik maçı.

Ve Minnesota, AFC Doğu’yu kazanmaya çalışan 6-4’lük bir top kulübü olan New England ile karşılaşacak. Bu bölüm futbolun en rekabetçi bölümüdür ve hiçbir takımın 6-4’ten daha kötü bir rekoru yoktur. Patriots, savunma yoluyla NFL’de birinci sırada yer alıyor EPA/Çal ancak hücum EPA/Play’de 25. sırada. Rakip hücumları bastırıyorlar, ancak sürekli olarak futbolu hareket ettirmek ve hücumda puan kazanmak için mücadele ediyorlar. Tom Brady’siz hayat böyle.

Vikingler en son giymişti Primetime Mor üzerinde Perşembe Gecesi Futbolu Aralık 2021’de Pittsburgh Steelers’a karşı. Vikingler ilk yarıda 23-0 öne geçti, çöktü, ancak 36-28 galibiyet elde etti.

Perşembe günkü maç, Vikingler için Patriots’a karşı ilk maç olmadan Brady 2000’den beri.


Sayılara Göre Vikingler, NFL Tarihinin En Kötü 8-2'lik Takımı.

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-to-wear-fancy-uniforms-on-turkey-day

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir