Vikingler Tamamen Alçakgönüllüydü. Şimdi ne olacak?Vikingler Tamamen Alçakgönüllüydü.  Şimdi ne olacak?
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings hayranları. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings için büyük maçlardan kalma akşamdan kalmaların geçmişte kaldığı konusunda kendinizi kandırmış olabilirsiniz. Siz – ve diğer herkes – yanılıyordunuz.

Vikingler, US Bank Stadyumu’nda üst üste dört kez kazanan bir takım olan Dallas Cowboys, 40-3 tarafından 11. Hafta’da kapsamlı bir şekilde utandı. Yedi maçlık beklenmedik bir galibiyet serisi yakalayan Vikingler için maçtan iyi bir şey çıkmadı.

Sıradaki? Bill Belichick. Önemli değil.

Dallas fiyaskosundan sonra Minnesota için “şimdi ne olacak” dört ardışık bölümden oluşuyor. Kendi maceranı seç.

Vatanseverlerin Dövülmesi

Vikingler Tamamen Alçakgönüllüydü. Şimdi ne olacak?
20 Kasım 2022; Foxborough, Massachusetts, ABD; New England Patriots savunma tarafı Deatrich Wise Jr. Zorunlu Kredi: David Butler II-USA BUGÜN Spor.

Vikingler yürüyüşe çıkıyor ve maçtan sonra Kevin O’Connell’in iyi haberin intikam için beklemek zorunda olmadıklarını söylediğinde enerjisini kanalize ediyor. Normalde, bir NFL takımının yedi gün beklemesi, kaybetmeye karar vermesi, intikam planı yapması ve sonra git işini yap

İyi ya da kötü, Minnesota ekşi tadı yedi değil dört günde atabilir. Vikingler ayrıca ulusal televizyonda arka arkaya akıllara durgunluk veren kayıplardan kaçınmak için motivasyona sahipler.

O’Connell and Co., 2022’de yalnızca bir takımı, Green Bay Packers’ı iki aydan uzun bir süre önce 17 puan farkla yendi. Belki de Dallas tarafından tamamen küçük düşürüldükten bir hafta sonra bir sonraki ikna edici galibiyeti bekliyorlar.

Patriots’u ezmek – hatta onları birden fazla puanla yenmek – Vikings hayranlarının umutlarını kurtaracak ve takımın gerçek anlaşma olduğunu yeniden teyit edecektir. Çünkü şu anda, bu görünüm dayanıksız geliyor. 37 sayılık ev mağlubiyetlerinden sonra olan bu.

Vatanseverler Vikingleri Yendi

Vikings-Cowboys'tan Sonra 12 Ani Tepki
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dallas Cowboys güvenliği Jayron Kearse (27), Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins’i görevden aldı. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Bu, insanlara dolandırıcılık olarak ifşa edilmekten endişeli görünen bir ekip olan 2016 Vikings’i hatırlatırdı.

Minnesota 1. Haftadan bu yana sekiz sayıdan fazla galibiyet elde edemediği için, bazıları takımın hileli olduğuna inanıyor. Bu karşı çıkan gruba göre, Buffalo’da Bills’i yenmek bile 2016’nın ürkütücü havasını maskelemek için yeterli kanıt değildi.

Pekala, New England’a 10+ puanlık bir kayıp Gerçekten 8-1 startı ile “kağıt şampiyonlar”a davul çalın.

Squeaker’daki Vikingler

2022 Vikings Bahis Oranları Takibi: 11. Hafta
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Bir Minnesota Vikings hayranı. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Vikingler temellerine geri döner ve bir takımı 1 ila 8 puan yener – buradaki fikir olurdu.

Kabul edelim. Bu en olası sonuçtur. Minnesota, New England’ı geride bırakmak için erken bir üç sayılık favori. Vikingler kazanırsa, muhtemelen çılgın bilim adamı Bill Belichick’i havaya uçuramayacaklar.

Taraftarlar bu sonucu memnuniyetle karşılayacaktır çünkü 2022 Vikings’in büyük ölçüde güvendiği bir mantra olan “kazanmak galibiyettir”. Bu – ve Vikingler Vatanseverleri 22 yıldır yenemedi.

Vatanseverler Yakın Birini Kazandı

Vikingler Tamamen Alçakgönüllüydü. Şimdi ne olacak?
9 Ocak 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; New England Patriots’un başantrenörü Bill Belichick. Zorunlu Kredi: Rhona Wise-USA TODAY Sports.

Bu Kıyamet olmazdı. Patriots savunması harika. Aslında, EPA/Play başına NFL’de 1 numaradır.

Doğru. Patriots savunması, Cowboys’tan daha iyi. Ve eğer Vikingler Dallas’ın savunmasını kaldıramazsa – spoiler: yapamazlardı – New England’ın Minnesota’yı da yenmeyeceğini kim söyleyebilir?

Özellikle oyun kurucuyu korumak için hemen hücuma geçmesi gereken bir takım için Belichick’in Patriots’u akla gelebilecek en kötü reçete olabilir.

Bu (Vatanseverler yakın bir oyunu kazanıyor), çünkü arka arkaya iki ev kaybını aydınlatacaktı. Super Bowl’a bağlı futbol takımları nadiren evlerinde arka arkaya oyuncular bırakır.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-were-thoroughly-humbled-now-what

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir