Vikingler Sıkı Son Vuruş IRVikingler Sıkı Son Vuruş IR
9 Haziran 2021; Minnesota Vikings kaskları, TCO Performance Center’daki OTA’da yerde. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings, 2022 sezonuna 3-1’lik bir başlangıç ​​yapmak istediği için en az önümüzdeki dört maç için kısa bir adam olacak.

TE Ben Ellefson Kasık yaralanmasıyla mücadele eden Cumartesi günü Yaralı Rezerv’e eklendi.

Onun yerine, Güney Carolina’dan 7. Tur çaylağı Nick Muse, antrenman kadrosundan aktif hale getirildi. Muse henüz bir normal sezon maçında oynamadı ve Pazar günü aksiyon görebilir.

Vikingler Nihai Yaralanma Raporu: 5. Hafta
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings’in sıkı sonu Ben Ellefson. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

26 yaşındaki Ellefson, şaşırtıcı bir şekilde 2022’de beklenenden daha fazla kullanıldı ve şimdiye kadar Vikingler için 43 hücum enstantanesi ve 52 özel takım oyunu oynadı. QB Kirk Cousins, 2022’de 3 resepsiyon ve 2 ilk iniş de dahil olmak üzere 26 yard için Kuzey Dakota Eyaleti mezunlarını üç kez hedef aldı.

Temmuz ayında eğitim kampı başladığında, Ellefson 53 kişilik kadroya geçmek için nispeten uzun bir adaydı, ancak aktif bir kadro yeri için Zach Davidson, Shaun Beyer ve yukarıda bahsedilen Muse’dan daha uzun süre dayandı. Ve şimdiye kadar, onun 79.1 Profesyonel Futbol Odağı seviye Vikings koçluk ekibinin çılgınlığı için bir yöntemi olduğunu kanıtlıyor.

PurplePTSD: Eksik Bir TE, Yukarıya Doğru OL Trendi, Savunmacı Liderlik
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8) sıkı son Ben Ellefson’a pas veriyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

2020’de bir çaylak olarak Ellefson, Jacksonville Jaguars’a draft edilmemiş bir serbest oyuncu olarak katıldı. Bu kulüp, bir inilti ile hızla sona eren Urban Meyer deneyimini seçmeden önce Flordia’da bir yıl kaldı. [or perhaps thud].

Jaguarların yapısal değişimi, Ellefson’un o zamandan beri kaldığı Vikingler ile kuzeye doğru yürümesine izin verdi. 2021’de 81 hücum vuruşu yaptı ve 44 özel takım maçı önyüklendi. Ama şimdi Ellefson hasta kasıklarını onaracak ve Kasım ayı başlarında takımına geri dönmeyi umuyor.

Vikingler ayrıca 27 Eylül’de antrenman ekibine bol deneyime sahip kıdemli sıkı bir son olan Jacob Hollister’ı da imzaladı ve Muse bunalıma girerse sıradaki adam o olabilir. Hollister, birçok NFL takımında TE2 oynamak için özgeçmişe sahiptir.

Minnesota, 2022’de 3-1 ve sezon sonrasına ulaşma ihtimali %75. BeşOtuzSekiz. Sıkı uçlar Irv Smith ve Johnny Mundt, Ellefson’ın üzerindeki derinlik tablosunda oturuyorlar ve Ellefson rafa kaldırılmış birkaç hedef daha görebiliyorlardı.

Ellefson, Minneapolis’in yaklaşık 220 mil kuzeybatısında, Minnesota, Hawley’de doğdu.


Packers ile Uzun zamandır Viking İşaretleri

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-tight-end-hits-ir

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir