Vikingler Savunmacı Yan Hakemden Feragat Ediyor – Vikings TerritoryVikingler Savunmacı Yan Hakemden Feragat Ediyor

Ürdün Scott

Minnesota Vikings, Oklahoma Üniversitesi’nden Gabe Brkic adlı üç yıllık bir anlaşmada yeni bir vurucu seçmeye çalışıyor.

Brkic ile sözleşme imzalayan Brkic, normal sezona kadar 90’ın eşik olduğu takımı 91 oyuncuya yerleştirdi. Buna göre, Vikings genel müdürü ve koçluk personeli, bir oyuncuyla bağları koparmakve bu defans oyuncusu Jordon Scott’tı.

Vikingler Savunmacı Yan Hakemden Feragat Ediyor - Vikings Territory
2 Ocak 2021; Glendale, AZ, ABD; Oregon Ducks defansif Jordon Scott (3) konsollarını Travis Dye’ı geride bırakıyor. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

Scott bir burun takımıdır ve Minnesota zaten bunlardan üçünü kullanıyor – Dalvin Tomlinson (başlangıç), TY McGill ve Tyarise Stevenson. 2022’de başlamayı planlayan Armon Watts, geçen sezon burun mücadelesi bile yaptı.

Bu nedenle, Scott en azından geçici olarak garip bir adamdı. Çoğu zaman, Vikingler oyunculardan feragat ettiğinde, bu adamlar diğer oyuncular sonunda kesildiği için bir antrenman kadrosu olarak geri dönerler.

1998’de Noel günü doğan Scott, NFL’de normal bir sezon maçı oynamadı. Vikings 2021 eğitim kampına ve sezon öncesi hazırlıklarına katıldı ve 53 kişilik kadroya giremedi. Oregon mezunu, eski patron Rick Spielman tarafından 2021’in draft edilmemiş serbest oyuncu sınıfına seçilen, geçen yıl bu zamanlarda Vikingler ile olay yerine geldi.

Scott, Vikingler için talihsiz 2021 kampanyasının çoğunu açıklanmayan bir yaralanma ile yaralı yedekte geçirdi.

Scott, Oregon’da Justin Herbert, Penei Sewell, Royce Freeman ve şu anki Vikings linebacker Troy Dye ile takım arkadaşıydı. Ördekler için toplam 110 mücadele ve üç çuval çizdi.

Scott olmadan, bu Minnesota’nın şu anki savunma oyuncuları tabağı:

  • James Lynch
  • TY McGill
  • Esezi Otomewo
  • Harrison Phillips
  • TJ Smith
  • Tyarise Stevenson
  • Julian Taylor
  • Dalvin Tomlinson
  • Jaylen Twyman
  • Armon Watt

Vikingler, önümüzdeki hafta normal sezon takvimi duyurusu ile 2022 rakiplerinin sırasını öğrenecekler, bu da bir sezon dışı değişimin bir sonraki adımı.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Toz Yerleşince, Vikingler Mike Hughes'u Parlak Yeni Bir WR ile takas etti.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-waive-defensive-lineman

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir