Vikingler Savunma Çıkışı Zarar VerebilirBir Vikings Defansif Çıkışı Zarar Verebilir
11 Aralık 2022; Detroit, Michigan, ABD; Jamaal Williams’ı (30) geri koşan Detroit Lions, Ford Field’da ilk çeyrekte Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99) ve defans oyuncusu Eric Kendricks (54) tarafından mücadele ediliyor. Zorunlu Kredi: David Reginek-USA TODAY Sports

Minnesota Vikings, 2023 NFL sezonundan önce antrenman kampı için sahaya çıktığında savunmaları çok farklı görünebilir. Sadece olabilir değil, beklenti de olması gerektiği olmalıdır. Oyuncular artık ortalıkta olmayabilirken, bir Vikings defans çıkışı taraftarlar için yine de acı verebilir.

Gerçek şu ki, Minnesota Vikings 2022’de savunmada yeterince iyi olmaya yakın değildi. Bunun bir kısmı, hatta belki çoğu kesinlikle savunma koordinatörü Ed Donatell’e düşmeli, ancak oyuncuların yine de oynaması gerekiyor. Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell için bu, kadroda ayarlamalar yapmak ve hangi oyuncuların gerçekten uygun olduğuna karar vermek anlamına geliyor.

Donatell’in gelip Minnesota’yı 3-4’lük bir şemaya dönüştürmesi biraz tuhaftı. Za’Darius Smith ve Danielle Hunter’ın becerileri için yanlış bir şekilde kullanıldığı birçok kez gördük. Bu kesinlikle geçiş telaşına hiçbir fayda sağlamadı ve Vikingleri birçok kez kapsama alanından çıkardı. Her iki oyuncu da sezonu nispeten sağlıklı bir şekilde atlattı ve sakatlık geçmişleri göz önüne alındığında bu bir galibiyet olarak görülmeli.

Vikingler Savunma Çıkışı Zarar Verebilir
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncuları Danielle Hunter (99) ve Za’Darius Smith dışında. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

İkincil, yıl içinde daha büyük bir endişe kaynağıydı ve sürekli olarak açığa çıktı. Ortada, pek çok sorunun yattığı yer var ve bu yeteneklerden bazılarının kredisine sahip olduğu yaş ve mesafe düşünüldüğünde bu şaşırtıcı değil. Eric Kendricks artık rakip yetenekli oyuncuları kontrol edebilen seçkin bir defans oyuncusu gibi görünmüyor. Bu sezon hem kapsama alanında hem de takipte açığa çıktı ve içgüdüleri hâlâ harika olsa da, vücudu açıkça onlara ayak uyduramıyor.

Benzer bir şekilde, Harrison Smith bu sezon bol miktarda yumru aldı. Etkinliği o kadar azalmamış olsa da, gerçek şu ki, sözleşmesi değişiklik yapması gereken bir takım için kesinlikle başlangıç ​​noktası değil. Neredeyse 20 milyon $’lık bir üst sınır isabetiyle, ligde neredeyse son sırada bitiren bir savunma, bu tür bir oyuncuya çok fazla bağlı olamaz. Smith, ilk askere alındığından beri bir kaptan ve organizasyonun önemli bir parçasıydı, ancak yara bandının sökülmesi gereken yer burası olabilir.

Organizasyonun ve taraftarların bu kadar rahat olduğu oyunculardan ayrılmak kesinlikle heyecan verici bir çaba değil. Ancak daha da acı veren şey, bir sezona çok uzun süre dayanmanızdır. Bunun, Mike Zimmer’ın Anthony Barr’ı New York Jets’ten geri çekmesiyle gerçekleştiğini gördük ve büyük ölçüde kontrat indirimleri dışında her şey, şu anda dahil olan oyuncular için benzer bir yol olurdu.

Vikingler Savunma Çıkışı Zarar Verebilir
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Vikingler, Smith’in yanında oynamak için Lewis Cine şeklinde bir güvenlik hazırladı. Ne yazık ki, bu gelişme yaralanma nedeniyle engellendi, ancak bundan bir yıl sonra kesinlikle daha çok bir yangın senaryosu olabilir. Defans oyuncusu durumu daha az basit ve Patrick Peterson geri dönmezse köşe pozisyonundaki gelişme de öyle. Ne olursa olsun, ciro beklenmeli ve bazı büyük isimlerle gelecek.

Vikings hayranlarının, bazı gerçekten harika oyuncuların anılarına tutunamamaları için hiçbir neden yok. Hem kaptanlar hem de katkıda bulunanlar, atılan birçok adamın katkıda bulunacağı özel anlar oldu. Olmayacak şey, ligin en kötüleri arasında yer alan birliğin tersine dönmesi dışında bir şey olamaz ve kararlar kolay olmayacak.

Vikingler Sermaye Alanında Nasıl 100 Milyon Dolar Yaratabilir?

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/opinion/vikings-defensive-exodus/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir