Vikingler Saldırgan Yan Adamı Şahinlere KaybettiFalcons, Eski Vikings Savunucusunu Ekliyor
22 Kasım 2018; New Orleans, LA, ABD; Atlanta Falcons kaskları. Zorunlu Kredi: Chuck Cook-USA TODAY Sports.

NFL’nin sezon sonrası turnuvasında sekiz takım kaldı ve elenen takımlar, 2023 ve sonrasına hazırlanmak için kadro temizliği yapıyor.

Minnesota Vikings, geçen hafta sonu US Bank Stadyumu’nda Wildcard Round’da New York Giants’a yenildi ve Kevin O’Connell’in kulüpteki ilk sezonunu bitirdi ve ikinci off-sezonunu başlattı.

Vikingler Saldırgan Yan Adamı Şahinlere Kaybetti

Vikingler, çeşitli oyuncularla ‘vadeli işlem’ sözleşmeleri imzaladı ve kendilerinden biri Atlanta Falcons tarafından koparıldı Çarşamba günü – saldırgan muhafız Kyle Hinton.

Vikingler Saldırıyı Kaybetti
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings guardı Kyle Hinton (68), US Bank Stadyumu’ndaki antrenman kampı sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

24 yaşındaki Hinton, 2020 NFL Draftının 7. Turunda Vikingler tarafından seçildi ve takım için iki maç oynadı. Çoğunlukla üç sezon boyunca bir antrenman takımı kişiliği olan Hinton, Green Bay Packers’ta 17. Hafta mağlubiyetinde özel takımların aksiyonu gördü ve Chicago Bears’ta 18. Haftada 34 hücum anıyla sergilendi. Ve bu sınırlı örnek boyutu, Atlanta’nın noktalı çizgiyi imzalaması için açıkça yeterliydi.

Vikingler Saldırgan Yan Adamı Şahinlere Kaybetti
1 Ağustos 2022; Çiçekli Şube, GA, ABD; Atlanta Falcons genel menajeri Terry Fontenot, IBM Performance Field’daki eğitim kampı sırasında medya tarafından röportaj yapılırken gösterilmedi. Zorunlu Kredi: Dale Zanine-USA TODAY Sports.

Hinton, bir Divison II okulu olan Washburn’de dört kez All-MIAA seçimi ve atletizm dalında 2019 2. takım All-America ödülü sahibiydi. Arizona’da liseye gitti.

Falcons, 2022’de bir geçiş yılı geçirdi ve kıdemli Marcus Mariota ve çaylak Desmond Ridder’ın oyun kurucu kombinasyonunun arkasında 7-10’luk bir rekorla bitirdi. Aslında, birçok uzmanın tahmin ettiği gibi, 7-10 rekoru oldukça etkileyiciydi. Falcons dört veya beş galibiyet civarında bitirecekti. Nisan seçmelerinde sekizinci genel seçimle donatılmış olan Atlanta’nın, Ridder’a ek olarak bir çaylak oyun kurucu ile oynayıp oynamayacağı, sahip olduklarıyla oynayıp oynamayacağı veya bir QB1 için serbest ajansı keşfedip keşfedemeyeceği belli değil.

Kyle Hinton
Kyle Hinton, Eagan, Minnesota’daki Minnesota Vikings eğitim kampında. Hücum muhafızı, Washburn’den 2020 NFL Taslağının 7. Turunda seçildi.

Hücum hattı için, Atlanta’nın grubu 2022’de NFL’de en iyi beşinci sırada yer alarak şaşırtıcıydı. başına Profesyonel Futbol Odağı‘ yıl sonu OL notları. Vikingler 13. sırada yer aldı. Bunlar, şu anda Falcons kadrosuyla ilişkili hücum muhafızlarıdır:

 • Chris Lindstrom
 • Matt Hennessy
 • Kyle Hinton
 • Colby Gossett
 • Jalen Mayfield
 • Justin Schaffer
 • İlyas Wilkinson

Ve Hinton kaybından sonra, hücum muhafızlarıyla ayakta duran Vikingler:

 • Ezra Cleveland
 • Ed Ingram
 • Chris Kamış

Bu nedenle, Vikings OG dolabı eksik ve ücretsiz oyuncu ve NFL Taslağı aracılığıyla geliştirilecek.

Falcons’ın 18 Ocak itibariyle kadroyla ilişkili altı eski Viking’i var: Jaleel Johnson (DL), Dylan Mabin (CB), Cordarrelle Patterson (RB), MyCole Pruitt (TE), Colby Gossett (iOL) – ve tabii ki, Hinton.

Vikingler, Falcons’ın Hinton ile yaptığı gibi, bu hafta bu oyuncuları vadeli işlem sözleşmelerine imzaladı:

 • Trishton Jackson (WR)
 • Blake Proehl (WR)
 • Nick Muse (TE)
 • Josh Sokol (Ş)
 • Benton Whitley (OLB)
 • Tay Gowan (CB)

Atlanta, ligin serbest oyunculara harcanabilecek en uygun üçüncü doları ile off-season’a maaş boşluğu için harika bir formda giriyor.

Vikingler ve Şahinler, 2023’te Mercedes-Benz Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.


Patriots, Vikings Coach ile Röportaj Talep Etti

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/vikings-lose-offensive

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir