Vikingler, Playofflarda Packers’ı Nasıl Oynayabilir?Vikingler, Playofflarda Packers'ı Nasıl Oynayabilir?
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Vikingler, Playofflarda Packers’ı Nasıl Oynayabilir?

Green Bay Packers, 13 maçta 5-8’lik bir rekora sahip olsa bile, hala “masayı yönetebilir” ve sezon sonrasına ulaşmak için mükemmel bir şansa sahip olabilir. Yol boyunca, esas olarak Washington Komutanlarının yardımına ihtiyaçları olacak, ancak senaryo uygulanabilir. Packers, Koçları, Yunusları, Vikingleri ve Aslanları yenerse, NFC’nin 7 numaralı tohumu aracılığıyla sezon sonrasına ulaşmada %68’e sahip olurlar.

Aaron Rodgers ve arkadaşları için görev Pazartesi gecesi başlıyor ve Baker Mayfield liderliğindeki şaşırtıcı derecede kötü Los Angeles Rams’a ev sahipliği yapıyor. Packers’ın Mayfield ve Co.’ya kaybetmesi durumunda, bu varsayımsal senaryoda %0,6’lık bir play-off’a ulaşma olasılığıyla, playoff hayalleri neredeyse tamamen boşa çıkacak.

Ve işler tuhaf bir hal alırsa – Packers üst üste dört galibiyet alırken, Komutanlar son üç maçından ikisini kaybeder (SF, CLE, DAL’de) – Vikingler, Wildcard Hafta Sonu’nda Packers’ı US Bank Stadyumu’nda gerçekçi bir şekilde ağırlayabilir.

Vikingler, Playofflarda Packers’ı Nasıl Oynayabilir?

Vikingler, Playofflarda Packers'ı Nasıl Oynayabilir?
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers’ı görevden aldı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

İşte sezon sonrası 1. Rauntta muhtemelen Vikings-Packers yaratacak genel formül:

  • Packers, Koçları, Yunusları, Vikingleri ve Aslanları yendi
  • Vikingler Packers’a yenildi ama 49ers’ın bir oyun önünde kaldı
  • Komutanlar üçte ikisini 49ers, Browns ve Cowboys’a kaybeder

Bu, büyük olasılıkla, birkaç bağ ve benzerini yasaklayarak, Minnesota 2. sırada ve Green Bay 7. sırada olmak üzere 1. Turda Vikingler ve Packers’ı oluşturacaktır.

Vikingler, PFF WR Sıralamasında Sezon Öncesi Beklentilerden Daha Düşük
Green Bay Packers defans oyuncusu Rashan Gary (52), Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins’i görevden aldı. © Mark Hoffman / USA TODAY AĞI.

Genel olarak konuşursak, hesaplaşma pek olası değil, çünkü ligin geri kalanı tam olarak Green Bay’in gerektirdiği gibi hareket ederken Packers’ın sonraki dört maçı birdenbire kazanması pek olası değil. 49ers programı mı? Vs. Komutanlar, Akıncılar’da, Kardinallere karşı. Bu, özellikle San Francisco kadar sıcak bir takım için çok korkunç değil. Vikingler bir maç kaybederse, muhtemelen 3. sıraya düşecekler ve orada kalacaklar.

Dahası, Packers sonraki birkaç maçı kazanırsa, olası olmayan play-off umutları, Lambeau Field’da yeni başlayan Detroit Lions ile 18. Hafta tarihine kadar özetlenebilir. Komutanlar kaybettikleri için Pazar Gecesi Futbolu Devler için, 18. Haftadaki Packers-Lions karşılaşması, her iki takımın da varsayımsal olarak önemli olan karşılaşmaya kadar kazanmaya devam ettiği varsayılırsa, tüm bilyeler için olacaktır. Lions’ın kalan listesi Panthers’ta, Bears’a karşı ve Packers’ta.

Vikingler, Playofflarda Packers'ı Nasıl Oynayabilir?
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Artı, bu sezonun Minnesota için gittiği yol – Bills ve Colts’a karşı akıllara durgunluk veren galibiyetler, ancak Eagles ve Cowboys’a üzücü kayıplar – Wildcard haftasonunda Vikings-Packers meyve verirse, Packers aslında spor kitaplarının tercihi olabilir. Bu, Green Bay’in son beş maçını kazandığı anlamına gelecek ve bahisçiler, nefret edilen bir düşman olan Vikingler’de hikaye kitabı galibiyet serisini daha da etkilemek için Rodgers’a güvenebilir.

Vikings ve Packers, en son 10 yıl önce Minnesota’nın oyun kurucu Joe Webb tarafından yönetildiği sezon sonrasında bir araya geldi. Packers, Wisconsin’de 24-10 kazandı.


ESPN, Kirk Cousins ​​vs. Colts'tan Hiç Etkilenmedi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/how-vikings-play-packers

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir