Vikingler, PFF “Early NFL All-Pro Team”de KapatılıyorVikingler, PFF "Early NFL All-Pro Team"de Kapatılıyor
21 Kasım 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

PFF sahip olmak 4 oyundan sonra kimin mükemmel performans gösterdiğini düşünmek için bir parça bir araya getirin. Analiz sitesi buna “Early NFL All-Pro Team” olarak atıfta bulunuyor ve Vikinglerin dahil olduğu herhangi bir oyuncu yok.

İlk olarak, yine de, listeye dahil edilmelerinin gerekçelerinin biraz açıklaması:

Takım seçimi değil sadece PFF derecelendirmesine güvenin. Bunun yerine, role, oyuncu kadrosuna ve tutarlılığa da dikkat edildi (örneğin, dört oyunun çıktısı, performansı düşük olmayan başka bir oyuncudan biraz daha yüksek olsa bile, dörtte bir kötü oyun önemli bir olumsuzluktur.)

Kriterlere rağmen, Vikinglerin hiçbir oyuncusu yok. PFF Erken All-Pro ekibi.

Belki de dikkate alınması gereken en belirgin isim Justin Jefferson’dur, ancak yıla başlangıcının biraz mücadelesiz olmadığını söylemek güvenli olur. Ne 2. Hafta ne de 3. Hafta oyunları üçüncü yılın alıcısı için plana göre gitmedi. Kredisine göre, 4. Haftada geri döndü ve etkileyici bir 147 yarda yığıldı. Böyle oynamaya devam ederse, Jefferson yıl sona erdiğinde gerçek All Pro takımında yer alabilir.

Aksi takdirde, Minnesota’nın etkileyici ikili ikilisi Christian Darrisaw ve Brian O’Neill’i düşünebiliriz. İkinci sınıf genel klasmanda 8. PFF sınıflar ve O’Neill 16. sırada. Başka bir deyişle, her ikisi de en tepeden birkaç puan uzakta olsalar da iyi oynuyorlar.

Savunmadaki en etkileyici oyuncu, tecrübeli savunma oyuncusu Dalvin Tomlinson olabilir. Vikinglerin genellikle sahada sadece iki DT ile sıralandığı göz önüne alındığında, çifte ekiplerin üstesinden gelmek için biraz düzenli olarak güveniyor. Yine de, eski Dev, DT’ler için en yüksek 5. hızlı geçiş puanına sahip.

Açık olmak gerekirse, Vikinglerin All-Pro takımında yılı bitirme kapasitesine sahip birçok oyuncusu var (PFF ya da). Sezonun büyük bir kısmı devam ediyor, bu nedenle Minnesota’nın yıldız oyuncularının daha iyi performans göstermeye başlaması için bolca zaman var. Birincisi, gözüm en üstteki iki aceleci, Cameron Dantzler ve Jefferson’da. Ayrıca Kirk Cousins’in daha iyi oynamaya başlamasını bekliyorum.

Bu oyuncular – diğerlerinin yanı sıra – potansiyellerini tam olarak kullanırlarsa, Vikingler 2022’de mükemmel bir sezonu bir araya getirme kapasitesine sahip olacak. Umuyoruz ki bireysel oyunculardan bazıları da bir miktar tanınırlık kazanacaktır.


Vikingler, PFF "Early NFL All-Pro Team"de Kapatılıyor


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/vikings-players-get-shutout-in-pff-early-nfl-all-pro-team/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir