Vikingler Pazar Günü Daha da Karışık OlduVikingler Pazar Günü Daha da Karışık Oldu
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Jalen Reagor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in 13. Hafta’da New York Jets’i patlatması “gerekmiyordu”, bu yüzden hadi bu gerçeği yoldan çekelim. Jetler, buluşmaya 7-4 gidiyordu.

Bununla birlikte, bir takım zıpladığında, sıçradığında ve 20-3 öne geçtiğinde, rakibin boğazına basmak gibi makul bir beklenti vardır. Vikingler kesinlikle yaptı olumsuzluk öldürme vuruşunu yaptı ancak 2017’den bu yana ilk kez 10-2’ye tırmanarak 4. Çeyrek gerilim filmi 27-22 ile hayatta kaldı.

Şimdi, 2022 sezonunun 12 haftasında, taraftarlar, takımın patlamalarla sonuçlanan birkaç büyük çıkış maçı üzerinde oturduğu teorisinden vazgeçmek zorunda kalabilir. Green Bay Packers’ı 1. Hafta’da 23-7’lik bir skorla yenmenin yanı sıra, şartlar üflemek ve dışarı Philadelphia Eagles veya Dallas Cowboys onları dağıtmadıkça, franchise’ın 2022 sözlüğünde yok.

Vikingler Pazar Günü Daha da Karışık Oldu
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Dikkat edin: bunların hepsi tamamen iyi. Vikingler bir skor marjı dahilinde her oyunu kazanmaktan hoşlanıyorsa – harika. Tek skor marjına sahip maçlarda 9-0’lık bir rekor göz kamaştırıcıdır ve hiçbir taraftar geriye bakıp “yakınlarda kazanan takımı boşver” diye düşünmez. Aslında, squeaker oyunlarında zafer bulmak, 2020 ve 2021’den oldukça farklı bir hız değişikliğidir.

Yine de, kazanma yolları teşvik edilse, el üstünde tutulsa ve alkışlansa bile takımla ilgili kafa karışıklığı artar. Super Bowl’da yarışan takımların çoğu şimdiye kadar birkaç kafatasını ezdi. Bu sadece NFL’deki yaşam döngüsü. Super Bowl’a doğru koşan kulüpler genellikle diğerini sekiz puandan fazla yenmenin yollarını bulur.

Vikingler Super Bowl LVII’ye ulaşacak veya kazanacaksa, açıkça kuralın istisnası olacaklar – ki bu da yine tamamen yakışıklı.

Vikingler Pazar Günü Daha da Karışık Oldu
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bir dakika, Kirk Cousins ​​ve arkadaşları tüm hücum silindirlerini vuracak. Yirmi dakika sonra, 3-ve-Out cehennemine mahkumdurlar. Bir çeyrekte, rakip hücumlar Viking savunmasında sahada bir aşağı bir yukarı zıplıyor. Bir saat sonra, Minnesota’nın savunması, gerçekten hissettiren bir kale çizgisi duruşu düzenler. beklenen. Greg Joseph ekstra puanları kaçırıyor – o zaman bir gün için mükemmel. Puan tablosuna bakıp görebilirsin Vikingler 20, Jetler 3. Doksan dakika sonra, Jetler oyunu potansiyel olarak kazanmak için zahmetsizce sahada ilerliyor.

Her şey, 10-2’lik bir takımın devasa bir “dünyada bu ne” muamması – bu, NFL’nin en iyi ikinci rekoruna sahip oluyor.

Bu nedenle, kafa karıştırıcı grup için bir sonraki adımı tahmin ederken iki seçeneğiniz vardır:

1.) Vikinglerin NFL tarihinde hiç kimseye hükmetmeden Super Bowl kazanan ilk takım olacağına inanmayı seçin. Bu iyi. Franchise tarihindeki ilk Lombardi’ye böylesine tuhaf bir yol çizmek çok Vikingvari olurdu. Kaydolun. Gemideyiz.

2.) Mor ve altın çetesinden şüphe edin ve önseziyle en önemli anda dibin düşeceğini varsayın çünkü, “bu adamlar hiçbir zaman yerleri paspaslayacak cesarete sahip olmadılar. kimse

Hangi taraftasın? Ortada?

Vikingler için IR'de Kimler Var?

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-became-even-more-confusing-on-sunday

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir