Vikingler New York’a Karşı Ne Kadar Sağlıklı?Oynamaya Başlayanlar
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Pazar günü Wild Card Weekend playoff karşılaşması için New York Giants’a karşı mücadele ediyor. Birinci sınıf baş antrenörü Kevin O’Connell, Minnesota’yı 13 galibiyetlik bir sezona taşırken, dahil olan herkes dört playoff galibiyetinin daha eklendiğini görmek istiyor. Peki Vikingler ne kadar sağlıklı?

Her şeyden önce, Pazar günü Minnesota’nın odak noktası hücum hattı olacak. Yedek pivot Austin Schlottmann ve sağdan başlama Brian O’Neill’ın denklemin dışında olduğunu zaten biliyoruz. İlki, Green Bay Packers’a karşı fibulasını kırarken, ikincisi aynı yarışmada Aşil yırtığı yaşadı. Bu, Minnesota’yı önde çok zayıf bırakır.

Vikingler New York’a Karşı Ne Kadar Sağlıklı?

Bu noktada, yıldız sol mücadele Christian Darrisaw kilitlendi ve gitmeye hazır. Sol bek Ezra Cleveland tüm yıl boyunca hattaydı ve sağlıklı. Sağ bekçi Ed Ingram da öyle. Ingram, bu sezon bir çaylak olarak oyun içi geliştirme yoluyla toparlandı, ancak umut vermeye devam etti ve Pazar günü şimdiye kadarki en iyi maçına ihtiyacı olabilir.

Minnesota’nın geçen sezon 16 maça sağ bek pozisyonunda başladığı tecrübeli Oli Udoh, O’Neill’ın yerini alacak. O’Neill gibi birinin ortaya koyduğu performansın yerini doldurmak imkansız, ama aynı zamanda Udoh performans sergileyecek durumda da değil. 41 normal sezon maçında forma giydi ve an onun için çok büyük olmamalı. Udoh’un arkasında, Vikingler kısa süre önce kıdemli Bobby Evans ile anlaştı.

Vikingler Ne Kadar Sağlıklı?
26 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8) ve guard Oli Udoh (74) ve pivot Garrett Bradbury (56) ve guard Ezra Cleveland. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Merkez konumda olan şey, açıkça en büyük odak alanıdır. Garrett Bradbury, küçük bir araba kazasında daha da kötüleşen bir sırt sorunuyla haftalardır dışarıda. Yakın olduğu ve ideal olarak Pazar günü döneceği söyleniyor. Aksi takdirde, kıdemli guard Chris Reed ikinci kariyerine merkezde başlayacak ve kıdemli arkadaşı Greg Mancz ona destek olacak.

Bir savunma Minnesota geçen hafta iki kilit üyeden yoksundu. Za’Darius Smith’in başlangıçta Chicago’ya gidip oynaması planlanmıştı. Nihayetinde kişisel bir meseleyle uğraşıyordu ve sahaya hiç adım atmadı. Üretim açısından bir şekilde vuruldu veya ıskalandı ve Pazar günü sahaya ve gişe skoruna geri dönmek bir zorunluluktur.

Vikings Oyuncularının Dallas Kaybına Tepkileri
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Geçen haftaki maçın dışında tutulan, başlangıç ​​güvenliği Harrison Smith Pazar günü geri dönecek. Kesinlikle bu sezon isabet payını adil bir şekilde ele aldı, ancak geç sıyrılması bunun daha çok önleyici bir önlem olduğunu düşündürmeli. 1. tur seçimi Lewis Cine’in bu sezonun başlarında kaybedilmesiyle Smith, Cam Bynum gibilerinin yanında tutarlılık getirmeye yardımcı oldu.

Geçen hafta başlangıçlarını oynarken, Dalvin Cook’u geri koşturmak için biraz korku vardı. Bir ara mavi sağlık çadırına götürüldü ve kontrolleri yapıldı. Alexander Mattison ikinci yarıda koşunun tamamını aldı, ancak Minnesota bu hafta Cook için bildirilecek bir yaralanma olmadığını söyledi.

Bears'ta Vikingler İçin Resmi Personel Tahminimiz
16 Kasım 2020; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings, Dalvin Cook’a karşı yarışıyor. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports.

Hücum tarafında, Minnesota önde sakat ama diğer her yerde sağlıklı. Hat, şüphesiz playofflarda onlar için bir bat ya da yüz alanı olabilir ve Bradbury ya da Blake Brandel’in er ya da geç geri dönmesinden faydalanabilirler. Savunmada, grup bir bütün olarak oldukça taze ve Ed Donatell’in kilitlenmesi için oyun kurucularına ihtiyacı olacak.


2 Vikings Serbest Temsilcisi Yoğun Bir Şekilde Aranacak

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/how-healthy-are-the-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir