Vikingler Neden 8.5 Galibiyet Üstüne Vuracak?Vikingler Kask

27 Ağu 2021; Kansas City, Missouri, ABD; Arrowhead Stadyumu’ndaki GEHA Field’da Kansas City Chiefs’e karşı oynanan maçtan önce Minnesota Vikings kaskının genel görünümü. Zorunlu Kredi: Denny Medley-USA TODAY Sports

NFL galibiyet toplamları için erken oranlar çıktı ve görünüşe göre Vegas, Minnesota Vikings’in bu sezonda yaptıklarından büyülenmiş değil. Aslında, Vikingler üzerinde olabildiğince ılıklar. 17 maçlık programın ikinci yılında, erken bahisçiler Minnesota’nın üst/alt galibiyet toplamını tam ortada 8.5 olarak belirlediler. Evdeki inanç eksikliğine rağmen, Minnesota’nın 2022’de başarılı olmasının üç nedeni var.

Kadro İyileştirme

Vikinglerin 2022 sezon dışı sezonunda ele alması gereken iki ihtiyaç varsa, bunlar ikincil ve iç hücum hattıydı. Eh, geçen haftaki ilk iki draft seçimleri, bir köşe oyuncusu da dahil olmak üzere defansif arkalardı. Andrew Booth Jr.’da birinci tur bir yetenek gibi görünüyordu.ve Minnesota aniden wazoo’dan koruma derinliğine sahip.

Oh, ayrıca Danielle Hunter’ın karşısında oynamak için Za’Darius Smith’i de getirdiler ve 2019’da 28 çuvallık bir tandem oluşturdular. Draftın flop olmadığını varsayarsak, bu 2022’de çok daha iyi bir takım olmalı. Orada daha iyi pas koruması, sert vuruşlu savunma olacak ve cep, bir okyanus dalgası tarafından vurulan bir kumdan kale gibi Kirk Cousins’in etrafına çökmeyecek.

ezici program

2022 Vikings rakiplerini henüz görmediyseniz, Minnesota bu yıl NFC Doğu ve AFC Doğu ile karşılaşacak; Galibiyet toplamları için 2021’de son dörtte yer alan iki bölüm. Bunun da ötesinde, Vikingler açıkça kendi bölümlerinin yanı sıra Arizona Cardinals, Indianapolis Colts ve New Orleans Saints ile oynayacak.

Bunlar, ilk bakışta rakiplerin gözünü korkutmuş gibi görünebilir. Ancak Minnesota burada birkaç mola veriyor. İlk olarak, Vikinglerin Superdome’da oynamak için Big Easy’ye seyahat etmeleri gerekmeyecek gibi görünüyor. Aksine, Londra’daki Azizleri yakalayacaklar Vikingler için bir yol oyunu sayılan gölet boyunca bir eşleşme için.

Yine de hepsi bu değil. De’Andre Hopkins hala NFL’nin PED protokolünü ihlal ettiği için aldığı altı maçlık cezayı çekerken Vikinglerin Arizona Cardinals’i zayıf bir noktada yakalamaları için iyi bir şans var. Arizona’nın WR1’i Hopkins’ten Marquise Brown’a geçerse, bu çok daha kolay bir eşleşme olur. Futboldaki iki zorlu bölümün, NFC West ve AFC North’un olduğu 2021 sezonundan bu yana, bu hoş bir değişiklik olarak görülmelidir.

O Şanssızlığa Tekrar Başlanamazlar, Değil mi?

Bu noktada ölü bir atı yeniyor olabiliriz, ancak Minnesota Vikings 2021’deki en şanssız takımlardan biriydi. Takım yıla 2-0 başlayabilirdi, ancak iki nadir olay nedeniyle, bir Dalvin Cook beceriksizliği ve Greg Joseph başarısız bir saha golü, bunun yerine kampanyaya 0-2 başladılar.

Üstelik, savunmaları ilk yarının sonunda onlara kesinlikle bir iyilik yapmadı. Vikingler, yarının son dört dakikasında izin verilen touchdown açısından yalnızca 2021’in en kötü takımı değil, bu metrikte 21. yüzyılın en kötü takımıydı.

Vikingler ve #31 arasındaki tutarsızlık komik derecede kötü. Elbette, geliştirilmiş bir birimin üzerine yeni bir savunma planı, en azından boşluğu daraltmalıdır. Vikinglerin kaç tane yakın maç oynadığı göz önüne alındığında, şurada burada bir gol, playoff yapmak ve onları kaçırmak arasındaki fark anlamına gelebilirdi.

Minnesota eyaleti üzerinde gerçekten bir lanet olmadıkça, iyileştirilmiş kadro, şans ve daha kötü programın kombinasyonunun 8-9 2021 sezonunda bir iyileşmeye yol açmaması için hiçbir sebep yok. Daha iyi olması gerekiyor, değil mi? Doğru??

Vikingler Neden 8.5 Galibiyet Üstüne Vuracak?
Kaynak : https://purpleptsd.com/why-the-vikings-will-hit-the-over-on-8-5-wins/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir