Vikingler — Kefaret Alıcıları?Vikingler -- Kefaret Alıcıları?
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikingler — Kefaret Alıcıları mı?

Bu sezonun başlarında, franchise tarihindeki en büyük Minnesota Vikings maçını izleyip izlemediğimizi merak ettim. Ekip, Josh Allen’ın bir gol hediye paketi yaptığı bir oyunda Buffalo Bills’i yolda yürümenin bir yolunu buldu. Ve sonra Cumartesi vardı.

NFL, 17 Eylül 1920’den beri var. 100 yılı aşkın bir süredir, hiçbir futbol taraftarı, Vikinglerin Cumartesi günü başardığı gibi bir şey görmedi. NFL’deki en kötü savunmaya sahip olmasına rağmen. Prime time’da sürekli bocalayan bir oyun kurucuya sahip olmasına rağmen. İlk yarıda 33-0’lık bir açıkla karşılaşmasına rağmen, Kevin O’Connell’in takımı imkansızı başardı.

Vikingler — Kefaret Alıcıları mı?

Şimdiye kadar, Patrick Peterson’ın devre arasında soyunma odasını nasıl topladığını duymuşsunuzdur. Elbette, şüphesiz bazı bağırışlar vardı, ancak savunmadaki kıdemli bir lider tarafından tek yapmaları gerekenin beş gol atmak olduğunu söyleyen 10-3 Vikings takımı vardı. Bu kesinlikle bağlamı olmayan bir kaş kaldırıcı, ama bahsettiği talihsiz Indianapolis Colts ve Matt Ryan’dı.

Vikingler -- Kefaret Alıcıları?
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Peterson bunu ima etse de etmese de, Vikinglerin ilk yarı beyhudeliğinin çoğu kendi kendine oldu. Minnesota antrenman ekibinin bir zamanlar üyesi olan Chase McLaughlin, esas olarak Vikinglerin kendilerinin yarattığı saha pozisyonu sorunları nedeniyle kendisini yapılabilir saha golleriyle buldu. Eski Vikings savunma yan hakemi Ifeadi Odenigbo, Ryan Wright’ın 24 yarda savunma golü ayarlamak için punt’unu engelledi. Julian Blackmon daha sonra kötü bir Kirk Cousins ​​atışıyla eve 17 yarda yaklaştı.

Jeff Saturday’in takımının ilk yarıda attığı 33 sayının sadece yedisi doğrudan Colts hücumundan geldi. Vikinglerin bir güneş ışınına ihtiyacı varsa, orası orasıydı.

39 Puan.  Bu Sizin İçin Yeterince İyi Bir 2. Yarı Ayarı mı?!
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell (sağda) ve Indianapolis Colts baş antrenörü Jeff Saturday. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

İkinci yarıdan başlayarak, Blair Walsh, Gary Anderson, Daniel Carlson, Gregg Williams ve yıllar boyunca The Purple’ı inciten pek çok kişinin hayaletlerinden kurtulmak için bir seans olmuş olabilir. Bunun doğruluğunu muhtemelen hiçbir zaman doğrulayamayacağız, ancak üçüncü çeyreğin ortasında bir dönüm noktası not etmemek zor.

KJ Osborn, sezonda 300 yarda ile 15. Hafta yarışmasına girdi. Ele geçirilmiş bir adam gibi görünerek, kariyerinin ilk yüzyıla damgasını vuran oyunu olan 157 yarda gitti ve Vikings skorunu başlattı. Justin Jefferson, Osborn’u 16 hedefle eşleştirdi ve her yönüyle, olmakla eşanlamlı hale geldiği süperstar oldu. Adam Thielen, tünelden çıkan bir arama ekibi tarafından bulundu ve başka bir konma sağlamak için üç resepsiyonundan birini çekti.

İki dakikadan biraz fazla bir süre kala çalışan bir saatle karşı karşıya kalan yetenekli koşucu Geri Dalvin Cook, eve 64 yarda bir ekran geçişi yaptı ve bu sefer futbolu tuttu. Maçın başlarında 40 yarda bir koşuşturmanın ardından Cook, topu öksürdü ve Colts’a ek puanlar verdi. Bu sefer sorunu düzeltti ve kendi blokçusu Ezra Cleveland dahil kimsenin onu durdurmadığından emin oldu.

Shuffle of Vikings Crazy Win'de Bir Şey Kayboldu
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tüm sezon boyunca bu Minnesota Vikings takımı, inanamayarak kafa sallamaktan başka hiçbir şeyi garanti etmedi. Cousins’in şu anda 14 maçta yedi 4. çeyrek geri dönüşü var ve işleri daha da zorlaştıran bir savunmaya rağmen, O’Connell’in takımı NFL’deki en iyi ikinci rekora sahip.

Vikinglerin bu versiyonunu geleneksel bir mercekle görmek zor. Play-off’lara kadar ilerlemeleri gerektiğini söyleyen hiçbir şey yok. Boşluklar önemli ve belirgindir, ancak yine de liderliğe güvenmeye ve işi bitirmeye devam ederler. Sıkıntı kesinlikle bu takımı aşamaz ve hatta Cousins’in NFL tarihindeki en büyük geri dönüşün ardından şaşkınlığı bile, en beklenmedik franchise’lardan bir Super Bowl tarafından gölgede bırakılır.

Vikings Seçmeleri İlginç Yeni QB

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/the-vikings-atonement

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir