Vikingler Kadrosunun Draft Sonrası Hala İyileştirebileceği AlanlarDuymalıyım: Vikingler Günün Sözü -- 24 Şubat 2022

Kevin O’Connell

2022 NFL taslağı kitaplarda ve Minnesota Vikings kadroya 10 çaylak ekledi. Eğitim kampında yarışmak için fazladan dokuz draft edilmemiş serbest oyuncu da imzalandı.

Artık taslak sona erdiğine göre, Vikings kadrosunun hala gelişebileceği alanlara bakmak istiyorum. Taslak hakkında çok farklı görüşler var. Şahsen, Minnesota için etkinliği onayladım.

Andrew Booth Jr. benim adamımdı ve ön draftta 12’de onunla mutlu olacağımı söyledim. Onu ikinci turda almak için Lewis Sineması ilkinde, hem de gelişimsel bir köşede Akayleb Evans, takımdaki şüphesiz en büyük endişe alanı olan Vikings ikincil için büyük bir destek oldu. İç hücum hattı savaşı için, eğitim kampı ve sezon öncesi için bir vurgu olması gereken bir ikinci tur muhafızı eklendi. Ve Brian Asamoah, şimdi iyi görünen iç stoper pozisyonuna güç kattı.

Vikinglerin daha önce sıkı bir son ekleyebileceğini düşündüm. Nick Muse yedinci turda. Başantrenör Kevin O’Connell, Los Angeles’tayken Johnny Mundt’ın henüz keşfedilmemiş oyun kurma yeteneğinden bahsetti. TE2 olarak ona çok güveniyor olmalı. Ty Chandler ve Jalen Nailor Geriye koşan oyunculara derinlik katan ve önemli ölçüde yukarı yönlü geniş alıcı pozisyonları olan oyunculardır. Her ikisi de 1. Yılda kadroya girebilir ve daha önemli rollere girebilir.

Vikingler Kadrosunun Savunmada İyileştirebileceği Alanlar

Vikinglerin draftta ciddi olarak bakmalarını beklediğim iki alan, dış defans oyuncusu ve pas atarak defansif bir müdahaleydi. Minnesota Vikingleri için başlangıç ​​savunma hattı şu anda şunlardan oluşuyor: Dalvin Tomlinson, Harrison Phillipsve Armon Watt. Neredeyse üçünü de üç pozisyondan herhangi birine koyabilirsiniz: burundan müdahale, defansif müdahale ve defansif son. Erken çıkışlarda, sorun değil. Yeterince geçiş telaşı var. Kulaklarınızı tıkayıp oyun kurucuyu getirme zamanı geldiğinde, Vikinglerin başka bir şeye ihtiyacı olacak.

Vikingler Kadrosunun Draft Sonrası Hala İyileştirebileceği Alanlar
28 Aralık 2021; Phoenix, AZ, ABD; Minnesota Golden Gophers defans oyuncusu Esezi Otomewo. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Minnesota taslakta bu alanı ele alarak Esezi OtomewoAltın Gopher olarak dört yıl sonra Minnesota’da kalan. Üniversitede Boye Mafe ile uçlarda oynadı ve drafta girme konusunda haklı olarak tüm heyecanı alan Mafe oldu. Yine de Otomewo oynayabilir ve ön üçün savunma tarafı olarak içeri bir tekme onun için mükemmel olabilir.

Vikingler de var Jaylen Twyman talihsiz koşullarda çaylak sezonunu kaçırdıktan sonra geri döndü. Her ikisinin de uzun vadeli çözümler olma potansiyeli var, ancak Vikinglerin bazılarına ihtiyacı var. şimdi – ya Armon Watts’ta bir yükseltme, örneğin Akiem Hicksveya başlamak için rekabet edebilecek kaliteli bir derinlik parçası. için bir dönüş Sheldon Richardson veya Larry Ogunjobi seçenekler olabilir.

OLB’ler nerede?

Taslakta hiç ele alınmayan pozisyon, beni şaşırtan dış kaleciydi.

Yeni imza sahibi Za’Darius Smith kadrodaki tek gerçek OLB’dir. Danielle Avcısı karşısında başlayacak. Bence Hunter’ın pozisyonu, dış savunma oyuncusundan daha çok yönlü olacak. Eli yerde mi (savunma tarafı) yoksa ayağa mı kalkıyor (bekçinin dışında) ile başlayıp başlamadığını karıştırabilirler. Kanatlarda bekleyen umut vadeden genç oyuncular var. DJ Wonnum, Patrick Jones, Janarius Robinsonve Kenny Willekes. Soru işaretleri, bunların hepsinin 4-3’lük bir cephede defansif olarak oynamak üzere hazırlanmış olması.

DJ Wonnum, linebacker’a geçmek için uygun olabilir. Janarius Robinson pozisyon için gerekli özelliklere sahip, ancak Za’Darius Smith bir sakatlık aldıysa, müdahale etmeye hazırlar mı? Umarım bunu öğrenmek zorunda kalmayız, ancak Minnesota’nın pozisyonda deneyim konusunda biraz derinliği olsaydı daha rahat olurdum.

Belki de Vikingler koçluğu Wonnum, Robinson, Jones ve Willekes’te endişelenmemek için yeterince şey gördü.

Vikingler Kadrosunun Hücumda İyileşebileceği Alanlar

Bu oldukça basit. Bazı insanlar taslakta başka bir yıldız genişliğinde alıcı istedi. Şahsen ben elimizdekilerden memnunum. Geriye kaçmaya, hücumla mücadele etmeye hazırız ve şu anda kadroda çok fazla koruma var. Elbette en az biri, hizmet verilebilir bir ortak olduğunu kanıtlayacaktır. Ezra Cleveland? Draftta dinamik ve sıkı bir son ummuştum. Vikingler seçildi Nick Muse listedeki üçüncü sıkı son nokta için rekabet etmek.

Nick Muse
Instagram’da @nick__muse’dan görüntü.

Alanlar söz konusu olduğunda, Vikingler kadrosu gelişebilir. Çoğu insan için akla gelen ilk pozisyon muhtemelen merkezdir. Vikingler, 2018 1. tur seçimlerinde Garrett Bradbury’nin kontratında 5. yıl opsiyonunu almayı reddetti – kesinlikle kimsenin sürprizi değil. İle JC Tretter Hâlâ serbest bir oyuncu olan Vikings hayranları, “ya ​​olursa?” diye düşündükleri için affedilebilir. Tretter kesinlikle Bradbury için bir yükseltme olurdu.

Merkezde Ne Yapılır?

Vikinglerin bu hamleyi henüz yapmamış olmasının iki nedeni var. İlk olarak, Tretter ile ilgili yaralanma endişeleri var. Tretter’in diz ve ayak bileği problemleri nedeniyle Cleveland Browns’ta geçen sezon hiç antrenman yapmadığı bildirildi. Pazar günü oynayacak ve sonraki haftayı bir sonraki Pazar günü tekrar gitmek için yamalı olarak geçirecekti. Yeni bir sözleşme teklif ederken bu bir takım için bir endişe olmalı.

Bu sorunlara rağmen, Tretter tüm deneyimini iyi bir sezon geçirmek için kullandı. Onun Profesyonel Futbol Odağı 83.7’lik geçiş engelleme notu, Vikings hayranları için rüya gibi bir şey. Karşılaştırıldığında, Garrett Bradbury 43.7 puan aldı.

İkinci konu, Bradbury’nin 4 milyon dolarlık tam garantili sözleşmesi. Vikinglerin bu kadar parayı yiyebilecek kapasiteleri olmadığı için onu kesmek mümkün değil. Onu takas etmek pek mümkün görünmüyor, özellikle de Tretter hala mevcutken.

Vikingler, Tretter ve Bradbury’nin kadroda olması için yer açabilir mi? İmkansız değil ama bence pek olası değil. Gelecek sezon pozisyonun yeniden ele alınmasıyla Garrett Bradbury için bunu kanıtlamak daha olası görünüyor.

Vikingler kadrosunun geliştirebileceği alanlar hala var. Ancak, taslaktan önceki kadar çok delik yoktur. Muhtemel merkez dışında, önemli bir endişe alanı yoktur. Kwesi Adofo-Mensah’ın Vikingler’in genel müdürü olarak ilk taslağında zekice bir iş çıkardığını düşünüyorum.

Akıncılar Tarafından Vikinglerden Çalınan Adam


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/areas-the-vikings-roster-can-still-improve-on-post-draft

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir