Vikingler İyi Bir Takımı İki Kez Nasıl Yenebilir?Vikingler İyi Bir Takımı İki Kez Nasıl Yenebilir?
New York Giants baş antrenörü Brian Daboll, 11 Ocak 2023 Çarşamba günü East Rutherford’da Quest Diagnostics Training Center’da antrenmandan önce soruları yanıtlıyor. Futbol Devleri Antrenmanı

Minnesota Vikings, Pazar günü New York Giants’ı konuk edecekleri bu yıl henüz başaramadıkları bir şeyi yapmak için yola çıkacak.

NFL programı, bir sezon boyunca her zaman bölüm takımlarını iki kez karşı karşıya getirirken, Devler, Vikinglerin iki kez karşılaşacağı bir takım olarak mücadeleye katılacak. Ancak şimdiye kadar gördüğümüzden daha iyi bir sonuca ihtiyaçları var.

New York Giants Pazar günü sahaya çıktığında, Vikingler bu sezon dördüncü kez tekrarlanan bir düşmanla karşı karşıya kalacak. Yolda tümen rakipleri Green Bay ve Detroit ile karşılaşan Kevin O’Connell’in kulübü her iki yarışmayı da düşürdü. Bölüm içinde yolda zorlu bir ilk galibiyet elde etmek için Nathan Peterman’ı başlatan talihsiz bir Bears takımına karşı 18. Hafta karşılaşması aldı.

Vikingler İyi Bir Takımı İki Kez Nasıl Yenebilir?

Maç kasetinde sonuçları doğrudan etkileyen kişiler yer aldığından, takımları iki kez yenmek zordur. Minnesota, sezonun sonlarında yükselen bir Lions takımını devirmek için mücadele etti ve kendi savunma beceriksizlikleri, Detroit’in yüksek güçlü hücumunu yavaşlatamadı. Lambeau Field’da 17. Haftada Green Bay, nihayetinde Super Bowl’ları olan şey için hazırlandı ve Minnesota’ya kahkahalar attı.

Vikingler Nasıl Yenebilir?
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings şutör Greg Joseph. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikingler, New York Giants ile en son karşılaştığında, Greg Joseph Minnesota taraftarlarını eve mutlu göndermek için 61 yarda bir tekme atmadan önce oyunun büyük bir bölümünde ileri geri gördük. Pazar günü yine üç puanla tercih edilen O’Connell’in kulübünün, rakibini uzaklaştırmak için böyle bir krampona ihtiyaç duymadığı daha iyi bir oyun planına ve sonuçlara sahip olması umut ediliyor.

Giants’a karşı son karşılaşma için tribünlerdeyken, o yarışmanın etrafını kayda değer bir duygu eksikliği sardı. Vikingler ve Devler, herhangi bir noktada harekete geçmek yerine hareketleri yapıyor gibiydi. US Bank Stadyumu şüphesiz olabileceği kadar gürültülü değildi ve hiçbir takım herkesi içinde tutamadı.

Kaseti Yak
Green Bay Packers güvenliği Adrian Amos (31), 1 Ocak 2023 Pazar günü Green Bay’deki Lambeau Field’da oynadıkları futbol maçı sırasında üçüncü çeyrekte Minnesota Vikings sıkı tarafı TJ Hockenson’a (87) yönelik uç bölgede bir pası bozdu. Wis.Dan Powers/USA TODAY AĞI.

Green Bay ve Detroit karşılaşmalarının aksine Minnesota, evinde Giants ile bu ikinci karşılaşmayı yaşayacak. Bu, 16. Hafta eşleşmesi olan neredeyse yanlışı düzeltmek için uzun bir yol kat etmelidir. Minnesota, 44 yarda Graham Gano şutunun ardından bu yarışmada yalnızca bir kez geride kaldı. Yaklaşık beş dakika sonra bir TJ Hockenson touchdown ile yanıt verdiler ve Saquon Barkley’nin geç skoruna kadar liderlikleri berabere kaldı.

Pazar günü O’Connell’in takımının hedefi, kaç ve saklan. Minnesota, Giants’tan üstün bir takım ve bu playoff maçına ev sahipliği yapma avantajına sahipler. Vikingler bu sezon pek çok yakın maç kazandı ve hiç şüphe yok ki bu onların yapabilecekleri bir şey. Her zaman yapmadıklarını kanıtlamaları gerekir. ihtiyaç yakın oyunları kazanmak ve daha küçük bir rakiple aralarına biraz mesafe koymak şarttır.

nyg'yi kazanmak
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota bu sezon ilk kez iyi bir takımı ikinci kez gördüğünde yenebilir. Devler bir ezici güç değiller, ancak playofflara sadece devrilmek için gelmiyorlar. Erkenden kenara koymak ve her fırsatta gol atmaya devam etmek Vikinglerin üzerine olacak.


2 Vikings Serbest Temsilcisi Yoğun Bir Şekilde Aranacak

Ted Schwerzler, Minnesota Twins ve Minnesota Vikings ile ilgili her şeye odaklanan Twin Cities’den bir blog yazarıdır. O aktif twitter ve haftalık olarak yazıyor İkizler Günlük. Eski bir kolej atleti ve hevesli bir spor hayranı olarak, profesyonel takımlarımızı tutkuyla takip etmek her zaman çok doğal bir çıkış yolu gibi göründü.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/how-the-vikings-can-beat

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir