Vikingler İstiyorsa Piyasada Hâlâ Serbest Temsilci Yeteneği VarNFL: New Orleans Azizler Mini Kampı
Stephen Lew-USA BUGÜN Spor

Bu baharın serbest oyuncu döneminin büyük manşetleri geride kaldı, ancak bu, bu sezon Vikings kadrosuna katkıda bulunabilecek serbest oyuncu yeteneği olmadığı anlamına gelmiyor. Özellikle, Vikingler korner pozisyonunda biraz daha deneyimli bir varlık kullanabilirler. İşte Vikinglerin bu yıl hedefleyebileceği üç köşe bağı olmayan oyuncu.

William Jackson III

Serbest Oyuncu Yeteneği
Geoff Burke-USA TODAY Sports

Kariyerinin bu noktasında, William Jackson III muhtemelen haftadan haftaya bir başlangıç ​​​​olarak güvenilmeyecek. Son iki yılının her birinde sakatlıklar yaşadı ve 2021 ve 2022’de en az beş maç kaçırdı. Geçen yıl, sezonu sona ermeden önce Komutanlar için dört maça başladı.

Ancak Jackson, son takas tarihinde Steelers’a takas edildi, bu yüzden Brian Flores savunmasını öğrenme konusunda biraz tecrübesi var. Vikingler hala gözle görülür bir usta korner mevcudiyeti eksikliğine sahipken, belki Jackson en azından genç bir Minnesota savunması için böyle olabilirdi.

Bradley Roby

NFL: Tampa Bay Buccaneers'ta New Orleans Azizleri
Nathan Ray Seebeck-USA TODAY Sports

Bradley Roby, son iki sezonu, sadece 10 maç oynadığı Houston’da 2019 ve 2020’de arka arkaya sezonların ardından sağlık eğilimi göstermeye başladığı New Orleans Saints’te geçirdi.

Roby, Byron Murphy ve Mekhi Blackmon gibi yuvada veya dışarıda oynayabilen çok yönlü bir defans oyuncusu. Bu çok yönlülük, Vikinglere ikincil düzenlemeleriyle bir dizi farklı seçenek sunuyor.

Marcus Peters

NFL: Baltimore Ravens'de Buffalo Bills
Tommy Gilligan-USA TODAY Sports

2019’da Marcus Peters, ligdeki en baskın dış kornerlerden biriydi ve o sezon için birinci takım All-Pro kadrosunda yer aldı. Artık o kadar baskın, tecrit edilmiş bir varlık olmasa da, NFL’de ikincil bir oyuncuya kesinlikle memnuniyetle eklenebilir.

30 yaşındaki korner oyuncusunun içinde kesinlikle birkaç iyi futbol yılı kaldı ve Vikingler onu gemiye alırsa, genç oyuncuları için yetenekli bir akıl hocasının yanı sıra herkese bulaşması gereken alıngan bir tavır alacaklardı. başka da

Vikinglerin Bu Yaz Karşılaşacağı 3 Pozisyon Savaşı

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/free-agent-talent/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir