Vikingler İlerleyecek! 3 Playoff TahminiVikingler İlerleyecek! 3 Playoff Tahmini
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Matt Marton-USA TODAY Sports.

Normal sezon dikiz aynasında ve Minnesota Vikings playofflara doğru ilerliyor. Minnesota ve Vikingler balonunun dışında, bu Vikingler hakkında hala çok fazla belirsizlik var. morlu adamlar ilk engelde düşecek.

Bu haftaki playoff tahminlerim, Vikinglerin tümen turuna yükseleceğine dair kendinden emin bir ifadeyi içeriyor.

Minnesota’nın önünde duran New York Giants. 1964’teki ilk karşılaşmalarına dayanan Vikingler ve Devler, 30 kez karşılaştı. Vikingler, son dört karşılaşmanın hepsini kazanmak da dahil olmak üzere 18-12’lik bir kafa kafaya daha iyi durumda. 30 maçın 3’ü play-off’a kaldı. En sonuncusu, Vikinglerin hafızalarından silmek istedikleri 2000 NFC şampiyonluk maçıydı.

Bundan önce 1990’larda joker turda iki toplantı vardı. Yakın maçlarda iki takım da birer galibiyet paylaştı. Önceki playoff toplantılarının üçü de East Rutherford’da gerçekleşti. Bu, Giants’ın bir playoff maçı için Minneapolis’e ilk gidişi olacak.

Vikingler İlerleyecek

Vikingler İlerleyecek
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak ve Vikinglerin daha iyi bir takım olduğuna kuvvetle inandığım için, Vikinglerin Pazar gecesi Giants’a karşı kazandıkları galibiyetin ardından playoffların tümen turuna yükseleceğini tahmin ediyorum. Tabii ki zor bir maç olacak. Bu playofflar. Sezonun bu noktasında hala futbol oynayan tüm takımlar bunu iyi sebeplerle yapıyor.

Muhtemelen tek puanlık bir maç olacak, bu Minnesota takımının usta olduğunu kanıtladığı bir şey. Çökmüş Minnesota hücum hattı kendine hakim olduğu sürece, Vikinglerin Giants için çok fazla olduğuna inanıyorum. Vikings Bölgesi personel tahminlerinde, 26-20 Vikings galibiyetine gittim.

Hockenson, Giants’a Karşı Tekrar Parlıyor

Vikingler İlerleyecek! 3 Playoff Tahmini
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings sıkı sonu TJ Hockenson (87) ve Ezra Cleveland’ı koruyor. Zorunlu Kredi: Matt Marton-USA TODAY Sports.

Bu iki takım arasında oynanan normal sezon maçında Vikings’in sıkı tarafı TJ Hockenson canavarca bir oyun sergiledi. 109 yarda ve iki gol için 16 hedeften 13’ünü yakaladı. Hockenson, bölümdeki rakipleri Detroit Lions ile yaptığı sezon ortası ticaretinden bu yana Minnesota’da hayata hızlı bir başlangıç ​​yaptı. İlk 10 maçındaki 519 karşılama yardası, franchise tarihindeki en çok 10. oyun.

Bu, onu arkadaş olabileceğimiz bir şirket haline getiriyor ve listedeki iki zorlu sondan biri – Jermaine Wiggins ile. Hockenson için başka bir büyük gezi öngörüyorum. Vikinglerin hücum hattı tam güçte değilken – Garrett Bradbury’nin dönüşü için umut olsa da – Giants’ın müthiş pas atışını yavaşlatmak kolay olmayacak. Ortada Hockenson’a hızlı bir şekilde tamamlamak, Vikingler hücumunu ilerletmek için ideal bir yol olacaktır.

Vikingler Oyunu Cirolarla Kazandı

Packers'ta İzlenecek
Brian Asamoah.

Noel arifesindeki 16. Hafta maçında bu iki top kulübü arasındaki farklardan biri? Devler topu çevirdi ve Vikingler çevirmedi. Patrick Peterson, sezon boyunca yaptığı beş müdahaleden birini yaşadı ve Brian Asamoah, etkileyici zorla topa vurma ve toparlanma sürecini yaşadı. Bunlar, Minnesota lehine ivme kazanan oyunda önemli anlardı.

Bu, Vikinglerin bu sezon mükemmelleştiği bir alandır, bu yüzden yakın maçlar kazanmaya devam ediyorlar. Normal sezonda, Vikings savunması 15 müdahale ile geldi ve 10 top düşürmeye zorladı. 25 paket servis kombinasyonu en çok 8. sırada yer aldı. ligde.

Savunmanın birden fazla top kaybı, hücumu kazanma pozisyonuna getirecektir. Kirk Cousins ​​and Co. işi bitirecek.


Eski Vikings Antrenörü Washington'da Baltayı Aldı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/the-vikings-will-advance

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir