Vikingler İçin Maaş Sınırını Sürme Zamanı
Vikingler Bölge Dağılımı

Kar, son birkaç sezonda Vikingler için maaş sınırı dolarları gibi birikiyor ve bu paranın bir kısmını buradan çıkarmaları gerekiyor. Kimin parasının uzatıldığı, kimin çöpe atıldığı ve kimin öldüğü görülüyor. Yeni NFL yılına girerken verecekleri çok karar var.

Beyaz şeyleri, yani yeşil şeyleri hareket ettirmenin pek çok yolu var ve muhtemelen Kirk Cousins ​​adlı “garantili” para çukuru ile başlıyor. Vikinglerin QB konumunda ne yapacaklarına dair bir karar vermesi gerekecek ve geçen sezonun ardından Cousins ​​bu kararı biraz daha kolaylaştırdı. Kuzenlerin bir profesyonel olarak en iyi sezonlarından birini geçirmesiyle (kesinlikle galibiyet/mağlubiyet sütununda), Mor muhtemelen onu geri getirmek için harekete geçecek. Kaç sezon için? Bu görülecektir.

Ardından Kirk’ün iki favori hedefi olan Justin Jefferson ve TJ Hockenson için yeni bir sözleşme geliyor. KSTP’den Darren Wolfson’a göre, Vikinglerin Hockenson’ı uzatma konusunda kesin bir çıkarları var, bu da sıkı son pozisyonu bir süre daha sağlamlaştıracak – ama ne o ne de JJ ucuza gelmeyecek. Yağmur yağacak, yani oraya nakit kar yağacak.

Ve bu, hem yardada hem de izin verilen sayılarda ligin en altına yakın bir yerde ürettikten sonra kesinlikle bazı değişikliklerden geçecek olan savunmayı ele almaya başlamıyor. Vikings, Miami Dolphins’in eski baş antrenörü Brian Flores’tan yeni bir savunma koordinatörü aldı ve o, 2022’de tanık olduğumuzdan daha agresif tarzına uyacak şekilde savunmayı hiç şüphesiz yeniden yapacak, yeniden şekillendirecek, yeniden donatacak ve yeniden icat edecek. geçen hafta tanıtım basın toplantısı ve ondan öğrenilecek bazı kesin külçeler vardı.

Star Tribune’den Mark Craig, Flores baskı ayağında hazırdı ve hazır olacak ( vikingsteritory.com ve morPTSD.com) Vikings Territory Breakdown podcast’inde, hepsini parçalamak için. Vikinglerin 15 sınırsız serbest temsilcisi ve karar vermesi gereken iki kısıtlı temsilcisi daha var (bazıları önümüzdeki günlerde). Öyleyse, VT Breakdown podcast’ini açın ve arkadaşların ne yapacaklarını/yapmaları gerektiğini/yapabileceklerini düşündüklerini görün. Daha sonra kar küremek için bolca zaman var.

Vikings Bölge Dağılımı’nı dinleyin:


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/uncategorized/salary-cap-for-the-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir