Vikingler İçin Büyük Bir Sorun Devam EdiyorVikings OL İyileşirse İndirim Yapacak

8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. © Matt Krohn-ABD BUGÜN Spor.

Antrenman kampının 2.haftası devam ediyor. Vikinglerin bu haftadan itibaren pedleri var, bu da bir şey ifade ediyor – gerçek futbol başlıyor. Ve pedler devam ederken, Vikingler için büyük bir sorun devam ediyor.

Bu, savunma ve hücum hatlarına gerçek anlamda bakacağımız ilk hafta. Hücum hattı, izlenmesi gereken çok önemli bir pozisyon grubudur. Birinci sınıf genel müdürü KAM, Vikingleri yıllardır rahatsız eden bir sorunu çözmeye çalışıyor.

Ancak Vikingler en büyük sorunlardan birini henüz çözebilmiş değil. Bu problem? Garrett Bradbury, daha büyük savunma görevlilerinin boğa hücumlarına karşı demirleyemez ve dayanamaz.

Bire bir tatbikatlar sırasında Harrison Phillips, Bradbury’yi sarstı.

Şimdi, daha önce de söylediğim gibi, eğitim kampında hiçbir şeye çok ciddi bakamazsınız. Her şeyi bir tuz tanesi ile almalısın. En önemlisi, bir günlük bir olay değil, trendleri aramalısınız.

Ek olarak, bir kişinin iyi temsilcisinin başka bir kişinin kötü temsilcisi olduğunu hatırlamak önemlidir. Her ne kadar konu Bradbury’ye ve onun bir boğa güreşine karşı demirleme mücadelesine gelince, buna dair çok sayıda kanıtımız var. Görünen o ki bu sorun devam edecek.

Bu, en azından söylemek gerekirse, çok hayal kırıklığı yaratıyor. Bradbury, bu şeyin olmasını önlemek için tüm sezon boyunca vücuduna biraz ağırlık katmak için çok çalışmıştı. Eğitim kampının başlarındayken, bu sorun devam ederse Vikingler bir mücadele içinde olabilir.

Bradbury En Çok Hangi Oyunlarla Mücadele Edecek?

Vikings Ofansif Lineman Tezgahları Kararı
Garrett Bradbury

Bradbury’nin demirlemeyle ilgili sorunları sezona ne kadar etki edecek? Bu cevaplaması zor bir soru. İlk olarak, Vikingler muhtemelen onun bazı eksikliklerini kapatmaya çalışacaklar.

Ancak, sonunda, Bradbury daha büyük bir defans oyuncusu ile bire bir olacak. Aslında, takımlar muhtemelen Vikinglerin saldırı planlarını alt üst etmek için tam olarak bu eşleşmeyi elde etmek için plan yapacaklar. Peki, en çok hangi oyunlarla ilgilenmeliyiz?

  • 1. Hafta – Kenny Clark (Packers)
  • 2. Hafta – Fletcher Cox (Kartallar)
  • 10. Hafta – Jordan Phillips (Bonolar)
  • 15. Hafta – DeForest Buckner (Colts)
  • 16. Hafta – Dexter Lawrence (Devler)
  • 17. Hafta – Kenny Clark (Packers)

Programın ve mevcut kadroların görünme şekli, bu altı oyun en endişe verici. Bu adamların her biri daha büyük ve savunma hattındaki canavarlar olarak biliniyor. Bradbury’nin bu adamlara karşı mücadele etmesi, Vikinglerin playoff yapma şansını ciddi şekilde engelleyebilir.

Vikingler Bradbury’nin Sorunlarını Nasıl Örtüyor?

Vikingler İçin Büyük Bir Sorun Devam Ediyor
20 Aralık 2021; Chicago, Illinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8) ve Minnesota Vikings saldırgan Christian Darrisaw (71) ile mücadele ediyor İkinci yarıda Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı yapılan golün ardından kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports

Vikingler, bu oyunlar sırasında Bradbury’yi korumak için korumalarını planlamak zorunda kalacaklar. Bunu nasıl yapacaklar?

Darrisaw ve O’Neill’in kenarlardan tutunmasına bağlı olacak. Bu adamların ikisi de yardıma ihtiyaç duymadan dayanabilirse, Vikingler korumaları, korumalardan herhangi birinin burunla mücadeleyi iki katına çıkarmak için değiştirebilir.

Cleveland veya başlangıç ​​sağ guardı, daha büyük savunma müdahalelerini engellemeye yardımcı olurken, Bradbury biraz daha rahat nefes alabilir. Yine de, Bradbury eğitim kampı sırasında bunu tersine çevirebilirdi. Bu kesinlikle eğitim kampının geri kalanı ve sezon öncesi boyunca göz önünde bulundurulması gereken bir şey.

Vikingler sorunu çözemezse, JC Tretter gibi kıdemli bir pivotla sözleşme imzalamama kararı, 2022 sezonunun en kötü kararlarından biri olarak kabul edilebilir.


Mitch Massman, ömür boyu süren bir Vikings hayranıdır. İlk kalp kırıklığı 1998 NFC şampiyonluk maçıydı. Tam zamanlı işi, kırsal Minnesota’da bir ekonomik kalkınma uzmanıdır. Vikinglerin bir gün Super Bowl kazanmasını hayal ediyor ama o zamana kadar Vikingler hakkında yazacak. Onu Twitter’da takip edin @skol_vikings3

Bleacher Report'un Vikingler İçin En Son Ticaret Fikri
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/a-major-problem-for-vikings-continues

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir