Vikingler İçin Başka Bir Temiz Yaralanma RaporuKutuyu Yükle: Pozisyon Savaşları
14 Ağustos 2022; Cennet, Nevada, ABD; Las Vegas Raiders’ın geniş rakibi Keelan Cole (84), Minnesota Vikings köşe oyuncusu Andrew Booth Jr. tarafından savunuluyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, geçtiğimiz hafta bacağındaki kırık nedeniyle sezonun geri kalanında 2022 ilk tur seçimini kaybetti. Bununla birlikte, Lewis Cine’i çevreleyen çok talihsiz durumun dışında, yaralanma raporu Vikingler için son derece temiz olmaya devam ediyor.

Arka arkaya ikinci gün, aktif kadrodaki 53 oyuncunun tamamı Perşembe günü antrenman yaptı. Bu çaylak köşe oyuncusu Andrew Booth’u içeriyorÇarşamba günü sınırlı bir katılımcıya yükseltildi ve Perşembe günkü antrenman boyunca bu şekilde kaldı.

Booth da dahil olmak üzere toplam beş Viking, Perşembe günü yaralanma raporunda kendilerini buldu:

  • CB Andrew Booth Jr. (dörtlü)
  • Cameron Dantzler Sr. (kalça)
  • TE Ben Ellefson (kasık)
  • Jalen Nailor (hamstring)
  • Za’Darius Smith (diz)

Rapor bir bütün olarak temiz görünse de, sınırlı katılımcı grubuna üç ekleme var. Ben Ellefson ve Jalen Nailor bu hafta ilk kez raporda yer alırken, Cam Dantzler devam eden kalça sorunu nedeniyle tam puandan düşürüldü.

Dantzler ve Nailor, geçen hafta sonu Saints’e karşı büyük bir etki yarattı. Dantzler, Chris Olave’e derin bir pasla önemli bir pas kırılması kaydetti ve Nailor, Minnesota’nın sahte punt girişiminde 13 yarda o ve kumarcı Ryan Wright’ı birbirine bağlarken ilk kariyer resepsiyonunu kaydetti.

Detroit Lions’a karşı bir hafta önce, Ellefson 24 yarda bir çift yakalama kaydetti. Her ikisi de sıkı son için kariyer rekorlarıydı.

Öte yandan, Chicago Bears da 5. Hafta maçı öncesinde daha sağlıklı görünüyor.

Chicago’nun Houston’a karşı 3. Hafta maçından ayrıldıktan ve ertesi hafta New York Giants’a karşı oturduktan sonra, David Montgomery Perşembe günü antrenman sahasına döndü. Son birkaç haftadır bir ayak bileği yaralanmasıyla uğraşıyor. Khalil Herbert son iki maçın her birinde onun yerini aldı ve 234 hızlı yard ve bir çift touchdown kaydetti.

Cuma günü iki takımın her biri için işlerin aynı kaldığını varsayarsak, her NFC Kuzey takımı Pazar öğleden sonra tümen hesaplarına girerken oldukça sağlıklı görünüyor.


PurplePTSD: CotY'nin Favorisi O'Connell, OL'nin Sol Tarafı Katılaştı, Kwesi'nin Kararlılığı

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. NFL hakkında yazmadığında, Josh genellikle bir maraton için antrenman yapıyor, video oyunları oynuyor veya Milwaukee Brewers ve Bucks için kök salıyor. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/its-another-clean-injury-report-for-the-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir