Vikingler İçin Başka Bir Küçük Yaralanma YüzeyiVikingler İçin Başka Bir Küçük Yaralanma Yüzeyi

28 Kasım 2021; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; Minnesota Vikings, Kene Nwangwu’yu geri çekiyor. Zorunlu Kredi: Kelley L Cox-USA TODAY Sports.

TE Irv Smith’in Salı günü yaptığı başparmak ameliyatı duyurusuna ek olarak, Minnesota Vikingleri için başka bir küçük yaralanma daha ortaya çıktı.

Geriye koşan ve tekme atan Kene Nwangwu, yumuşak doku bacak yaralanmasıyla “gündüz”.

Smith’in Green Bay Packers’a karşı Vikings açılışına hazır olması beklenirken, Nwangwu’nun bu hafta geri dönmesi bekleniyor.

Vikingler, şaşırtıcı derecede az sayıda yaralanma ile Pazartesi günü eğitim kampının yastıklı antrenman baskısına başladı. WR Blake Proehl ve LB Ryan Connelly, Fiziksel Olarak Gerçekleştirilemez (PUP) listesinde kalırken, CB Nate Hairston, haftaya başlamak için Futbol Dışı Sakatlıklar (NFI) listesinden çıktı.

Şimdi, Minnesota, NFL’deki diğer birkaç takım gibi yaralanmalara alıştıkça gerçek ortaya çıkıyor.

Vikings Bazı Özel Takımlar İçin Vadesi Geçti Evde Büyü
26 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Kene Nwangwu’yu geri çekiyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Nwangwu, 2021’de bir çaylak olarak, Baltimore Ravens ve San Francisco 49ers’a karşı iki gol atmak için ölümcül hızını kullanarak dikkat çekici manşetlerde bulundu. Ayrıca 13 taşımada 61 acele yarda hesapladı.

Iowa Eyaleti mezunu, aynı zamanda birinci sınıf koçu Kevin O’Connell liderliğindeki Vikings yeni hücumunda ortaya çıkmak için moda bir seçim. Nwangwu bir çaylak olarak hücumda pek kullanılmadı, bunun yerine özel takım performansına şapka çıkardı. Hatta yakın zamanda ESPN tarafından “” olarak etiketlendi.En İyi 25 Çıkış Beklentisi” aracılığıyla Futbol Yabancılar Nehirler McCown“Nwangwu’nun bu yıl sakatlık kaosunun ötesinde hücumda bir etki yaratma şansı çok az, ancak topla o kadar patlayıcı ki, onu sizin radarınızdan çıkaramadık.”

Vikingler İçin Başka Bir Küçük Yaralanma Yüzeyi
28 Kasım 2021; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; Minnesota Vikings, Kene Nwangwu’yu geri çekiyor. Zorunlu Kredi: Kelley L Cox-USA TODAY Sports

Minnesota ayrıca mevcut 90 kişilik kadroda Dalvin Cook, Alexander Mattison ve çaylak Ty Chandler ve Bryant Koback’i de istihdam ediyor, bu yüzden Nwangwu’nun genç yokluğundan korkacak pek bir şey yok.

Yine de yumuşak doku yaralanması devam ederse, Vikingler alternatif bir tekme geri döneni bulmakla görevlendirilecekti – muhtemelen Jalen Nailor, Ihmir Smith-Marstte, KJ Osborn veya Albert Wilson.

Nwangwu, 2021 NFL Draft’ına kadar 4.29 kırk yarda koştu.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Vikingler Eğitim Kampında Mini Dramanın İlk Parçasıyla Karşılaştı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/another-minor-injury-surfaces-for-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir