Vikingler Geri Koşmada Zayıf Olmaktan Bir Yıl UzaktaVikingler Geri Koşmada Zayıf Olmaktan Bir Yıl Uzakta

3 Ocak 2021; Detroit, Michigan, ABD; Minnesota Vikings geri koşuyor Alexander Mattison (25) ikinci çeyrekte Ford Field’da Detroit Lions’a karşı topu çalıştırıyor. Zorunlu Kredi: Tim Fuller-USA TODAY Sports

Şu anda, Vikingler geri kaçma konusunda en derin takımlardan biri.

Dalvin Cook, Alexander Mattison, Kene Nwangwu ve Ty Chandler çok fazla beceri ve avantaj sunuyor. Şimdi, diğer beceri oyuncularına yer açabilen ve ara sıra birkaç dokunuş yapabilen biri olan CJ Ham’ı atın. Minnesota, oldukça açık bir şekilde, arka alanlarını oluşturmayı bir öncelik haline getirdi.

Aslında, Vikingler şu anda geri ve tam geri koşmaya ayrılmış üçüncü en büyük şapka vuruşuna sahipler. 18.9 milyon dolar geliyor sadece Kovboylar ve Titanların altında. Cook, elbette, 2022 bütçesine yaklaşık 12 milyon dolar taşımasının ana nedeni. Yine de Ham, yaklaşık 3,5 milyon doları buluyor ve Mattison’ın maaşı 1,1 milyon doları aştı (her şey düşünüldüğünde bir pazarlık).

Ancak olay şu: Mattison 2023’te serbest oyuncu olacak ve Ham ve Cook’un geri getirileceği konusunda çok az garanti var. Kesilirse, Ham, Minnesota’ya uzayda 3 milyon dolardan fazla verirken, yalnızca 750.000 dolar ölü para bırakacak. Bu arada, Cook’u kesmek, arkada bırakacak olsa da, üst sınır alanında yaklaşık 8 milyon dolar tasarruf etmek anlamına geliyor. Vikingler devam ederse oldukça büyük bir ölü para çarptı.

O halde önermeye çalıştığım şey, Minnesota’nın arka alanda göreceğimiz üç ana oyuncu olmadan 2023’e çok makul bir şekilde girebileceği. Cook, Mattison ve Ham, başka bir yerde oynuyor olabilir ve yalnızca Nwangwu ve Chandler’ı seçenek olarak bırakabilir.

Bu aşamada, ikisi de NFL RB’leri olabileceklerini önermek için fazla bir şey göstermedi. Chandler, elbette, daha yeni draft edildi, bu yüzden onun mükemmel bir seçenek olabileceği tamamen akla yatkın. Üstelik Nwangwu sadece ikinci sınıf öğrencisi. Özel takımlarda muazzam bir iş çıkardı ve erken bir sakatlığın üstesinden gelmesi gerekmeseydi hücumda daha fazla şans elde edip edemeyeceğini merak ediyor.

Bununla birlikte, asıl mesele, Vikinglerin muhtemelen geri kaçış durumlarının farkında olduklarıdır. Chandler’ı hazırlayarak proaktif davrandılar ve Nwangwu’ya gelişimini ilerletmesi için daha fazla fırsat vermeye çalışıyor olabilirler. Bu aşamada, benim en iyi tahminim, henüz 24 yaşında olan Mattison’ı uzatmaya çalıştıkları.

Vikingler Geri Koşmada Zayıf Olmaktan Bir Yıl Uzakta


Kaynak : https://purpleptsd.com/the-vikings-are-a-year-away-from-being-thin-at-running-back/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir