Vikingler En Son PFF 2022 Sahte Taslağında QB GönderdiVikingler En Son PFF 2022 Sahte Taslağında QB Gönderdi
19 Kasım 2022; Berkeley, Kaliforniya, ABD; Stanford Kardinal oyun kurucu Tanner McKee. Zorunlu Kredi: Darren Yamashita-USA TODAY Sports

Bazı takımlar için odak şimdiden 2023 NFL Taslağı’na doğru ilerliyor. Neyse ki, bu yıl Minnesota Vikings için durum böyle değil, çünkü playoff futbolu ufukta görünüyor – Vikinglerin NFC Kuzey şampiyonlarını taçlandırdığı 13 galibiyetlik normal sezonun ardından 2019’dan bu yana ilk kez. Ancak, bu erken aşamada bile taslak sürecini takip etmek akıllıca olacaktır.

Pro Football Focus’tan Michael Renner en son fikirlerini ortaya koydu. Vikinglere, son sahte taslağında bir QB gönderilir.

Vikingler En Son PFF Sahte Taslağında QB Gönderdi

28. seçimle Renner oyun kurucu gönderdi Tanner McKee Stanford’dan Minnesota’ya. İşte bu kararı verirken onun düşünce süreci.

Genel menajer Kwesi Adofo-Mensah ile berabere kaldı Kirk Kuzenleri sadece bir sezon daha ve Vikinglerin kadrosu, yakın zamanda bir taslakta çöpü seçemeyecekleri kadar iyi. Bu, Kuzenlerin halefini geliştirmeye bir yıl erken başlamak için derin bir oyun kurucu sınıfından yararlanmak anlamına gelebilir. McKee, draft sınıfındaki en isabetli oyun kuruculardan biridir, ancak Stanford’da pek çok kazanılamaz durumda kasete kaydedilmiştir.

Michael Renner, Profesyonel Futbol Odağı

Kirk Cousins’in kontratının son yılına girmesi ve gelecek sezon başlamadan önce 35 yaşına girmesiyle, Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell’in “kendi adamlarını” draft etmek isteyecekleri fikrinin kesinlikle bir ağırlığı var. Vikinglerin yüksek draft seçimlerini beklemeyecekleri nokta ilginç. Bu zihniyetle, beğendiğiniz bir QB tahtadaysa tetiği çekmek mantıklı olacaktır.

Tanner McKee

Vikingler En Son QB Gönderdi
26 Kasım 2022; Stanford, Kaliforniya, ABD; Stanford Kardinal oyun kurucu Tanner McKee. Zorunlu Kredi: John Hefti-USA TODAY Sports.

Peki ya Tanner McKee? İlk turda bir yetenek ve potansiyel bir takım oyun kurucusu mu? Tabii ki, bu konudaki herhangi bir fikir tamamen spekülasyondur. Cep pasör olarak kol yeteneğine ve isabetliliğine sahip, ancak bitmiş ürün değil. Talihsiz Kellen Mond deneyine benzer şekilde, onu 2. Gün proje oyun kurucusu olarak seviyorum.

Cousins’in gelecek sezon hala ortalıkta olacağını düşünürsek – ve sözleşmesine tekrar bir yıl daha eklenirse şaşırmam – oturup Vikings sinyal çağırıcısından öğrenebilecek bir oyun kurucu seçmek akıllıca bir oyun olacaktır. O, “başka bir Mond” olabilir, ancak oyun kurucuya taslak sermaye koymaya devam etmek akıllıca bir oyundur.

İhtiyaçlar İçin Taslak Hazırlamaya ne dersiniz?

Vikings Serbest Temsilciyi Vuracak
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Şu anda Vikingler gibi bir kadroya, birkaç bariz deliğe bakmak ve ihtiyaçlar için taslak oluşturmayı düşünmek kolaydır. İlk turda bir korner, geniş alıcı veya kenar hücum oyuncusu eklemek baştan çıkarıcıdır ve çoğu sahte taslak hazırlayıcının Minnesota’yı aradığı yerdir.

Bugün ile taslağın 1. Günü arasında, Vikingler kadrosunda önemli iniş çıkışlar olacağını umuyorum. Vikinglerin taslakta neye ihtiyaç duyacağına dair fikirler, yeni transferlerle veya mevcut başlayan oyuncuların ayrılmasıyla önemli ölçüde değişebilir. Bununla birlikte, bu Vikings liderlik grubunun bir oyun kurucu bulmak için ilk atışlarını yapma olasılığı ilgi çekicidir.

Vikings Oyuncularının 13 Numarayı Kazanmak İçin Tepkileri


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/vikings-sent-qb-in-latest

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir