Vikingler, DC Açılışı İçin Şirket İçi Aday ArıyorVikinglerin Durumu: 17. Hafta
3 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings maskotu Viking Viktor, US Bank Stadyumu’nda Cleveland Browns’a karşı oynanan maçtan önce takımı sahaya çıkarıyor. Zorunlu Kredi: Matt Blewett-USA TODAY Sports

Şimdiye kadar Vikinglerin savunma koordinatörü olmak için en az 3 adayı olduğunu biliyorduk. Brian Flores, Ryan Nielsen ve Sean Desai bu adamlar. Ben Goessling’e göre listeye 4. bir isim eklemeliyiz: şu anki baş antrenör yardımcısı Mike Pettine.

Tweet’e bir göz atın:

Bazıları için Pettine sönük bir seçenek olacaktır. Geçen sezon Minnesota savunması karşı sayılarda 28. ve izin verilen yardada 31. sırada bitirdiğinde binadaydı. Doğru, o baş mimar değildi ve oyun kurucu da değildi, ama yine de muazzam etkiye sahip biriydi.

Yine de Kevin O’Connell’in güvendiği ve saygı duyduğu biri. Durum böyle olmasaydı, Pettine bu takımın baş antrenör yardımcısı olmazdı.

Vikingler, DC Açılışı İçin Şirket İçi Aday Arıyor
24 Ağustos 2020; Milwaukee, WI, ABD; Green Bay Packers savunma koordinatörü Mike Pettine, 24 Ağustos 2020 Pazartesi günü takımın Green Bay, Wis’deki eğitim kampında gösteriliyor. Zorunlu Kredi: Mark Hoffman/Milwaukee Journal Sentinel-USA TODAY NETWORK

56 yaşındaki koç, 2014-2015 yılları arasında Cleveland’ın HC’siydi ve o sırada 10-22’lik bir rekoru bir araya getirdi. Aksi takdirde, Jets, Bills ve Packers için bir DC olmuştur. Packers’ın savunma koordinatörü olarak dümende geçirdiği üç sezon boyunca temel savunma sonuçlarına bir göz atın:

  • 2018: Maç başına 25.0 sayı, NFL’de 22.
  • 2019: Maç başına 19,6 sayı, NFL’de 9.
  • 2020: Maç başına 23,1 sayı, NFL’de 13.

Pettine’in cazibesine ek olarak, kadro hakkında zaten güçlü bir anlayışa sahip olmasıdır. Geçen sezon uygulanan sistemi – kelime dağarcığı ve küçük nüansları ile birlikte – anlaması, diğer savunma koordinatörü adaylarının yapamayacağı bir şekilde yere koşmasına izin verebilir.

Vikingler, DC Açılışı İçin Şirket İçi Aday Arıyor
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants geniş top alıcısı Isaiah Hodgins (18), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ilk çeyreğinde Minnesota Vikings’e karşı bir touchdown yapıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

2023’e girerken, Vikinglerin bunu bir öncelik haline getirmesi gerekiyor. ana savunmada gelişme. Daniel Jones’un Giants’ın 31 sayı (US Bank Stadium’da) attığını ve ardından Eagles’a RD2 playoff’larında cimri bir şekilde 7 sayı koyduğunu görmek son derece sinir bozucu ve cesaret kırıcı. Basitçe söylemek gerekirse, savunma için ileriye doğru iyi bir adım atılmazsa Minnesota gelecek yıl bir play-off takımı olmayı bile bekleyemez.

Vikinglerin geçmiş, şimdiki ve gelecekteki teknik direktörleri hakkındaki güncellemeler, son haber turlarının düzenli bir parçası olmuştur. DC spotu nihayet birine teslim edilene kadar, Vikings hayranları koltuklarının kenarında kalacak. Minnesota taraftarları mükemmel savunma izlemenin nasıl bir şey olduğunu bilirler. Son üç sezondur, sadece mevcut değildi.

Vikings savunma koordinatörü yerine oturduğunda, Kwesi Adofo-Mensah, Kevin O’Connell ve DC, kadroyu budamak gibi zorlu çalışmalara devam edecek. Geçen sezonun grubundan birkaç başlangıç, maaş sınırı sıkıntısı nedeniyle 2023’te muhtemelen farklı bir forma giyecek.

Bizi izlemeye devam edin. Daha fazla güncelleme çıktıkça sizi ele alacağız.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı bu parça ile yardımcı oldu.

Justin Jefferson, 5 MVP Finalisti Arasında QB Olmayan Tek Kişi
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-look-to-in-house/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir