Vikingler Çocuklar tarafından tartaklanıyor—Şimdi Ne Olacak?
Vikingler Bölge Dağılımı

“Sezonun en iyi maçında” heyecan verici bir galibiyetten yeni çıkmış Minnesota Vikings, Pazar günü o kadar büyük bir yumurta koydu ki, Minnesota taraftarları için kesinlikle sezonun en kötü maçı olarak kabul edilebilir. Mor için oyunun ilk pas oyunuyla başlayarak, mika parsons oyun kurucuyu kovaladı Kirk Kuzenleri, tipik olarak hızlı başlayan Vikinglerin açılış başlama vuruşunu yaparak sahip olduğu herhangi bir avantajı anında silen bir striptiz çuvalı ve başarısız kurtarma yarattı. Kovboylar bu ciroyu hızlı bir üç puana dönüştürdü ve bir daha arkasına bakmadı.

Dallas, hattın her iki tarafındaki siperlerdeki oyunu domine etti ve tüm öğleden sonra Cousins’i bezdirdiler (yüzde 63 oranında daha fazla baskı ve yedi çuval). “Merhamet kuralları” yürürlüğe girdiğinde ve yedekler oyuna girdiğinde, Kovboylar 40-3 öndeydi ve Vikingler yedek kulübesinde ellerine bakıp az önce ne olduğunu anlamaya çalışıyorlardı.

Bu noktada, az önce ne gördüğümüzü bilmek hala zor, ancak Vikinglerin lig tarihindeki en kötü 8-2’lik, ikinci sıradaki playoff takımı olduğu yönündeki suçlamaların tüm gücüyle geri geleceğinden emin olabiliriz – ve bununla kim tartışabilir? Geçen hafta deplasmanda Super Bowl’un favorisi Buffalo Bills’e karşı yarışırken ne kadar iyi ve cesaret verici görünseler de, evlerinde sadece bir hafta önce Green Bay Packers tarafından yenilen bir takıma karşı bu kadar kötü ve moral bozucu göründüler. Bu takım hakkında düşündüğümüz ve ilerlemesini umduğumuz her şey birdenbire sorgulanıyor.

Çok rekabetçi yeniden yapılanma, yolun ortasında bir yeniden modellenmeye mi dönüşüyor? Hücum hattı, Vikinglerin yardım aramaya başlamasını gerektirecek kadar açığa mı çıktı? Gergin Kirk geri mi döndü ve prime-time Kirk Perşembe gecesi yeniden ortaya çıkmak için ortalıkta mı pusuda bekliyor? Savunma pası ve koşuyu nasıl savunacağını unuttu mu? Mor İnançlılar için şüphe duyanları haykırmak zor olacak.

Ancak iyi olan şey, Perşembe günü Vikinglerin biraz hindi yeme ve damaklarını bu Dallas fiyaskosundan arındırma şansına sahip olmaları. Vikingler, Şükran Günü gecesinde New England Patriots’a ev sahipliği yapacak ve eminim ki bu program için minnettarlar. Vikings hayranlarının bunu geride bırakmaya hazır olduğunu biliyorum.

Pekala, biz Vikings Territory Breakdown podcast’inde onlara katılmak için can atıyoruz. VikingsTerritory’den Joe Oberle ve morPTSD ve Mark Craig Star Tribune’den bir önceki oyunda bir çatal saplamak ve bir kaşık dolusu Patriots önizlemesi almak için hazır olacak. Ayarlayın ve kontrol edin. Umarız Vikings hayranları harika bir Türkiye Gecesi ve Gündüzü yaşarlar!

VT Dökümünü İzleyin:

Pazar günü Vikingler için Gümüş Kaplama Yok, İstatistikler Durumu Daha da Kötüleştiriyor…

Vikings Bölge Dağılımı’nı dinleyin:


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/podcast-2/vikings_territory_breakdown/vt-breakdown-vikings-get-manhandled-by-the-boys-what-now

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir