Vikingler CB NFI Listesinden ÇıktıVikingler CB NFI Listesinden Çıktı

31 Ekim 2021; Denver, Colorado, ABD; Denver Broncos’un köşe oyuncusu Nate Hairston. Zorunlu Kredi: Ron Chenoy-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Pazartesi günü serbest oyuncu Nate Hairston’ın NFL’nin Futbol Dışı Sakatlıklar listesinden ayrılmasıyla temiz bir sağlık faturasına bir adım daha yaklaştı. Hairston ayak bileğinden yaralandı.

Eski Denver Broncos köşe oyuncusu, geçen yıl Ed Donatell’e devredildi. Hairston, Donatell ile 2021’de Denver’ın defansif vuruşlarının %15’ini oynadı ve bu, Minnesota’daki yeni defansif patronun yeniden bir araya gelmesi için yeterliydi.

Hairston, Indianapolis Colts tarafından 2017 NFL Taslağının 5. Turunda iki sezon kaldı. Daha sonra New York Jets, Broncos ve şimdi de Vikings ile çalıştı.

Vikingler CB NFI Listesinden Çıktı
24 Mayıs 2021; Englewood, Colorado, ABD; Denver Broncos’un köşe oyuncusu Nate Hairston. Zorunlu Kredi: Ron Chenoy-USA TODAY Sports.

28 yaşındaki oyuncu, 18’e başlarken 59 kariyer maçında oynadı. 2017, 2018 ve 2019’da biraz geniş oynama süresi verildiğinde, Hairston genellikle sezon sonunda 50’ler aralığında bir Pro Football Focus derecesi aldı. Her ne kadar 2021’de, küçük örneklem büyüklüğüne rağmen, Donatell’in koçu olarak 73,3 PFF puanı kaydetti. Hairston, kariyerinde iki müdahale ve toplam 104 müdahale kaydetti.

Vikingler ile, Vikingler derinlik tablosunu ay sonunda 90 kişiden 53’e indirirken, Tapınak mezunu bir liste yeri için yarışacak. Minnesota’nın CB’de Cameron Dantzler, Patrick Peterson, Andrew Booth ve Akayleb Evans da dahil olmak üzere “kilitleri” var. Hairston, normal sezon kadrosunda yer almak için savaşan grupta Chandon Sullivan, Kris Boyd, Harrison Hand, Tye Smith ve Parry Nickerson’a katıldı.

Vikingler CB NFI Listesinden Çıktı
5 Aralık 2021; Kansas City, Missouri, ABD; Denver Broncos’un köşe oyuncusu Nate Hairston. Zorunlu Kredi: Jay Biggerstaff-USA TODAY Sports.

Hairston, özel takım geçmişiyle Boyd, Hand, Smith ve Nickerson’a göre hafif bir avantaja sahip olabilir. 2021’de tüm Broncos özel takımlarının enstantanelerinin %63’ünü oynadı ve adaylığını 2022 Vikings ile bir kadro noktasına yaklaştırdı.

Hairston’ın görevden alınmasından sonra iki Viking hala yaralanma listesinde. Linebacker Ryan Connelly ve geniş alıcı Blake Proehl, Fiziksel Olarak Gerçekleştirilemez (PUP) Listesinde hala.

Hariston, Temple’da Haason Reddick (Eagles) ve Pro Bowl hücumu Dion Dawkins (Bills) ile takım arkadaşıydı.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Bleacher Report'un Vikingler İçin En Son Ticaret Fikri
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-cb-off-the-nfi-list

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir