Vikingler Bölge Dağılımı: Kuzeyin ve Geri Dönüşlerin Kralları
Vikings Bölge Dağılımı’nda bu hafta

Minnesota Vikings için açıklanamayan oyunlar, oyunlar ve galibiyetlerle dolu bir sezonda, Cumartesi günü Indianapolis Colts karşısında tahtaya bir yenisini daha koydular. Vikingler devre arasında 33-0 gerideydi ve oyundan daha fazlası bitmişti. Görünüşe göre Vikingler gerçekten de 10-3’te olmakla suçlandıkları taklitçilerdi ve sezonun geri kalanı sadece bir formalite olacaktı. Bunun yerine, Vikingler maçı uzatmada 39-36 kazanmak için geri geldi (lig tarihindeki en büyük geri dönüş için bir NFL rekoru kırdı) ve taraftarları sezonun geri kalanında takılmaya ve özel (veya daha çılgın) bir şeyin sadece olabileceğine inanmaya zorladı. sonra olur.

Vikingler Bölge Dağılımı:

Vikinglerin Olağanüstü Geri Dönüşünden Alınan Dersler

Vikingler ilk yarıda hiçbir şeyi doğru yapamadı: korkunç özel takımlar (zayıf kapsama alanı, Colts golü için engellenen degaj), korkunç hücum (Colts golü için Kirk Cousin’in seçtiği altılı) ve biraz zaman alan yeni bir savunma planı alışmak (ikinci yarıya kadar). Savunma, oyunda yalnızca bir hücum golü (artı beş saha golü) bıraktığı için bir miktar övgüyü hak ediyor, bu nedenle bu kederli birimden dört gözle bekleyecek bir şeyler olabilir.

Ama sonra devre bitti ve soyunma odasında bir şeyler oldu ve işler tersine dönmeye başladı (elbette ikinci yarıya üç ve-out’tan sonra). Savunma, Colts’u ikinci 30 dakikada sadece bir şutla tuttu, özel takımlar oynamaları gerektiği gibi oynamaya başladı ve hücum, ikinci yarıda ve uzatmada 39 sayı patlayarak NFC North unvanını ve bir payı garantiledi. ligdeki en iyi ikinci rekordan biri. Çılgıncaydı. Deliydi. Ama şimdiye kadar bu kadroyla bu beklenmelidir.

Bu çılgınlığın bir açıklaması yok, ancak Vikings Territory Breakdown podcast’inde bir açıklama yapmaya çalışacağız. Mark Craig Star Tribune’den Vikingsteritory’den Joe Oberle’ye katıldı ve morPTSD, anlamak için elinden gelenin en iyisini yapacak ve sonra bunu ve tüm sezonu anlatacak. Sonuç olarak, Mor 11-4, 2022 NFC Bölümü şampiyonu (Kuzeyin Kralı!) ve playofflara geri dönüyor. Bu oyunlardan birkaçının US Bank Stadyumu’nda oynanmasını sağlamak için üç maçları kaldı. Daha da fazla muz eyleminin gerçekleşmesini bekleyin.

Vikings Bölge Dağılımı’nı dinleyin:


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/analysis/vikings-kings-of-the-north

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir