Vikingler Bir Gün 2 Oyun Kurucu Seçin
NFL keşif grubu geçen hafta gerçekleşti ve katılan bazı adaylar, olayların bir sonucu olarak taslak tahtalarda yükseliyor veya düşüyor olabilir. Görünüşe göre ilk dört QB, bu seçmenin ilk 10 seçimi arasında resmi olarak kilitlenmiş durumda, bu nedenle 23. sıradaki Vikingler için takas yoluyla bile ulaşamayabilirler.

Bu nedenle, bugünün taslak taslağında, bir oyun kurucuyu Vikings Day 2 seçimlerinden biriyle kaparken, taslaktaki potansiyel bir takasın nasıl görünebileceğini analiz edeceğiz. İşte bu Vikings sahte taslağı için bulduğum şey.

1.gün

Vikingler Bir Gün 2 Oyun Kurucu Seçin
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Indiana Kongre Merkezi’ndeki NFL karşılaşması sırasında. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Bu deneme taslağında, Minnesota Vikings taslağın ilk turunda bir seçim yapmıyor. Bunun yerine, en iyi QB adayları hızla tahtadan çıkarken, tahtadan ikinci tura geçerek 23. genel seçimi taşımayı seçerler. İşte aşağı inerken tam ticaret:

Vikingler şunları alır:

  • 2. Tur, Seçim 38
  • 3. Raunt, 70 Seç
  • 6. Tur, Seçim 204

Baskıncılar Alın:

2. gün

Vikingler, ESPN'nin Son 2023 NFL Sahte Taslağında Yükselen Savunma Beklentisini Aldı
10 Eylül 2022; Fayetteville, Arkansas, ABD; Arkansas Razorbacks defans oyuncusu Drew Sanders (42), Donald W. Reynolds Razorback Stadyumu’nda ikinci yarıda South Carolina Gamecocks oyun kurucusu Spencer Rattler’ı (7) takip ediyor. Arkansas 44-30 kazandı. Zorunlu Kredi: Nelson Chenault-USA TODAY Sports

2. Raunt, 38. Seçim: Arkansas LB Drew Sanders

Drew Sanders, pas atma becerisi ve topsuz defans pozisyonundaki inanılmaz atletizmi nedeniyle Vikings savunmasına hemen uyum sağlıyor. Özellikle bir Brian Flores savunmasında, o ve Brian Asamoah’ın birleşimi, rakip hücumlar için ölümcül bir ikili olabilir.

3. Tur, Seçim 70: Tennessee QB Hendon Hooker

Geçen hafta Vikinglerin bir oyun kurucu seçmesi için ticaret yapmasını sağladık ve bu hafta bunu yapmak için ticaret yapıyorlar. Las Vegas Raiders ile yaptıkları ticaretten aldıkları ek 2. Gün seçimiyle Minnesota devam ediyor ve Hendon Hooker’ı alıyor.

Hooker, 2022 sezonu boyunca yaşadığı yırtık ACL nedeniyle 2023 NFL sezonunun başlangıcına hazır olmayabilir, bu yüzden buraya kadar düşme şansı oldukça yüksek. Vikingler onun iyileşmesine izin verebilir ve potansiyel olarak onu gelecekteki QB’leri haline getirebilir.

3. Raunt, 87. Seçim: Boise State S JL Skinner

JL Skinner’ın adı şu anda bu sahte taslaklarda birkaç kez geçiyor ve bunun iyi bir nedeni var. Güvenlik pozisyonuna gülünç boyut, güç ve hız getiriyor ve çoğu zaman bir savunma bekinden çok fiili bir defans oyuncusu gibi görünüyor. Harrison Smith yaşlanırken ve Lewis Cine ile ilgili bazı belirsizlikler göz önüne alındığında, belki de Skinner bir yedek plan olabilir.

3 gün

Vikingler Bir Gün 2 Oyun Kurucu Seçin
2 Mart 2023; Indianapolis, IN, ABD; Michigan defans yan hakemi Mike Morris (DL40), Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL biçerdöverinde tatbikatlara katılıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

4. Raunt, 119. Seçim: Michigan DL Mike Morris

Vikingler, özellikle Dalvin Tomlinson’ın gelecek sezon Vikings forması giyeceğine dair herhangi bir garanti olmadan, savunma hattında hafife alınan bir ihtiyaç var. Mike Morris hücum hattında heybetli bir varlık ve Minnesota’da hemen katkıda bulunmalı.

5. Tur, Seçim 160: TCU EDGE Dylan Horton

Dylan Horton’ın Vikings seçimiyle birlikte, taslağın beşinci turuna giden savunma cephesine bağlı kalıyoruz. Minnesota, Danielle Hunter ve Za’Darius Smith olmak üzere iki kaliteli başlangıç ​​oyuncusuna sahip, ancak yine de diğer derin pas koşucularından biraz üretim kullanabilirler. Horton bu rolü güzelce dolduruyor.

5. Tur, Seçim 177: Kansas Eyaleti RB Deuce Vaughn

Deuce Vaughn, 5’5 ile biçerdöverde şimdiye kadar ölçülen en kısa olasılıktı, ancak bunun sizi korkutmasına izin vermeyin. Futbol sahasındaki en güçlü yanı, ekran geçişlerini yakalama ve yakaladıktan sonra yarda biriktirme becerisidir. Vikingler, pozisyondaki belirsizliğin devam etmesi ve arka sahalarında pas yakalama yeteneğinin olmaması nedeniyle, hızlı bek için bir uçağa binmek akıllıca olabilir.

6. Tur, Seçim 204: Michigan K Jake Moody

Vikingler, 2022 sezonu boyunca önemli iniş çıkışlar yaşayan Greg Joseph’in bu sezon dışında onun yerine geçecek bir oyuncu arıyor olabilir. Kıdemli Robbie Gould da dahil olmak üzere bazıları Minnesota için serbest oyuncu seçeneklerine dikkat çekti, ancak belki de Vikingler, 2022’de kolej futbolunda diğerlerinden daha fazla saha golü atan oyuncuya dönebilir.

Haftanın Mor Başlıkları: Kuzenler Sözleşmesi, Jefferson Uzatma, NFL Combine

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/nfl/nfl_draft/2023/vikings-mock-draft-qb/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir