Vikingler Bazı Tekme Yarışması EklediVikingler Bazı Tekme Yarışması Ekledi

Oklahoma’dan Gabe Brkic (47), Oklahoma Üniversitesi Sooners (OU) ile Batı Virginia Dağcılar arasında Norman, Okla. 25, 2021. Oklahoma 16-13 kazandı. Lx13395

2020’de Dan Bailey’den son derece inişli çıkışlı bir sezonun ardından Minnesota Vikings, 2021 offseason’a bir kicker ihtiyacı içinde girdi. Gerçek 2021 sezonunun başlarında, Arizona’da maçın galibi olacak kaçırılan tekme de dahil olmak üzere birkaç engele çarptıktan sonra, Greg Joseph bu arenada Vikingler için çanı büyük ölçüde yanıtladı. 36/40 XP ile birlikte 33/38 saha golü (40+ yarddan 14/18 dahil) çiviledi. Yine de görünüşe göre Vikingler bu yıl eğitim kampına bazı tekmeleme yarışmaları getirecek. Bu yarışma Oklahoma UDFA, Gabe Brkic şeklinde geliyor.

Brkic’in özgeçmişi, oyuncular açısından son derece etkileyici bir boyuta sahip. Er olarak, 69 denemesinden 57’sini vurdu, %82.6’lık bir klip için iyi. Ayrıca üç yıllık kariyeri boyunca sadece bir ekstra puan denemesini kaçırdı ve 159/160’a (%99.4) ulaştı. Bu olabildiğince otomatik.

Brkic’in vurduğu bu saha gollerinden bazıları da tam olarak “gimme” değildi. Gücü kesinlikle 60 yarda yukarı vuruşları vurmak için yeterli. Bu, geçtiğimiz sezon Tulane’ye karşı attığı 56 yarda çifti ile kısmen kanıtlandı. Joseph’in geçen yıl Vikingler ile sezonun en yüksek derecesi 55 yarddı.

Elbette Joseph, 2023’te Vikingler’de kalması için 2.433 milyon dolarlık bir ihaleye kısa süre önce imza attı. Ancak bu noktada bunların hiçbiri garanti değil. Brkic, eğitim kampı sırasında görevdeki Vikingleri yenecek olsaydı, Minnesota ona hiçbir şey borçlu olmayacaktı.

Özünde, bu hızlı rekabetten pozitiflerden başka hiçbir şey çıkamaz. Ya Joseph, 2021 sezonunu kapattığı gözyaşına devam eder ya da Minnesota kendilerine daha da ucuz olacak yeni bir vurucu bulur. anlaşma üç yıllık bir sözleşme olarak rapor ediliyor, herhangi bir UDFA için oldukça uzun bir anlaşma, bir tekme bırakın. Görünüşe göre Vikingler onun bu pozisyonu kazanabileceğinden şüpheleniyor.

Chris Tomasson’a göre bu, Vikinglerin şu anda kadrolarında 91 oyuncuya sahip olduğu anlamına geliyor. Çaylak mini kamp limiti 90’dır, bu nedenle Minnesota hamle yapmakla bitmedi. 13 Mayıs dolana kadar birinin kesilmesi gerekecek.

Vikingler Bazı Tekme Yarışması Ekledi
Kaynak : https://purpleptsd.com/the-vikings-add-some-kicking-competition/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir