Vikingler Artık NFC Kuzeyinde FavorilerKirk Cousins ​​Yine Yapıyor
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18) ve oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, Pazar günü Chicago Bears’a karşı müthiş bir hücum performansının ardından bir galibiyet aldı. Green Bay Packers’ın Londra’da New York Giants’a yenilmesinin hemen ardından bu galibiyet daha da büyüdü. Bu olaylar dizisi nedeniyle Vikingler, hem analitik kalabalığı arasında hem de Vegas’ta NFC Kuzey’in favorileri haline geldi.

İlk olarak, bazı analizlere girelim. Futbol Yabancılar her takımın o sezon playoff şansını kıran bir playoff oranları listesi yayınlar.

Siteye göre, Minnesota Vikingleri artık Ocak ayında dansı yapmak için %81.1 şansa sahip. Ayrıca %36,2 ile Green Bay Packers’ı geçerek NFC North’u kazanma şansları %56,9.

Son puan durumu tahminlerine bakıldığında, Futbol Yabancılar Vikings hayranlarının, Minnesota’nın en olası sıralamasının %20,6 ile NFC’de 2 numara olacağına inandıkları için US Bank Stadyumu için bazı playoff biletleri almaya hazırlanmaları gerektiğini tahmin ediyor. Minnesota’nın 1-7 arası herhangi bir yere inme ihtimaline bir bakalım:

 • 1: %5,2
 • 2: %20,6
 • No.3: %19.5
 • 4: %11,7
 • 5: %6.3
 • 6: %9,7
 • 7: %8,1
 • Kaçırılan playofflar: %18,9

İşte NFC’de playoff şansı en yüksek olan yedi takım:

 1. Philadelphia Kartalları: %98.6
 2. Tampa Körfezi Korsanları: %87.8
 3. Dallas Kovboyları: %84,7
 4. Minnesota Vikingleri: %81,1
 5. San Francisco 49ers: %74,5
 6. Green Bay Paketleyiciler: %67,1
 7. New York Devleri: %42.1

Minnesota’nın turnuva sırasında playoff oynama ve kendi evinde oynama şansının yüksek olmasına rağmen, Vikingler %2.9 ile Super Bowl’u kazanmak için sadece 10. en iyi şansa sahipler. En üst sıra, %24,6 ile Buffalo Bills’e gidiyor.

Yeterince komik, bu iki takım en olası dokuzuncu Super Bowl eşleşmesi için tam olarak %3’te birleşiyor. Düello mizahi bir şekilde ‘Beşinci Kez Cazibe’ eşleşmesi olarak adlandırıldı.

Bahis oranlarına gelince, Minnesota Vikings, NFC North’u kazanmak için şimdi -140’ta listeleniyor. BetOnline.ag. Packers, üst üste dördüncü bölüm şampiyonluğu ile çıkmak için +110’a düştü. Detroit Lions ve Chicago Bears, son birkaç hafta içinde çok geride kaldı. Detroit, Kuzey’i kazanmak için +3300’e sahipken, Chicago +5000’de oturuyor.

Bu hafta Vikingler, güney Florida’daki Miami Dolphins’i ele geçirmek için yola çıkıyor. Playoff oranlarını göründüğü gibi daha da yükseltmeleri için çok iyi bir şans var. yedinci tur çaylak Skylar Thompson muhtemelen Miami’ye başlıyor.

Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Josh Frey, Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunu olup, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yandal derecesine sahiptir. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’a kök salmaktan hoşlanır. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/the-vikings-are-now-favorites-in-the-nfc-north

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir