Vikingler Açıkça İnanılmaz derecede Dolandırıcı — ve — İnanılmaz ÖzelVikingler Açıkça İnanılmaz derecede Dolandırıcı -- ve -- İnanılmaz Özel
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings hayranları. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Vikingler Açıkça İnanılmaz Derecede Sahtekar – ve – İnanılmaz Özel

Orta yol olamaz, bu yüzden 2022 Minnesota Vikings’e göre hem inanılmaz derecede hileli hem de inanılmaz derecede özel. NFL Ağı ve özellikle, Kyle Brandt.

Vikingler Cumartesi günü NFL tarihinin en büyük geri dönüşünü tamamladı ve devre arasında Indianapolis Colts’a 33 sayı teslim olurken hücumda kaz yumurtası fırlattı. Doğru. Minnesota 33-0 geride 4-8-1 Colts’a gitti ve birkaç taraftar US Bank Stadyumu’nu öfke ve hayal kırıklığından terk etti.

Ama bir şekilde Vikingler, Kirk Cousins’in dört gol pası ve Indianapolis’i 3. Çeyrek, 4. Çeyrek ve uzatmalarda üç sayıya indiren bir savunma sayesinde 39-36 galibiyetle geri döndü.

Vikingler Açıkça İnanılmaz Derecede Sahtekar – ve – İnanılmaz Özel

Bu tür bir saçmalık, NFL Network’ten Kyle Brandt’ı 2022 Vikings deneyimini uygun bir şekilde özetlemeye sevk etti. üzerinde Günaydın Futbol Pazartesi günü, “Vikingler büyük bir sahtekarlık mı, yoksa gerçekten özel bir takım mı? Cevap Evet.'”

Vikingler Açıkça İnanılmaz derecede Dolandırıcı -- ve -- İnanılmaz Özel
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Ve ekibi tutarlı bir şekilde izleyenler için, bu Viking markası gerçekten de her iki sıfatla da uyumlu görünüyor – hileli ve özel. Vikingler, tek skorlu oyunlarda 10-0’lık müthiş bir performans sergiliyor ve rekabetin sıkı olduğu zamanlarda rakiplerinin memnuniyetini kesinlikle reddediyor. 2022’de Minnesota, bir oyun sona erdiğinde yenilmez.

İşte Brandt’ın konuşmasının tamamı:

Öte yandan, Kevin O’Connell’in takımı, Philadelphia Eagles’ta 2. Hafta, Dallas Cowboys’a karşı 11. Hafta ve 1. Yarıda Colts’a karşı 15. Hafta ile kanıtlandığı gibi, rakip tarafından tamamen parçalanacak DNA’ya sahip. Vikingler her şeyi yapabilir: New York’ta kudretli Buffalo Bills’i yen, Aaron Rodgers’ı boğ, insanoğlunun bildiği en büyük geri dönüşlerin yazarı ve bazı öğleden sonraları 1-16’lık bir takıma benze.

Vikingler, Bölük Ünvanına Giden Yolda Karışmış Savunmayı Düzeltebilir
11 Aralık 2022; Detroit, Michigan, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: David Reginek-USA TODAY Sports.

Çeşitli NFL uzmanları da Vikinglerin yaramaz puan farkını yakaladı. Bir sezonun 14 maçında en az 11 galibiyet alan NFL tarihindeki tüm takımlar arasında, Vikingler +2 puan farkı – Minnesota’nın bu sezon rakiplerini toplu olarak sadece iki sayı geride bıraktığı anlamına gelir – NFL tarihindeki en düşük orandır.

Ve bu:

Vikingler ister dolandırıcılığa daha yakın olsun ister kadere kafayı takmış özel bir Super Bowl yarışmacısı olsun, bunu NFC North’u hemen kazanan birinci sınıf bir baş antrenörle yapacaklar. Bu, gelecek için muazzam bir kehanet. Vikingler, yolda Eagles veya Super Bowl’da Chiefs gibi endüstri devlerini fethetmek için yeterince iyi olmayabilir, ancak dümende O’Connell ile harika bir yapı taşlarına sahipler.

Vikingler Açıkça İnanılmaz derecede Dolandırıcı -- ve -- İnanılmaz Özel
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Artı, kim bilir? Minnesota 33 sayılık liderliği atlatabilir veya Bills’i deplasmanda yenebilirse, bunu yapmak için gerçekten plan yapmaları gerekiyor. herhangi bir şeyözellikle “herhangi bir Pazar” mantrasıyla uyum içinde.

“Dolandırıcılığa karşı özel” konusunda daha net bir karar, bu hafta sonu evinde New York Giants’a karşı sergilenecek. New York playoff pozisyonu için itişip kakışıyor ve Minnesota 3,5 puanlık galibiyet favorisi.

Giants artık NFC’nin altıncı veya yedinci playoff tohumunu almak için sürücü koltuğuna oturduğundan, iki takım da üç hafta içinde karşılaşabilir.


NFL Analisti Kirk Cousins'i Eleştiriyor "veya "Oynamıyorum "ell" Vikinglerin Geri Dönüşünde

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-evidently-fraudulent

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir