Vikingler 5. Haftada 2 Büyük Şeyi DüzelttiVikingler 5. Haftada 2 Büyük Şeyi Düzeltti
30 Eylül 2022; Thunder, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikingleri yanılmaz değildir — uzak ondan – ama 5. Haftada Chicago Bears’a karşı iki yaramaz eğilimi düzelttiler.

Ayılar eşleşmesine girerken, Minnesota çılgınca geride kaldı 3. Aşağı dönüşüm hücumda ve kırmızı bölge verimliliği. En az bir oyun için Vikingler aksaklığı düzeltti.

Vikingler, Bears maçından önce redzone touchdown yüzdesinde 25. ve saldırgan 3. Down dönüşüm yüzdesinde 28. sırada yer aldı – iyi değil. Aslında puanlar korkunçtu ve bir tuhaflıktı çünkü takım bir şekilde 3-1’lik bir rekorla marine etti.

Vikingler 5. Haftada 2 Büyük Şeyi Düzeltti
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Kevin O’Connell’in mesajı, Minnesota’nın US Bank Stadyumu’nda anında her iki ölçümü de sistematik olarak onardığı için açıkça duyuldu. Kirk Cousins ​​ve Vikings hücumu, redzone’a yapılan dört yolculuğun hepsinde touchdown yaptı ve hücumda 3. Downs’ta 15’e 12’lik muhteşem bir sayıya dönüştü.

Bu doğaüstü değildi ve bu istatistiklere hakim olmak, en azından düşük seviyeli bir Bears takımına karşı Minnesota için maçı kazandı. Sade ve basit. Vikingler redzone ve 3. Down verimliliği ile “eski” 2022 numaralarına devam etselerdi kaybederlerdi ve Miami’ye 3-2’lik bir takım olarak seyahat ederlerdi. Green Bay ve Minnesota, NFC Kuzey tacını bir hafta boyunca paylaşacaktı.

Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Ama hayır.

Cousins, oyuna Joe Montana gibi başladı ve ilk 17 pasını, aniden iyileşen hücum hattının ustaca pas engellemesi sayesinde tamamladı. Ardından, bir takım olarak Vikingler gibi, oyunun orta bölümünde serinledi, ancak bir zafer için debriyajda geri döndü. Bu, bugüne kadar sezonun çoğu için Vikings modus operandi oldu.

Takım kötü kokan redzone hücumu ve 3. Down hücumu etrafında kollarını sarmaya devam ederse, joker bir nokta için yarışırken 9-8 tavanına geri dönecekti. Redzone ve 3. Downs’ta teslimat yapmayan takımların kısaltılmış bir tepe noktası vardır.

Neyse ki Vikingler uğruna, Ayılar, doktorun “doğru olması” için emrettiği şeydi, diğer NFL takımlarının cazibesinden ciddi şekilde yoksun olan bir derinlik çizelgesinin sahipleri. Buna göre, Cousins ​​ve oyun kurucuları, oyun çizgideyken önemli hücum malzemelerini nispeten kolaylıkla yönlendirdiler.

Ve 6. Hafta da çok göz korkutucu olmamalı – Yunuslar 29. sırada savunma verimliliği.


Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-fixed-2-massive-things-in-week-5

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir