Vikingler 2023’te Eve Yakın KalacakVikingler 2023'te Eve Yakın Kalacak
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Taraftarlar genellikle favori NFL takımlarının listelerin ve sıralamaların en alt sıralarında yer almasını istemezler. Bu tür düşük sıralamalar, bir sezonu raydan çıkarabilecek bir soruna işaret ediyor. Ancak bu sefer, Vikings hayranlarının Vikings sıralamasını en alta yakın görmekten çok mutlu olması gereken bir liste bulduk.

Bu liste, her NFL takımının 2023 sezonunda kat edeceği toplam mil sıralamasıdır. olduğu bir sezonun ardından Vikingler seyahatte 10. sırada 2022 boyunca (18.570 mil), Vikingler evlerine yakın kalacak ve beşinci en az mil 2023 sezonunda seyahat etmek. Bu yıl yaklaşık 13.226 mil yol kat edecekler ve saat dilimlerini 16 veya daha az kez değiştiren 12 takımdan yalnızca biri.

Vikingler 2023'te Eve Yakın Kalacak
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Jalen Reagor (5), FedExField’da Washington Commanders’a karşı oynanan maçtan önceki ısınma sırasında pedlerini ayarlıyor. Zorunlu Kredi: Geoff Burke-USA TODAY Sports.

Aslında, NFC North’un tamamı bu sezon evine yakın olacak. Detroit Lions, en az altıncı mili katedecek, sadece 13.923 mil gidecek ve zaman dilimlerini yalnızca sekiz kez atlayacak. Bu arada, Chicago Bears’ın sadece 12.253 mil ve Green Bay Packers’ın 11.956 mil yol alması planlanıyor. Bears ve Packers, ligde sırasıyla üçüncü ve ikinci en az mili kat ediyor. Bu yıl en az seyahat eden takım, Packers’ı 11.942 mil ile az farkla geride bırakan Cincinnati Bengals.

Peki, Vikingler ve tüm NFC Kuzeyi için bu seyahat eksikliğinin nedeni nedir? Birincisi, hem Green Bay hem de Minnesota’nın Londra’ya seyahat ettiği 2022’nin aksine, bu sonbaharda takımların hiçbiri uluslararası maçlarda yer almayacak.

Vikingler 2023'te Eve Yakın Kalacak
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önce. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Daha sonra, özellikle Vikingler için, ülkenin kenarlarına (Los Angeles, Tampa Bay, New Orleans) seyahat etmeye zorlanabilme şansları vardı, ancak bunun yerine, bu takımların hepsi US Bank Stadyumu’na geliyor. Vikinglerin yapması gereken en uzun yolculuk Las Vegas’a, yaklaşık 1300 mil tek yön. Bu sezon başka hiçbir maç için 1000 mil yol kat etmeyecekler.

Ayrıca, NFC Kuzey takımlarının ülkenin ortasında şaplak atmaktan faydalandıkları gerçeği de var, bu nedenle onlar için herhangi bir seyahat diğer takımlara göre daha az olacak. Minneapolis’ten Las Vegas’a seyahat etmek, yine de uzun olsa da, örneğin New York’tan seyahat etmekten çok daha kısadır.

Vikinglerin Söylediği İddiaya Göre
24 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda Washington Redskins’e karşı bir maç başlamadan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: David Berding-USA TODAY Sports.

Bu nedenle, bu yıl seyahat milinde ilk beşi oluşturan takımlar Seattle Seahawks (31.600), San Francisco 49ers (29.958), Miami Dolphins (27.110), Los Angeles Rams (26.332) ve Los Angeles Rams ( 26,102). Tüm bu ekipler ya doğu ya da batı kıyılarında ikamet ediyor.

PFF, Vikinglerin Bu Sezon Dışında Takip Etmesi Gereken 1 Son Hamle Öneriyor

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunudur ve PurplePTSD.com. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanır. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/stay-close-to-home

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir