Vikingler 10-2’ye Giden Yol, Onları Playoff Futbolu İçin Savaş Testinden Geçirdi



10-2'ye Giden Vikingler Yolu, Playoff Futbolu için Savaş Testini Yaptırdı
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings bu sezon 10-2 ama pek öyle hissettirmiyor. Beni yanlış anlamayın, North Star Eyaleti sınırları içinde ve orta batının yukarı kısımları boyunca uzanan mor sadıklar seviniyor. Ancak bunun ötesinde, lig boyunca daha kötü sicili olan diğer takımlarla aynı seviyede değil.

Yine de sorun değil. Gerçekten, umursamamalıyız.

Diğer, daha önemli takımlar, mazeretler eşliğinde “L” alırken, yabani otların arasına uzanmak Vikingler için tamamen iyi olmalı. Hızlarını sürdürürlerse, playofflarda en az bir iç saha maçı ve belki daha fazlasını garanti edecekler.

Ancak “uçuş ülkesinde” radarın altından uçmanın ötesinde bile, Vikings hayranları ve benzer şekilde oyuncular, ekibin yol boyunca zaten başardıklarıyla bir miktar teselli bulmalıdır. 10-2’lik bir rekora doğru tırmanan Vikingler, play-off’ların hemen köşesinde olacaklar için kendilerini savaşta daha fazla test edilmiş buluyor.

Birincisi, Jets’e karşı bugünkü 27-22’lik galibiyetin ardından, Vikingler tek skorlu maçlarda 9-0. Elbette, tüm tansiyonumuzun iyiliği için, bir ya da iki galibiyete gitmek güzel olurdu, ama aynı zamanda, bu yakın maçları kazanmanın yollarını bulmak, bu takımı zorluğa hazırlayacak ve playofflarda.

Vikingler 10-2'ye Giden Yol, Onları Playoff Futbolu İçin Savaş Testinden Geçirdi
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve New York Jets oyun kurucusu Mike White. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Aslanlara karşı çok sayıda çift haneli ipucunun üstesinden gelmek için arkadan gelip gelmediği; veya Faturalara karşı yerden kazmak; veya Ayılar, Yunuslar, Faturalar veya Jetlere karşı oyunu dondurmak için büyük bir zorunlu ciro ile gelmek; ya da geliyor devasa 4. düşüş oyunu mühürlemeye zorlar Kartlara karşı düşüşlerde ciro, Vikingler “bir irade varsa, o zaman bir yol vardır” mantrasıyla yaşadılar. Ve bunu zaten dokuz kez bu şekilde anladılar.

Washington Komutanlarınınki gibi baskın, fiziksel savunma cepheleriyle karşı karşıya kaldılar. Ve Kirk Cousins ​​2 kez kovulmasına ve takım günde 12 TFL’ye izin vermesine rağmen, oyunun sonlarına doğru yerleşmenin, büyük çocuk pantolonlarını giymenin ve en önemli anda cebi korumanın bir yolunu buldular.

Vikings-Jet'lerden Sonra 12 Ani Tepki
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Benzer şekilde, Pazar günü Jets’te tüm ligdeki belki de en hızlı savunma birimiyle karşılaştılar. 3. çeyrekte işler biraz karışsa da, Vikingler sıfır sayıya giderken 10 oyunda yalnızca 10 yarda toplanabildikleri için, 4. çeyrekteki ilk sürüşleri için kodu kırmanın bir yolunu buldular. 75 yarda 7 oyun ve Justin Jefferson’a bir touchdown yaptı.

Pes etmiyorlar. Beyaz bayrak sallamıyorlar. Bunu gerçekleştirmenin bir yolunu bulurlar ve yakın bir oyunun iniş çıkışlarına rağmen dirençli kalırlar.

Yanılmıyorsam, hızlı ve fiziksel savunmaların hakim olduğu yakın futbol maçları – bu bana playoff futbolu gibi geliyor ve Vikingler neredeyse dünyanın her yerinde bu tür top oynuyorlar. bütün mevsim. Eagles ve Cowboys’a karşı iki mağlubiyeti unutmasanız da, zihniyetinizi ve sağlığınızı playofflara hazırlarken kayıplardan ders çıkarırken o geçmişi temizleyebilir ve zaferler inşa edebilirsiniz.

Öğrenilen tüm bu dersler, pozisyon için lobi yaparken ve sezon sonrasına ivme kazandırırken bu takımın sonuna kadar yardımcı olacaktır.


Vikingler Pazar Günü Daha da Karışık Oldu


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-road-to-10-2-has-them-battle-tested-for-playoff-football

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir