USC, 1 Numaralı 2024 QB Dylan Raiola taahhüdünü almak için yeni favori seçildi


2024 sınıfında ülkenin 1 numaralı oyun kurucusunu almak için yeni bir favori ortaya çıktı.

Beş yıldızlı Pinnacle (Ariz.) QB, ilk olarak Mayıs 2022’de Ohio State’e taahhütte bulunduktan sonra Dylan Raiola Aralık ayında geri adım attı ve işe alımını yeniden açtı. Bir süreliğine, Georgia ve Nebraska’nın onu indirmek için kafa kafaya olduğu görüldü. Ancak son gelişmeler, Raiola’nın taahhüdünü alma yarışının önüne başka bir okulu koydu.

USC, 1 Numaralı 2024 QB Dylan Raiola taahhüdünü almak için yeni favori seçildi

Chandler oyun kurucusu Dylan Raiola (1), 8 Ekim 2022 Cumartesi günü Casteel Lisesi’ne karşı ilk yarıda pas atıyor.

Geçen ay iki kez Raiola’ya ev sahipliği yapan USC, artık yeni favori olarak kabul ediliyor. On3’ün tahmin modeline göre. Bu tahminde %39,9 ile Truva atları var, onu %28,8 ile Nebraska, %19,4 ile Georgia ve %9,7 ile Buckeyes takip ediyor.

Bu büyük bir gelişme olsa da Raiola hala sabırlı ya da en azından bu Chad Simmons’a ne dedi Son zamanlarda aldığı karar hakkında.

“Doğru zaman geldiğinde kendini gösterecek gibi hissediyorum… Sadece sabırlı davranıyorum, kendim ve gerçekten de tüm ailem için mümkün olan en iyi kararı verebilmek için tüm araştırmamı ve gerekli özeni gösteriyorum. …”

Sonunda Raiola’yı kim imzalarsa, oyunun en önemli pozisyonunda %1’lik meşru bir olasılık elde edecek. 247Sports’a göre, bileşik 0.9996 puanı var.

Etraflı, 28 okul teklifini uzattı2023 döngüsü bize bir şey öğrettiyse, o da üst düzey işe alımların resmi olarak bitene kadar asla bitmediğidir.

Daha fazla futbol hikayesi

LSU’nun son taahhütleri arasında 2 yeni ön yedi parçası

College Wires ağından 10 işe alma hikayesi

USA TODAY Lise Sporları okuyucuları için özel teklif:

Yeni NFHS Ağ Aboneliğinin İlk Ayında 3 ABD Doları İndirim kod: USATODAY3


Kaynak : https://usatodayhss.com/2023/usc-new-favorite-for-dylan-raiola-commitment

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir