Ulusal Şampiyon için düşünülen 4 takım için dava açmak


Ulusal Şampiyon için düşünülen 4 takım için dava açmak

(Fotoğraf: Meg Oliphant/Getty Images)

Kolay cevap, Braves o zamanlar Hayır’a kaybettikten sonra. 1 Mater Dei, oyun kurucu Pierce Clarkson’ın sakatlanarak yere düştüğü bir oyunda, bu kaybın intikamını, Braves’in 24-22 kazanması ve Monarchs’a 30 Numara 2019’dan bu yana ilk mağlubiyetini vermesiyle sonuçlanan destansı bir şampiyonluk karşılaşmasında aldılar (bir maç ayrıca Bosco’ya karşı).

Ancak son on yılın büyük bir kısmındaki şampiyonluk Trinity Ligi’nde devam ederken, bu sadece bir galibiyet değil. Braves bu sezon tüm kutuları kontrol etti. Milli takımlara, yani Allen (Teksas) ve Hawaii eyalet şampiyonu Kahuku’ya karşı zaferleri oldu. Bosco onları 45-0 mağlup ettiğinde ikincisi 19. sırada olan Mission Viejo ve Serra (San Mateo) gibi Super 25’in kenarındaki Kaliforniya takımlarına karşı işi hallettiler. Ve tabii ki Braves, Mater Dei’yi yendi ki bu, başka hiçbir takımın başardığını söyleyemeyeceği bir şey.

Div’leri vardı. Yetenekliyim, 247Sports tarafından 2023 ve 2024 sınıfları arasında üç yıldız veya üstü olarak derecelendirilen 29 oyuncuyla. Oyun kurucu Pierce Clarkson, toplam 2.800’den fazla yarda ve 35 gol atan ve takımın maç başına ortalama 42 sayı kazanmasına yardımcı olan tutarlı bir varlıktı.

Bosco hücumu devam ederken, savunma rakipleri eziyordu. Braves’in en az 20 sayıya izin verdiği tek maç, Mater Dei’ye karşı galibiyetti. Rakipler maç başına ortalama 7,9 sayı aldı ve sezon boyunca Braves rakiplerini 592-111 geride bıraktı.

Bosco’yu hücumda durdurmak zordu ve savunmasına puan vermek daha da zordu. Kimsenin cevabı yoktu. Program tarihinde ikinci kez St. John Bosco, Super 25 Ulusal Şampiyonu oldu.


Kaynak : https://usatodayhss.com/lists/making-the-case-for-4-teams-that-were-under-consideration-for-national-champion

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir