Ulusal Güç Sıralamasına Göre 2023 VikinglerJustin Jefferson Bir
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Normal sezonda, VikingsBölgesi tüm ulusal güç sıralamalarında Minnesota Vikings yerleşimini kataloglar. On yedi kaynak incelendi, detaylandırıldı ve referans olması için buraya yerleştirildi. Bunun taslak sonrası veya mini kamp öncesi sürüm olduğunu düşünün.

Minnesota’nın 2023’te Super Bowl’u kazanma olasılığı yaklaşık 40:1.

Yazar Justin'i İddia Ediyor
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önceki ısınmalar sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

EPA/Çalma BaşınaVikingler, 2022’de NFL’nin en iyi 18. hücumuna ve en iyi 16. savunmasına sahipti. Eklenen Beklenen Puanlar, Vikingler savunmasına olduğu kadar kaba değildi. DVOA metriği.

Ulusal Güç Sıralamasına Göre 2023 Vikingler | Mini Kamp Öncesi

[format = ranking entity: power ranking position]

2023 Vikingler
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Harrison Phillips’i (97) ele alıyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Bu toplamların ulusal ortalaması 15,4’tür. Dünya, Vikinglerin NFL’nin en iyi on beşinci veya on altıncı takımı olduğuna inanıyor.

CBS SporlarıPete Prisco, Minnesota için 17. sırasını açıkladı, “Geçen yıl bir play-off takımıydılar ama savunma kötüydü. Koordinatör olarak Brian Flores’e gitme değişikliği iyi olacak. Çok daha agresif olacaklar ki bu da gerekli.”

Vikings Hayranları Teklifi
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings şutörü Greg Joseph (1), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçın ardından galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

21 numarada, Spor HaberleriVinnie Iyer, “Vikingler, doğru hücum ve savunma sayılarına sahip olmamalarına rağmen, istatistiksel profillerine göre fazlasıyla başarılı oldular ve pek çok yakın maç kazandılar. Bu, playofflarda Giants’a yenildiklerinde hemen ortaya çıktı. Kirk Cousins’in ötesinde yeniden yapılanma hemen köşede.

Vikingler 4 Gerçekçi
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

çamaşır suyu raporu 14. sırasını açıkladı, “Minnesota Vikings muhtemelen ligdeki en gergin 13 galibiyet takımı. Vikes, geçen yıl NFC North’u kazandı, ancak bunu, ilk turda sezon sonrasından belirsiz bir şekilde geri dönmeden önce negatif bir puan farkıyla yaptı.

33. Takım‘den Paul Domowitch, Vikinglerin iyi ve kötü yanlarını şöyle açıkladı: “Minnesota Vikings, üçüncü tur CB Mekhi Blackmon (keşif raporu) ve dördüncü tur S/NCB Jay Ward’ın eklenmesiyle ikincil savunmalarına çok ihtiyaç duyulan derinliği ekledi. Kirk Cousins’in Vikingleri bir sonraki seviyeye taşıma yeteneği hakkında hala sorular var. Geçen yıl Yılın Hücum Oyuncusu Justin Jefferson ile bile, Cousins ​​14 müdahale yaptı ve deneme başına ortalama 7,1 yarda kariyer düşüklüğü yaptı.

Vikingler 13 Haziran’da mini kampa rapor veriyor.


Eski Vikingler QB, USFL'yi Yıkıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/the-2023-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir