Ulusal Bir Mercekten Vikinglerin En Büyük Serbest Oyuncu KararıUlusal Bir Mercekten Vikinglerin En Büyük Serbest Oyuncu Kararı
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

2023 Minnesota Vikings, 2022 kadrosundan önemli değişikliklere sahip olacak, çünkü NFL’de herhangi bir takım için yaşam böyledir – ancak 2022 NFC Kuzey galibi için yerini alabilir.

Bu oyuncuların Mart ayında serbest oyuncu olması planlanıyor:

 • Kris Boyd (CB)
 • Garrett Bradbury (Ş)
 • Blake Brandel (OT)
 • Jonathan Bullard (DL)
 • Andrew DePaola (LS)
 • Ben Ellefson (TE)
 • Bisi Johnson (WR)
 • Greg Joseph (K)
 • Alexander Mattison (sağda)
 • Nick Mullens (QB)
 • Patrick Peterson (CB)
 • Austin Schlottman (Ş)
 • Dük Shelley (CB)
 • Irv Smith (TE)
 • Khyiris Tonga (NT)
 • Chandon Sullivan (CB)
 • Oli Udoh (OT)

Ulusal Bir Mercekten Vikinglerin En Büyük Serbest Oyuncu Kararı

Ve Vikingler normal NFL geleneklerine bağlı kalırsa, yukarıdaki oyunculardan en az bir kısmı sözleşme uzatmaları alacak. Vikings dijital topluluğu içinde, Duke Shelley ve Khyiris Tonga gibi sonradan görme oyuncular, erkeklerin 2022’deki performanslarına göre ucuz anlaşmalar yapmak için beyinsiz görünüyorlar. Her ikisi de Chicago Bears’tan geldi, Bears genel menajeri Ryan Poles tarafından kovuldu. ve daha sonra Vikingler ile büyüdü.

Yine de ulusal bir bakış açısından, Minnesota’nın karşı karşıya olduğu en büyük karar, patrick petersongöre 33. Takımbir futbol düşünce kuruluşu web sitesi.

Vikingler En Büyük Ücretsiz
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Patrick Peterson (7), ikinci çeyrekte Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı yaptığı müdahaleyi kutluyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

32 yaşındaki Peterson, 2022’de muazzam bir performans sergiledi ve ligin en iyi 13. korner oyuncusu oldu. göre Profesyonel Futbol Odağı 77.8 notu ile. Bu nedenle, hakkında bir makalede Her NFL takımının karşı karşıya olduğu büyük bir karar, 33. Takım’ın Ari Meirov Peterson’ı Minnesota’nın en büyük soru işareti olarak belirledi.

Meirov, Peterson’ın serbest oyunculuğunu içeren Vikingler durumu hakkında şunları söyledi: “Bu sezon dışında 33 yaşına girecek olan Peterson, NFL’deki en yaşlı korner oyuncusu. Geçen sezon 17 maçın hepsine başladığı ve beş müdahale (NFL’de beşinci için berabere kaldı) ve savunduğu 15 pas (altıncı için berabere) olduğu için bunların hiçbiri önemli değildi.

Ulusal Bir Mercekten Vikinglerin En Büyük Serbest Oyuncu Kararı
Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson bitiş bölgesinde bir Josh Allen pasını yakaladı. Vikingler arkadan gelerek Bills’i uzatmada 33-30 yendi. © JAMIE GERMANO / USA TODAY AĞI.

“Görevindeki hedeflerde QB’leri 70.0’ın altında bir pasör derecesine tuttu. Peterson aynı zamanda soyunma odasında da hayran olunan bir lider ve son zamanlarda podcast’inde üçüncü yıl için Minnesota’ya dönmeyi çok istediğini söyledi,” diye ekledi Meirov.

Vikings ön ofisi ve koçluk ekibi Peterson’ı geri istiyorsa, süreç engellenmemelidir.

Peterson geçen hafta podcast’te geleceğini tartıştı Kapsanan Her Şey, eski bir NFL korner oyuncusu olan kuzeni Bryant McFadden ile ev sahipliği yaptığı bir şov, “Orada tekrar o mor ve altın renginde olmayı ve sırf oradaki topluluğu sevdiğim için tekrar denemeyi çok isterim. Organizasyonu seviyorum. Yeni rejimi seviyorum [was] o binaya, antrenörler, güç ve kondisyon ekibi getirildi. Bu sadece harika. Benim için ev gibi hissettirdiğine gerçekten inanıyorum. Ait olduğum bir yermiş gibi hissettim. Ama hepimiz bunun bir iş olduğunu biliyoruz.”

“Banka’da sezonu bizim yaptığımız gibi bitirmek, takım için çok büyük umutlar ve özlemler beslemek çok hayal kırıklığı yarattı, ancak tüm bunların iyi yanı, harika ilişkiler geliştirmeye devam etme fırsatım oldu. Bu, bir önceki yıla göre daha iyi hale geldi, ”diye bitirdi Peterson.

Oyun Virajlıydı ama
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Patrick Peterson (7), üçüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda Dallas Cowboys’a karşı bakıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Ardından, Vikinglerin savunma koordinatörü Ed Donatell’i kovmasının ertesi günü Peterson, Vikinglerle kalma planlarını bir kez daha doğruladı. söylüyorum CBS SporlarıMinneapolis ve Vikingler organizasyonuna atıfta bulunarak “Orayı seviyorum”.

Geleceğin Hall of Famer’ı geçen yıl oynamayı planladığını belirtmişti. üç NFL’de daha fazla sezon, bu da orijinal planı bozulmamışsa menüde iki sezon bırakılması gerektiği anlamına gelir. Peterson da bahsetti CBS Sporları Vikings patronu Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell ile “harika bir çıkış toplantısı” yaptığını söyledi.

Minnesota’nın 2023 savunması için karışımda birkaç korner oyuncusu var – Cameron Dantzler, Andrew Booth, Akayleb Evans, artı serbest oyuncular Peterson ve Shelley. Booth ve Evans gelişmeye devam ederken, Peterson dengeleyici bir güç olarak tekrar memnuniyetle karşılanabilir.

Ek olarak, Vikingler Nisan seçmelerinde 23. genel seçime sahipler ve bu noktada makul bir şekilde bir korner seçebilirler.

Peterson, 2022’de beş müdahale kaydetti ve bu, 2012’den bu yana tek bir sezonda yaptığı en yüksek müdahale oldu.


Eski Vikings QB, Kirk Cousins ​​ile Sığır Eti Yeniden Ateşliyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/the-vikings-biggest-free

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir