Ulusal Bir Bakış Açısından En Küçümsenen Viking ile TanışınUlusal Bir Bakış Açısından En Küçümsenen Viking ile Tanışın
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Buffalo Bills geri koşuyor Devin Singletary (26), Highmark Stadyumu’nda ilk çeyrekte Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22) ile defans oyuncusu Jordan Phillips (97) ve güvenlik Camryn Bynum (24) arasında koşuyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings 2022’de iki büyük serbest oyuncu hamlesi, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah’ın görevdeki ilk yılı, dış savunma oyuncusu Za’Darius Smith ve savunma mücadelesi Harrison Phillips.

Smith, Cuma gecesi Cleveland Browns’a takas edildi ve Phillips açıkça Vikingler’in en az değer verilen oyuncusu.

Ulusal Bir Bakış Açısından En Küçümsenen Viking ile Tanışın

gelen kelime bu Profesyonel Futbol Odağıbu hafta her NFL takımından böyle bir oyuncuyu tanımlayan bir varlık.

'Korkunç Harry' Salı Günü Oldukça Harikaydı
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Harrison Phillips’i (97) ele alıyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Phillips, Viking olarak ilk yılında 17 maçın hepsini oynadı; bu, savunmadaki takım arkadaşlarının çoğu sakatlıklarla mücadele ederken etkileyici bir başarıydı. Ve bunu Tony Soprano’nun bile takdir edeceği “güçlü, sessiz bir tip” olarak yaptı. Geçen yıl savunma DVOA başına 27., izin verilen sayılarda 30. ve rakiplere izin verilen yardada 31. sırada yer alan Minnesota’nın savunması, geçen yıl bulabildiği tüm tutarlılığa ihtiyaç duyuyordu.

PFF‘den William Moy, Phillips’i Vikingler’in en hafife alınan vatandaşı olarak etiketledi ve şöyle açıkladı: “Phillips geçen sezon pas atarken mücadele etti, ancak koşuya karşı yiğitti. Geçen sezon koşuyu savunurken en az 300 snap kaydeden 28 iç saha savunucusundan biriydi ve bu grup arasında 73.8 koşu savunma derecesi ile yedinci sırada yer aldı. Phillips, koşuyu durdurduğunda pozitif not oranında 10. oldu ve aynı zamanda yedinci en iyi negatif not oranını bildirdi.

En Tanışın
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Buffalo Bills geri koşarken Devin Singletary (26), Highmark Stadyumu’ndaki ilk yarıda Minnesota Vikings defans oyuncusu Harrison Phillips (97) ve defans yan hakemi Jonathan Bullard’a (93) karşı topu koşturuyor. Zorunlu Kredi: Gregory Fisher-USA TODAY Sports.

Phillips, 72.0 notu aldı. PFF, nitelikli 77 iç saha savunucusu arasında en iyi 29. not. 59.4 pas atma skoru ile 73.8 koşu savunma derecesi olan koşuyu durdurma konusunda uzmanlaştı.

Ayrıca Phillips, 2023’te, aksi takdirde önemli bir değişiklik geçirmiş olan bir Minnesota savunmasında geri dönecek. Eric Kendricks (Los Angeles Chargers), Za’Darius Smith (Cleveland Browns), Davlin Tomlinson (Cleveland Browns), Patrick Peterson (Pittsburgh Steelers) ve Duke Shelley (Las Vegas Raiders), yukarıda bahsedilen Adofo-Mensah’ın dönmesiyle havaya uçtu. gençlik, hız ve savunmada satın alınabilirlik.

Salı günü Oldukça Harika
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Harrison Phillips (97), Hard Rock Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı oynanan bir maçın ardından fotoğraf için poz veriyor. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

Takma isim korkunç harry, Vikings savunma mücadelesi bu sezon Danielle Hunter, yeni gelenler Marcus Davenport ve Dean Lowry ve belki de Khyiris Tonga ile birlikte sıralanacak. Vikingler, playofflarda New York Giants’a karşı hayal kırıklığı yaratan bir mağlubiyetten dört gün sonra Ed Donatell ile yollarını ayırdı ve 2023 savunmasına liderlik etmesi için Miami Dolphins şöhretinden Brian Flores’i tuttu.

Phillips, 2022’de toplam 59 top çalma, 6 QB vuruşu, 3 mağlubiyet ve 1,5 çuval tablosu çıkardı. izin verme korkunç harry lakap yanıltmak.

Vikingler bir ay içinde zorunlu mini kampı açıyor.


Seahawks, Eski Vikings RB'yi İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/opinion/meet-the-most

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir