UCLA QB, Vikinglerle NFL Combine’ında Buluştuğunu Doğruladı
Minnesota Vikings, oyun kurucu pozisyonunda potansiyel bir ihtiyaçla sezon dışı giren takımlardan biri. Pozisyondaki en iyi oyunculardan birini kapmak için ilk turun başlarında değiş tokuş yapabileceklerine dair bazı düşünceler var.

Ancak, daha sonra taslakta bulunabilecek çok sayıda oyuncu var. Böyle bir olasılık, UCLA QB Dorian Thompson-Robinson’dur ve NFL Combine’daki basın toplantısı sırasında Vikingler ile görüştüğünü doğruladı.

Thompson-Robinson, bir olasılık olarak biraz daha küçük tarafta, yaklaşık 6’1 ve 205 pound ölçmeyi bekliyor. Ancak, bu taslakta ikili tehdit oyun kurma yeteneğini en iyi şekilde kullanan başka bir oyuncu.

UCLA QB, Vikinglerle NFL Combine'ında Buluştuğunu Doğruladı
30 Aralık 2022; El Paso, Teksas, ABD; UCLA Bruins oyun kurucusu Dorian Thompson-Robinson (1), 2022 Sun Bowl’da Sun Bowl’da Pittsburgh Panthers savunmasına karşı koşan bir gol attıktan sonra takım arkadaşı Jake Bobo (7) ile kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Ivan Pierre Aguirre-USA TODAY Sports

Son iki sezonun her birinde, 600 yarddan fazla koştu ve 2021 ve 2022 sezonlarında toplamda 21 hızlı tank avcısı yaptı. Toplamda, QB, UCLA’da beş sezon oynadı, 49 maçta yer aldı ve paslarının% 63,3’ünü 10.710 yarda, 88 tank avcısı ve 36 INT için tamamladı. Ayrıca, bu beş sezon boyunca toplam 1826 hızlı yardası ve 28 hızlı tank avcısı vardı.

UCLA Qb
19 Kasım 2022; Pasadena, Kaliforniya, ABD; UCLA Bruins oyun kurucusu Dorian Thompson-Robinson (1), Rose Bowl’da ikinci yarıda Güney Kaliforniya Truva atları savunma yan hakemi Solomon Byrd’ın (51) önünde topu koşturuyor. Zorunlu Kredi: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

2022’de Thompson-Robinson, UCLA’nın Chip Kelly koçluk döneminin ilk kase rıhtımına ve 2017’den bu yana ilk kez 9-3’e giderek Sun Bowl’a gelmesine yardımcı oldu. Ne yazık ki, o bowling maçını Pittsburgh’a 37-35’lik bir skorla kaybettiler.

UCLA QB, Vikinglerle NFL Combine'ında Buluştuğunu Doğruladı
30 Aralık 2022; El Paso, Teksas, ABD; UCLA Bruins oyun kurucusu Dorian Thompson-Robinson (1), Sun Bowl’da 2022 Sun Bowl’un ilk yarısında Pittsburgh Panthers savunmasına karşı oynamadan önce baş futbol koçu Chip Kelly ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Ivan Pierre Aguirre-USA TODAY Sports

Vikingler, Kirk Cousins’i 2023’te oyun kurucu olarak neredeyse kesin olarak başlatacak, ancak bu pozisyonda gelecek için planlarını düşünmeye başlamaları gerekiyor. Bu toplantı, Minnesota’nın Nisan ayında Thompson-Robinson’ı seçeceği anlamına gelmez, ancak QB pozisyonunda taslak oluşturmak için potansiyel olasılıklara baktıklarını doğrular.

VDT: Houston QB Clayton Tune, Orta Turlarda Bir Çalma Olabilir

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/ucla-qb-vikings/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir